انبار VIP تهران

اجاره انبار برای وسایل منزل + لیست قیمت

اجاره انبار برای وسایل منزل امروزه به یکی از دغدغههای اصلی مردم تبدیل شده است زیرا برخی از خانه‌ها آنقدر کوچک هستند که فضای کافی برای همه وسایل خانه را ندارند یا برخی دیگر از خانه‌ها فاقد انباری هستند و بنابراین شما نمی‌توانید وسایل اضافی خود را نگهداری کنید و … بسیاری از موارد دیگر که در ادامه به همه دلایل اصلی نیاز به اجاره انبار برای وسایل خانه خواهیم پرداخت. مسلما برای اجاره انبار باید شرکت یا مجموعه‌ای را انتخاب نمایید که به شما اطمینان دهند وسایلتان بدون هیچگونه آسیبی نگهداری می‌شوند و از سیستم امنیتی خاصی برخوردار باشند تا امنیت وسایل شما را تامین نمایند. انبار VIP تهران با استفاده از اجاره انواع انبارهای کانتینری، خصوصی، مسقف و … برای وسایل منزل، استفاده از سیستم امنیتی مانند نصب دوربین مدارهای بسته و نگهبانان کارآزموده به شما عزیزان اطمینان می‌دهد تا وسایلتات را در محیط‌هایی امن نگهداری نماید. برای آشنایی بیشتر با خدمات اجاره انبار برای وسایل منزل تا انتهای مطلب همراه ما باشید. همچنین اگر نیاز به اجاره انبار می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما همراه باشید.

خدمات انبار VIP تهران برای اجاره انبار وسایل منزل

ما در انبار VIP تهران در کنار خدمات انبارداری وسایل خانه، موارد زیر را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهیم:

box 1

بسته‌بندی ایمن وسایل

قبل از انبار کردن وسایل منزل باید آنها به خوبی بسته‌بندی شوند تا هیچگونه آسیبی در حین بارگیری و انبار کردن به آنها وارد نشود. متخصصان بسته‌بندی ما قبل از انبار کردن وسایلتان، آنها را به شیوه‌ای صحیح و با استفاده از کارتن یا نایلون‌های ویژه، بسته بندی می‌کنند.

برخی از نمونه کارهای بسته‌بندی وسایل منزل که توسط متخصصان ما صورت گرفته‌ است را می‌توانید در زیر مشاهده نمایید.

Untitled design 22
Untitled design 21
قبل
AQEN9235
delivery truck

حمل و نقل حرفه‌ای

با انتخاب انبار VIP تهران دیگر نیازی نیست تا از شرکت دیگری برای حمل و نقل یا بارگیری وسایل منزلتان تا محل انبار کمک بگیرید. متخصصان ما با خودروهای مخصوص باربری در محل شما حاضر خواهند شد و وسایلتان را به بهترین شکل ممکن بارگیری خواهند کرد تا هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود.

warehouse

انبارهای ایمن و باکیفیت

انبارهای ما کاملا ایمن و دارای محیطی محرمانه، تمیز، ضد آب و ایزوله هستند، به همین خاطر به شما عزیزان اطمینان می‌دهیم که محل نگهداری وسایل منزلتان کاملا ایمن خواهد بود.

راه‌های ارتباطی با ما:

شعبه شرق یک: حکیمیه؛ بزرگراه زین‌الدین

شعبه شرق دو: آزمایش؛ دماوند، سه راه آزمایش

شعبه جنوب شرقی:  خاواران؛ بزرگراه اما رضا، بعد از میدان آقانور

شعبه جنوب غربیفیروزبهرام؛ آزادگان، جاده احمدآباد مستوفی

شعبه غرب (جاده مخصوص کرج غرب): شهرک استقلال بلوار دکتر عبیدی؛ کیلیومتر 8 جاده مخصوص

چرا ما را برای اجاره انبار وسایل منزل خود انتخاب نمایید؟

اجاره انبار لوازم منزل
 • دسترسی راحت: ما در تمامی نقاط تهران دارای شعبات مختلف هستیم تا بتوانید در هر نقطه‌ای از شهر تهران هستید از خدمات انبارداری ما استفاده نمایید.
 • محیط امن: انبارهای ما کاملا ایمن هستند و دارای سیستم دزدگیر و دوربین‌های مدار بسته حرفه‌ای می‌باشند، علاوه‌براین افرادی در امر نگهبانی به ما کمک می‌کنند تا با خاطری آسوده وسایلتان را به ما بسپارید.
 • اجاره کوتاه مدت و بلند مدت انبار: شما می‌توانید با توجه به زمانی که خودتان می‌خواهید از اجاره‌های بلند مدت و کوتاه مدت انبارهای ما استفاده نمایید.
 • هزینه معقول: ما بر اساس خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم، هزینه‌ای معقولی را از شما دریافت می‌کنیم که مبلغ‌ها را در ادامه به طور کامل برای شما بیان خواهیم کرد.

انواع انبارها برای نگهداری وسایل منزل

شما می‌توانید با توجه به بودجه خود و نوع نیازتان انبارهای زیر را برای نگهداری وسایل منزل از ما اجاره نمایید:

انبار عمومی

انبارهای عمومی همانطور که از نام آنها مشخص است، وسایل عده‌ای از مشتریان در کنار یکدیگر قرار داده می‌شوند. درست است که این انبارها برای بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند اما این بدان معنا نیست که امنیت آنها کم می‌باشد بلکه در اینگونه انبارها فقط شرکت اجاره دهنده انبار صاحب کلید انباری است و لیست وسایل هر فرد را دارد تا مشخص شود که هر وسایل برای چه کسی است.

انبار اختصاصی

اجاره انبارهای اختصاصی برای وسایل منزل دقیقا مانند همان انباری‌های آپارتمان‌ها می‌باشد با این تفاوت که در آپارتمان و نزدیکی شما نیست و معمولا هزینه آنها گرانتر از انبارهای عمومی است. در اینگونه انبارها پس از قرار دادن وسایل شخص درون انبار و به اصطلاح انبار کردن آنها، کلید انبار به شخص داده خواهد شد و فقط وسایل او در آن انبار نگهداری خواهند شد.

انبار سوله‌ای

این نوع از انبارها از جنس فلز هستند که معمولا دارای سقفی شیب‌دار می‌باشند. معمولا انبارهای سوله‌ای شبیه انبارهای کانتینری و با همان فضا می‌باشند اما با این تفاوت که سقف اینگونه انبارها شیب دار می‌باشد.

انبار کانتینری برای وسایل منزل

انبارهای کانتینری از جنس فولاد هستند به همین امر باعث می‌شوند تا به وسایل منزل درون آنها هیچگونه آسیبی وارد نشود. انبارهای کانتینری معمولا بهترین گزینه برای نگهداری وسایل منزل خارج از واحد مسکونی هستند.

انبار سرپوشیده برای وسایل منزل

انبارهای مسقف همانطور که از نام آنها پیدا است دارای یک سقف فلزی هستند یا اتاقک‌های تمام فلزی هستند تا در صورت تغییرات شرایط جوی، هیچگونه آسیبی وسایل منزل شما را تهدید نکند. این انباری‌ها همان انبارهای سوله‌ای یا کانتینری با وجود سقف فلزی هستند.

انبارهای مجموعه انبار VIP در دو ابعاد 17 متر و 32 متر اجاره داده می‌شوند.

دلایل نیاز به اجاره انبار برای وسایل منزل

 • اجاره انبار برای وسایل‌های خانه دلایل مختلفی دارد که عبارتند از:
 • هنگامی که واحدی فاقد انباری باشد و فرد بخواهد کارتن‌های وسایل منزل و دیگر وسایلی که نمی‌خواهد از آنها استفاده نماید را در جایی بیرون از خانه نگهداری کند.
 • برخی از افرادی که قصد مهاجرت دارند و خانه خود را کرایه داده‌اند یا آن را به فروش رسانده‌اند نمی‌دانند اکنون وسایل خود را در کجا نگهداری کنند تا اگر روزی به کشور خود بازگشتند بتوانند از آنها استفاده نمایند و به ناچار مجبور به فروش وسایل ارزشمند خود می‌شوند. اما چاره دیگر اینگونه افراد این است که می‌توانند وسایل خود را به مجموعه‌هایی مطمئن بسپارند و اقدام به اجاره انبار برای وسایل منزل خود نمایند تا در صورت نیاز هر زمان که خواستند از آنها استفاده نمایند.
 • بسیاری از افراد ممکن است منزلی را برای چندین ماه آینده خود خرید یا کرایه کرده باشند و در این زمان نیاز به یک جای مطمئن داشته باشند تا وسایل خود را درون آنجا نگهداری نمایند؛ در اینصورت می‌توانند از خدمات اجاره انبار برای وسایل خانه استفاده نمایند و در زمان مناسب از آنها استفاده نمایند.

چند نکته قبل از اجاره انبار برای وسایل منزل

اجاره انبار برای انبار کردن وسایل منزل

قبل از رسیدن ماشین‌های مخصوص ما جهت بارگیری وسایل شما و انتقال آنها به انبارداری لازم است تا از بسته بندی ایمن وسایل منزل خود مطمئن شوید. اگر زمان و ابزار مناسب برای بسته‌بندی وسایل خانه را ندارید می‌توانید از خدمات بسته‌بندی وسایل منزل انبار VIP تهران استفاده نمایید. علاوه‌براین برای چیدمان اصولی وسایل منزل در داخل ماشین‎‌های مخصوص می‌توانید از کارگران مخصوص جابجایی وسایل منزل ما استفاده نمایید. نکات دیگر که لازم است قبل از اجاره انبار آنها را بدانید شامل موارد زیر می‌شوند:

 • وسایل خود را به صورت اصولی بسته‌بندی کنید؛ برای مثال وسایل شکستنی مانند آینه را دور یک پارچه بپیچید و سپس داخل جعبه قرار دهید تا در هنگام ضربه به آنها آسیب وارد نشود.
 • روی هر کارتن بنویسید که چه وسایلی در داخل آنها می‌باشد؛ برای مثال روی جعبه وسایل شکستنی حتما بنویسید شکستنی تا کارگران با احتیاط بیشتری آنها را حمل نمایند. علاوه‌براین، مشخص کردن وسایل با نوشتن نام بر روی جعبه آنها به شما کمک می‌کند تا هنگامی که به انبار برای برداشتن وسایل خود مراجعه می‌کنید دچار سرگردانی نشوید.
 • وسایل خود را پس از بسته‌بندی اصولی در یک محیط مانند یک اتاق 10 متری قرار دهید تا بدانید به چه فضایی و متراژی برای انبار کردن وسایل خود نیاز دارید و سپس اقدام به رزرو انبار بر اساس متراژ مورد نیاز خود نمایید.
 • هنگامی که ماشین مخصوص باربری در محل شما حاضر شد، در بارگیری از وسایل حجیم و بزرگ مانند مبلمان، ماشین لباسشویی، یخچال و … شروع کنید.
 • اگر قصد انبار کردن مبلمان خود را دارید، سعی کنید یک روکش نایلونی یا کاور مخصوص برای مبلمان خود خریداری نمایید تا پارچه مبلمان شما دچار آسیب و لک نشوند.
 • یک فهرست از وسایلی که قصد انبار کردن آنها را دارید تهیه کنید تا بدانید کدام یک از وسایل خود را به انبارداری سپرده‌اید.

هزینه اجاره انبار وسایل منزل

قیمت اجاره انبار وسایل منزل در هر شرکت یا مجموعه انبارداری بر اساس فاکتورهای خاصی تایین می‌شود. برای مثال هزینه اجاره انبار وسایل منزل به نوع انبار انتخابی اعم از اختصاصی، عمومی و مسقف، شهرت برند شرکت انبارداری، مدت زمانی که قصد اجاره انبار برای وسایل منزل را دارید، سیستم امنیتی و نگهبانی انبارها و بسیاری از عامل‌های دیگر بستگی دارد.

هزینه اجاره انبار وسایل منزل در انبارVIP  تهران به صورت زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

برای اجاره انبار وسایل منزل خود می‌توانید با شماره 02122659344 تماس حاصل فرمایید.

اجاره انبار وسایل منزل در تمام نقاط تهران

معمولا افراد تمایل دارند تا انباری را برای اجاره نمایند که به محل سکونت آنها نزدیک باشد تا در صورت لزوم بتوانند خود را به آنجا برساند و وسایل ضروری خود را بردارند. انبار VIP تهران دارای شعبات متعدد در تمام نقاط تهران اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب می‌باشد تا دسترسی مشتریان عزیز خود را به انبارهایشان را به راحتی فراهم نماید.

اجاره انبار وسایل منزل در شمال تهران


اگر در محله‌های شمال و شمال شرقی تهران نظیر تجریش، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، سوهانک، مینی سیتی، لویزان و … ساکن هستید و نیاز به اجاره انبار برای وسایل خانه خود دارید تنها کافی است تا با شماره 02122659344 شعبه شمال انبار VIP تهران تماس بگیرید تا متخصصان ما در محل شما حضور یابند و اسباب منزل شما را برای انبارداری بارگیری نمایند.

اجاره انبار برای وسیله‌های منزل در جنوب تهران


اگر در محله‌های جنوب تهران که شامل شوش، افسریه، نازی آباد، عبدل آباد، شهرک ولیعصر و … هستید و نیاز به اجاره انبار فوری دارید تنها کافی است تا با ما در ارتباط باشید.

اجاره انبار وسایل خانه در مرکز تهران


اگر جزو مشتریان عزیز ما در محله‌های مرکز تهران مانند منیریه، جمهوری، بلوار کشاورز، خیابان انقلاب، خیابان سی تیر و … هستید تنها کافی تا با شماره شعبه مرکز انبار VIP به شماره 02188341560 تماس حاصل نمایید.

اجاره انبار برای وسایل منزل در غرب تهران


مشتریانی که در محله‌های غرب و جنوب غربی مانند آزادگان، سعادت آباد، پردیسان، چیتگر و … ساکن هستند می‌توانند برای رزرو اجاره انبار وسایل خانه به شعبات غرب و جنوب غربی ما به آدرس‌های شهرک استقلال بلوار دکتر عبیدی، کیلیومتر 8 جاده مخصوص یا  آزادگان، جاده احمدآباد مستوفی مراجعه نمایند یا با شماره 02122659344 تماس حاصل نمایید و مشاوره‌های لازم جهت اجاره انبار را از متخصصان ما دریافت نمایید.

اجاره انبار برای وسایل منزل در شرق تهران


مشتریان عزیز ما در محله‌های شرق تهران مانند حکیمیه، نارمک، هفت حوض، مدائن، فدک، پیروزِی، تهران پارس و … برای اجاره انبار در جهت نگهداری وسایل منزل می‌توانند با شماره شعبه شرق ما 02188341560  تماس حاصل نمایند و انبار مدنظر خود را رزرو نمایند.

سوالاتی که شما پرسیده‌اید …

نگهداری وسایل منزل در انباری خانه مطمئن‌تر هست یا در انبار VIP تهران؟

انبارهای مجموعه ما دارای سیستم امنیتی مجهز هستند به اینصورت که دارای دزدگیرهای حرفه‌ای، دوربین‌های مدار بسته و استفاده از نیروی انسانی که برای محافظت 24 ساعته از وسایل شما در تلاش هستند می‌باشد؛ علاوه‌براین ما از انباریهای کانتینری و سوله‌ای مسقف استفاده می‌کنیم تا وسایل شما دچار هیچگونه آسیبی در برابر تغییرات شرایط جوی نشوند. بنابراین نگهداری وسایل منزل در انبارهای ما موجب آرامش بیشتری برای شما خواهد شد.

آیا وسایل منزل من در انبارهای عمومی که وسایل دیگر مشتریان در آنجا هست نگهداری می‌شوند؟

ما انواع انبارهای اختصاصی و عمومی را به شما عزیزان برای انبار مردن وسایل منزل ارائه می‌دهیم. شما باتوجه به صلاحدید خود می‌توانید از انبارهای اختصاصی که فقط وسایل شخص شما درون آنها نگهداری خواهد شد را اجاره نمایید.

آیا می‌توانم انبار وسایل منزل را با توجه به زمان مورد نیاز خودم اجاره کنم؟

بله شما می‌توانید انبار وسایل منزل را به صورت کوتاه مدت و بلند مدت اجاره نمایید.

آیا دستمزد کارگران برای حمل بار و بسته‌بندی به صورت جداگانه محاسبه می‌شود؟

بله اگر نیاز به متخصصان مخصوص بسته بندی وسایل منزل و کارگران مخصوص بارگیری و حمل بار نیاز داشتید، هنگام رزرو انبار و ثبت سفارش حتما به کارشناسان ما اطلاع دهید.

تماس سریع