انبار VIP تهران

اجاره انبار در تجریش، نیاوران، جردن و …

اجاره انبار در تجریش، نیاوران، جردن و …

اجاره انبار در تجریش، نیاروان، جردن و تمامی مناطق در شمال تهران برای ساکنین این منطقه مزایای بسیاری به همراه دارد؛ زیرا شمال تهران علاوه بر اینکه یک منطقه مسکونی است در محله‌هایی همچون تجریش، جردن و … فعالیت‌ها و کسب و کارهای صنعتی و تجاری بسیاری صورت می‌گیرند. شرکت انبار VIP تهران اقدام به راه‌اندازی شعبه انبارداری خود در شمال تهران نموده است تا افرادی که در محله‌هایی همچون تجریش، نیاوران، کامرانیه و … ساکن هستند بتوانند انبار مدنظر خود را در نزدیکی خود اجاره نمایند.

برای اجاره انبار در شعبه شمال انبار VIP تهران می‌توانید با شماره‌ 22659344-021 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

ساعات کاری مجموعه انبار VIP تهران

ساعت کاری حمل ونقل و بسته بندی انبار شبانه روزی و بدون تعطیلی

  • 9صبح الی 17 شنبه تا چهارشنبه
  • 9صبح الی 13 پنجشنبه

هزینه اجاره انبار در جردن، تجریش و منطقه 1 تهران

معمولا هزینه اجاره انبار در منطقه 1 تهران بسیار بالا است زیرا این منطقه جزو مناطق گران قیمت تهران به شمار می‌آید که به طبع آن هزینه‌ها نیز در این مناطق بالا است. معمولا هزینه اجاره انبار در تجریش و منطقه 1 الی 3 تهران بر اساس شهرت برند انبارداری، امکاناتی که به مشتریان ارائه می‌دهند، متراژ انبار و … متغیر است.

قیمت اجاره انبار در تمامی شعبات مجموعه انبار VIP تهران یکسان بوده و در تمامی شعبات از تمامی مشتریان هزینه مناسب و یکسانی دریافت می‌شود. لیست هزینه اجاره انبار در مجموعه ما به شرح زیر است:

نوع انبار متراژ انبار ودیعه اجاره ماهانه(تومان)
انبار 20 فوت داخل سوله مسقف 17 متر 5 میلیون 1.800.000
انبار 40 فوت داخل سوله مسقف 32 متر 10 میلیون 3.500.000

مزایای اجاره انبار در مناطق 1 الی 3 تهران از انبار VIP تهران

مزایای اجاره انبار در مناطق 1 الی 3 تهران از انبار VIP تهران

اجاره انبار در نیاوران، تجریش یا به طور کلی مناطق شمالی تهران مزایای بسیاری را برای ساکنین این منطقه به همراه دارد که عبارتند از:

نزدیک بودن به محل سکونت

ممکن است واحد مسکونی یا تجاری شما فاقد انباری باشد بنابراین به یک محیط و انبار برای نگهداری وسایل خود نیاز خواهید داشت و چه بهتر که این انبار نزدیک به محل سکونت شما باشد تا در صورت نیاز به وسایلتان، بتوانید خود را فورا به انباری که اجاره کرده‌اید برسانید.

صرفه جویی در وقت

اگر انباری که اجاره کرده‌اید از محل سکونت یا کسب و کار شما دورتر باشد باید مسافت طولانی را برای رسیدن به انبار خود صرف نمایید ولی با اجاره انبار در شمال تهران می‌توانید خود را فورا به انبارهایتان برسانید و در اینصورت در وقت شما صرفه‌جویی خواهد شد و می‌توانید زمانی که صرف پیمودن مسافت تا انبار خود می‌کنید را به دیگر امور خود بپردازید و از مشغله‌های روزمره خود بکاهید.

تنوع در انبارها

ما دارای انواع انبارهای کانتینری و انبارهای سوله‌ای مسقف در تجریش، جردن و … یا به طور کلی منطقه‌های 1 و 2 و3 هستیم که باتوجه به نوع وسایل شما بهترین انبار را در خدمتتان قرار می‌دهیم.

انبارهای کاملا اختصاصی

انبارهای مجموعه انبار  VIPتهران کاملا اختصاصی هستند و تفاوت بسیاری با انبارهای عمومی که در آنها وسایل تمامی مشتریان در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند دارند. انبارهای اختصاصی به اینصورت هستند که لوازم و اسباب هر مشتری در انبار مخصوص به فرد قرار داده می‌شوند و یک کلید از انبار مشتری به او داده خواهد شد.

امکانات حفاظتی

انبارهای مجموعه ما کاملا ایمن هستند؛ زیرا انبارهای مجموعه انبار VIP تهران در منطقه‌های 1 الی 3 (مناطق شمالی تهران) مجهز به دوبین‌های مداربسته، آژیرهای خطر، دزدگیرهای حرفه‌ای و افرادی مجرب است که به صورت 24 ساعته از انبارها نگهداری می‌کنند.

رفت و آمد و بارگیری آسان

محله‌هایی همچون الهیه، تجریش، فرشته و …دارای دسترسی آسان به اتوبان‌های همت و فتح هستند بنابراین بارگیری وسایل را برای مشتریان و افرادی که قصد انبار کردن کالاهای صنعتی را دارند و به صورت مداوم در حال رفت و آمد به انبارها هستند را آسان می‌کنند.

دیگر خدمات

ما در کنار ارائه خدمات انبارداری به مشتریان خود، خدمات بسته‌بندی وسایل و بارگیری آنها توسط ماشین‌های باربری مخصوص را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم تا امر انبار کردن وسایل را برای آنها آسان نماییم. لازم به ذکر است که شما می‌توانید از خدمات بسته‌بندی و بارگیری وسایل ما به صورت جداگانه استفاده نمایید. ساعات کاری حمل و نقل و بسته‌بندی وسایل در مجموعه ما به صورت شبانه‌روزی می‌باشد.

برخی از نمونه خدمات بسته‌بندی وسایل جهت انبار کردن و بارگیری آنها توسط ماشین‌های مخصوص باربری ما را می‌توانید در زیر مشاهده نمایید:

Untitled design 22Untitled design 21

قبلبعد

LXPG0684

وسایل مناسب جهت انبار کردن در الهیه، جردن، و …

انبارهای ما معمولا برای نگهداری تمامی وسایل مناسب هستند زیرا کاملا ضدآب و ایمن هستند اما بیشترین وسایلی که در انبارهای ما نگهداری شده‌اند شامل موارد زیر هستند:

  • انبار کردن وسایل منزل
  • کالاهای تجاری مانند پوشاک، ابزارها و خودرو
  • کالاهای صنعتی مانند چرخ‌های صنعتی و مواد اولیه کارخانه‌ها

سخن آخر

اجاره انبار در الهیه، تجریش، نیاوران و مناطقی که به محل سکونت یا کسب و کار شما نزدیک هستند این امکان را به شما می‌دهد تا رفت و آمد راحتی به انبارها داشته باشید و به دنبال آن هزینه کمتری را برای بارگیری وسایل خود تا انبارها بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا اجاره انبار در الهیه، کامرانیه و … می‌توانید با کارشناسان ما به شماره 22659344-021 تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول مشتریان

آیا در تعطیلات رسمی می‌توانم به انبار مراجعه کنم؟

خیر، ساعات کاری مجموعه ما شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 17 و پنج‌شنبه‌ها 9 صبح الی 13 می‌باشد.

آیا متراژ انبار در قیمت آن تاثیر دارد؟

بله، هر چه متراژ انبار بیشتر باشد هزینه آن نیز به طبع بیشتر خواهد بود.

شما دارای چند شعبه در مناطق شمالی تهران هستید؟

ما یک شعبه انبارداری در شمال تهران داریم؛ اما محل انبارهای ما به گونه‌ای واقع شده‌اند که افرادی که در کامرانیه، تجریش، جردن، نیاوران، الهیه و … ساکن هستند بتوانند به راحتی و با پیمودن مسافت کوتاهی (حدود 10 دقیقه) خود را به انبارها برسانند.

تماس سریع