انبار VIP تهران

اجاره سوله انبار + قیمت اجاره سوله

اجاره سوله از انبار VIP تهران

اجاره سوله یکی از بهترین‌ روش‌ها برای نگهداری وسایل اضافی کسب و کارهای صنعتی و تجاری است؛ زیرا شرکت‌های صنعتی و کارخانجات دارای وسایل بسیاری می‌باشند که ممکن است فضای کافی برای نگهداری از آنها نداشته باشند به همین علت می‌توانند با استفاده از خدمات اجاره انبار سوله که بسیاری از شرکت‌ها و مجموعه‌ها آنها را ارائه می‌دهند از وسایل صنعتی خود نگهداری نمایند. مجموعه انبار VIP تهران بهترین انبارهای سوله‌ای مسقف را با قیمت مناسب در تمام نقاط تهران به مشتریان خود ارائه می‌دهد، شما عزیزان برای اجاره سوله از مجموعه ما می‌توانید با شماره 02188341560 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را در امر اجاره انبار مدنظرتان راهنمایی نمایند. همچنین در ادامه همراه ما باشید تا هزینه اجاره سوله، انواع سوله و … را با یکدیگر بررسی نماییم تا انتخاب درستی برای اجاره انبار سوله‌ای داشته باشید.

راه‌های ارتباطی با ما:

شعبه شرق یک: حکیمیه؛ بزرگراه زین‌الدین

شعبه شرق دو: آزمایش؛ دماوند، سه راه آزمایش

شعبه جنوب شرقی:  خاواران؛ بزرگراه اما رضا، بعد از میدان آقانور

شعبه جنوب غربیفیروزبهرام؛ آزادگان، جاده احمدآباد مستوفی

شعبه غرب (جاده مخصوص کرج غرب): شهرک استقلال بلوار دکتر عبیدی؛ کیلیومتر 8 جاده مخصوص

سوله چیست؟

سوله چیست؟

سوله‌ها سازه‌هایی فلزی هستند که از فولاد ضد زنگ ساخته می‌شوند و معمولا دارای سقفی شیب‌دار می‌باشند. سالهاست که از سوله‌ها برای ساخت مکان‌هایی همچون کارخانه‌ها، مرغداری، سالن‌های بدنسازی و … استفاده می‌شود. امروزه نیز از سوله‌ها برای ساخت انبارها که محلی برای نگهداری وسایل اضافی هستند استفاده می‌شود. افراد بسیاری خواهان اجاره سوله و انبارهای کانتینری در میان دیگر انبارها هستند زیرا این دو انبار برای نگهداری تمامی وسایل مناسب هستند و از دیگر انبارها امن‌تر می‌باشند زیرا کاملا ضد زنگ و ضدآب هستند و دارای قفل‌های مخصوص می‌باشند.

قیمت اجاره سوله در مجموعه انبار VIP تهران با شروع قیمت 1.800.000 تومان می‌باشد که شما عزیزان می‌توانید سوله مدنظر خود را با تماس با کارشناسان ما به شماره 02122659344 اجاره نمایید.

انواع سوله

انواع سوله

سوله‌ها انواع محتلفی دارند که عبارتند از:

  • سوله سرپوشیده
  • سوله بدون سقف
  • سوله قوسی
  • سوله تک شیب
  • سوله دارای ستون

بهترین نوع سوله‌ها، سوله‌های سرپوشیده هستند زیرا اینگونه از انبارهای سوله‌ای کاملا ایمن هستند و به وسایل درون آنها هیچگونه آسیبی وارد نمی‌شود.

انبارهای سوله‌ای مجموعه انبار VIP تهران در دو ابعاد 20 فوت (17 متر) و 40 فوت (32 متر) به اجاره می‌رسند.

هزینه اجاره سوله در انبار VIP تهران

لیست قیمت اجاره سوله انبار در مجموعه ما به صورت زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

قیمت اجاره سوله در هر مجموعه و شرکت انبارداری متفاوت می‌باشد زیرا قیمت اجاره انبارها بر اساس شهرت برند مجموعه، متراژ انبار، سیستم امنیتی انبارها و … تعیین می‌شوند.

زمان اجاره سوله

زمان اجاره سوله

مدت زمان اجاره انبارهای سوله در مجموعه انبار VIP تهران به دو صورت زیر می‌باشد:

  • اجاره سوله بلند مدت: در اجاره انبار سوله به صورت بلند مدت می‌توانید انبارهای ما را به صورت ماهیانه و سالیانه اجاره نمایید.
  • اجاره سوله کوتاه مدت: در اجاره سوله به صورت کوتاه مدت، مشتریان می‌‌‌توانند انبارهای سوله‌ای را به صورت ساعتی، روزانه و هفتگی از مجموعه ما اجاره نمایند.

برای اجاره سوله انبار در هر بازه زمانی که شما عزیزان به آنها نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان مجموعه انبار VIP تهران به شماره‌های 02188341560 یا 02122659344 تماس حاصل فرمایید و انواع سوله‌ها را در متراژهای مختلف و مورد نیاز خود از ما اجاره نمایید.

مزایای اجاره سوله از انبار VIP تهران

اجاره سوله برای افرادی که قصد دارند تا از وسایل خود در مکانی امن نگهداری کنند، تصمیم بسیار خوبی است به شرط آنکه سوله‌ها را از مجموعه‌ای اجاره نمایید تا امکانات بی‌شماری را در اختیار شما قرار دهند. اجاره سوله از مجموعه ما مزایای زیر را برای شما عزیزان به همراه می‌آورد:

محیط امن

تمامی قسمت‌های مجموعه ما مخصوصا بخش انبارداری مجهز به سیستم ضد سرقت، آژیرهای خطر، دوربین‌های مدار بسته و کمک از افرادی مجرب در امر نگهبانی از انبارها به صورت 24 ساعته می‌باشد تا مشتریان بتوانند با خاطری آسوده وسایل خود را به ما بسپارند.

بیمه اجناس

تمامی انبارهای ما تحت پوشش بیمه حوادث و سرقت قرار می‌گیرند زیرا ما خود را در برابر اعتماد مشتریان مسئول می‌دانیم.

دسترسی راحت

ما در تمامی نقاط تهران اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب دارای شعبات متعددی هستیم تا هر مشتری در هر محله‌ای که از تهران ساکن است بتواند به انبارهای خود دسترسی داشته باشد و انباری را اجاره نماید که به محل زندگی او نزدیک می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با این موضوع می‌توانید اجاره انبار در غرب تهران، اجاره انبار در شرق تهران، اجاره انبار در شمال تهران و اجاره انبار در جنوب تهران مطالعه نمایید.

دارای مجوز

تمامی شعبات مجموعه ما دارای مجوز از اتحادیه انبارداران تهران می‌باشند بنابراین شما می‌توانید با خاطری آسوده از خدمات اجاره انبار سوله ما استفاده نمایید.

خدمات بسته‌بندی وسایل

هر وسیله‌ای باید قبل از انبار کردن به طور صحیح و اصولی بسته‌بندی شوند تا در حین بارگیری و انتقال به انبارها هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود. برخی از مشتریان خودشان خدمات بسته‌بندی وسایلشان را انجام می‌دهند و برخی دیگر از شرکت‌های خدمات اسباب کشی استفاده می‌کنند؛ مجموعه ما برای سهولت در فرایند انبارداری و راحتی مشتریان خدمات بسته‌بندی وسایل را در کنار خدمات اجاره انبار به مشتریان ارائه می‌دهد به اینصورت که مشتریان می‌توانند در هنگام اجاره انبار، خدمات بسته‌بندی حرفه‌ای وسایل را نیز رزرو نمایندتا کارگران حرفه‌ای ما یک روز قبل از انبار کردن وسایل در محل سکونت آنها حاضر شوند و و سایلشان را بسته‌بندی نمایند.

خدمات بارگیری وسایل

برای استفاده از خدماتی همچون اجاره انبار برای وسایل منزل لازم است تا وسایل منزل پس از بسته‌بندی اصولی توسط ماشین‌‎های مخصوص اسباب کشی یا بارگیری تا محل انبار حمل شوند. مجموعه ما خدمات بارگیری وسایلی که قصد انبار کردن آنها را دارید را نیز در کنار خدمات اجاره سوله به شما ارائه می‌دهند؛ برای استفاده از این خدمات لازم است تا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و خدمات بارگیری وسایل توسط ماشین‌های مخصوص را رزرو نمایید. لازم به ذکر است که هزینه استفاده از اینگونه خدمات مازاد بر هزینه اجاره سوله حساب خواهد شد اما شما می‌توانید تمامی این خدمات را در قالب یک پکیج از مجموعه ما دریافت نمایید تا با هزینه‌ای مناسب اقدام به انبار کردن وسایل خود نمایید.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

سوالاتی که مشتریان پرسیده‌اند…

آیا مجموعه انبار VIP تهران فقط دارای انبارهای سوله‌ای است؟

خیر مجموعه ما انواع انبارهای سرپوشیده، انبارهای کانتینری، انبارهای مخصوص وسایل منزل، انباره عمومی  و انبار اختصاصی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

انبارهای شما در چه متراژی اجاره داده می‌شوند؟

انبارهای مجموعه ما در ابعاد 17 متر و 32 متر به اجاره می‌رسند.

آیا خدمات بسته‌بندی وسایل مازاد بر هزینه اجاره سوله حساب می‌شوند؟

بله، هزینه خدمات بسته‌بندی توسط کارگران حرفه‌ای و وبارگیری وسایل مازاد بر قیمت اجاره سوله انبار محاسبه می‌شوند.

اجاره سوله ارزانتر است یا انبارهای کانتینری؟

معمولا هزینه اجاره این دو انبارها یکسان است اما اجاره انبارهای کانیتنری کمی گرانتر از اجاره سوله هستند.

تفاوت سوله با انبار کانتینری چیست؟

هر دو از جنس فلز و ضد آب هستند ولی انبار کانتینری اتاقکی فلزی است که قابل جابجایی است ولی سوله‌ها مانند اتاق‌های یک خانه می‌مانند و دارای سقف و ستون هستند که قابلیت جابجایی ندارند.

برای انبار کردن وسایل منزل از چه انباری استفاده کنم؟ کانتینری یا سوله؟

هر دو انبار برای وسایل منزل مناسب هستند و انتخاب آنها بستگی به حجم وسایل منزل شما دارد زیرا معمولا سوله‌ها بزرگتر هستند.

تماس سریع