انبار VIP تهران

اجاره انبار در فرمانیه، کامرانیه و …| لیست هزینه و امکانات

خدمات اجاره انبار در فرمانیه، کامرانیه و … جزو یکی از خدمات اصلی مجموعه انبار VIP تهران در شعبه شمال خود می‌باشد که برای آسودگی مشتریانی که در این مناطق ساکن هستند و بتوانند به راحتی خود را به انبارهایشان برسانند اقدام به راه‌اندازی خدمات اجاره انبار در کامرانیه، فرمانیه و زعفرانیه کرده است. برای اجاره انبار از مجموعه ما می‌توانید با شماره‌ 02122659344 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند. همچنین شما مشتریان عزیز جهت بارگیری کالاها و بسته‌بندی آنها از مجموعه ما استفاده نمایید زیرا همیشه راحتی مشتریانمان برای ما اولویت بوده است و همواره در تلاش هستیم تا امر اجاره انبار را برای آنها آسوده‌تر نماییم.

اطلاعات و شماره تماس مجموعه انبار VIP تهران

تماس و هماهنگی: 02122659344

ساعات کاری شعبات: به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی

قیمت اجاره انبار در فرمانیه، کامرانیه و …

قیمت اجاره انبار در محله‌های شمالی تهران بسیار بالا است و ممکن است مجموعه‌های انبارداری در هر شعبه خود قیمت متفاوتی را به مشتریان ارائه دهند اما هزینه اجاره انبار در تمامی شعبات مجموعه انبار VIP تهران به شرح زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

نکته: قیمت‌های زیر بر اساس تومان می‌باشد.

مزایای اجاره انبار در کامرانیه و فرمانیه از مجموعه انبار VIP

مزایای اجاره انبار در کامرانیه و فرمانیه از مجموعه انبار VIP

برخورداری از انبار اختصاصی

انبارهای مجموعه انبار VIP تهران کاملا اختصاصی بوده و تفاوت عمده‌ای با انبارهای عمومی دارد؛ به اینصورت که یک قفل اختصاصی از انبار مشتری به او داده می‌شود و فقط کالاهای مشتری درون آن نگهداری می‌شوند.

ایمن بودن انبارها

ایمن بودن انبارها

انبارهای موجود در فرمانیه و کامرانیه کاملا مطمئن هستند زیرا هر امکاناتی که لازم است برای امن بودن یک محیط مانند دوربین مداربسته، آژیر خطر، بهره‌گیری از نیروی حیوانی برای نگهبانی، بیمه انبارها و … لازم است را در سرتاسر انبارها برقرار کرده‌ایم تا مشتریان نگران امنیت کالاهای خود نباشند.

ارائه خدمات بسته‌بندی

ارائه خدمات بسته‌بندی

کالاها قبل از انبار کردن نیاز به یک بسته‌بندی درست دارند تا در حین بارگیری و انبار کردن هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود به همین جهت مجموعه انبار VIP تهران با بهره‌گیری از کارگران ماهر در امر بسته‌بندی به شما مشتریان عزیز کمک می‌نماید تا وسایل خود را قبل از انبار کردن بسته‌بندی نمایید. کارگران ما یک الی دو روز قبل از موعد انبار کردن کالاها در محل شما حاضر می‌شوند تا وسایلتان در فرصت مناسب بسته‌بندی نمایند.

ارائه خدمات باربری

برای انبار کردن وسایل نیاز است تا آنها را در روز انبارگیری به محل انبارها برسانید اما برخی از وسایل بسیار سنگین هستند و نمی‌توان آنها را توسط ماشین شخصی یا یک وانت حمل کرد برای مثال اگر قصد انبار کردن وسایل منزل را داشته باشید می‌توانید از خدمات باربری ما استفاده نمایید به اینصورت که ماشین‌های مخصوص باربری مجموعه ما در روز انبار کردن کالاها در محل شما حاضر می‌شوند و وسایل شما را بارگیری می‌کنند.

تنوع در انبارها

ما در مجموعه انبار VIP دارای انواع انبارهای کانتینری، سوله، کانکس، انبارهای عمومی، انبارهای اختصاصی و انباری‌های کوچک هستیم تا مشتریان بتوانند با توجه به نیاز و سلیقه خود انبار مدنظرشان را اجاره نمایند.

دسترسی عالی

معمولا انبارها در مناطق اطراف تهران واقع هستند اما مجموعه ما دارای شعبات متعددی در شرق، غرب، جنوب، شمال و مرکز تهران است تا مشتریان بتوانند در هر نقطه‌ای که از تهران ساکن هستند انبار مدنظر خود را اجاره نمایند و بتوانند در صورت نیاز در مدت زمان کوتاهی خود را به انبارهایشان برسانند و همچنین هزینه حمل و نقل آنها نیز کمتر شود. همچنین ما به فکر مشتریانی که در اطراف تهران نیز ساکن هستند بوده‌ایم و دارای یک مجموعه انبارداری در کرج و البرز نیز می‌باشیم.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

انواع انبارهای قابل اجاره در فرمانیه و کامرانیه

انواع انبارهای قابل اجاره در فرمانیه و کامرانیه

انبارهای زیر در مجموعه ما به مشتریان اجاره داده می‌شود:

  • انبارهای مخصوص وسایل منزل: بسیاری از مشتریان ما افرادی هستند که قصد مهاجرت دارند و تمایل دارند تا وسایل منزل خود را انبار نمایند به همین جهت ما انبارهایی مخصوص به وسایل منزل داریم و این انبارها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که هیچگونه باد و بارانی قابلیت نفوذ به آنها را ندارد بنابراین بهترین گزینه برای وسایل برقی و وسایل منزل نظیر یخچال، ماشین لباسشویی و … هستند.
  • انبارهای کوچک: مجموعه ما به آن دسته از مشتریانی که وسایل کمی برای انبار کردن دارند، انبارهای کوچک که هزینه کمتری نیز دارند را اجاره می‌دهند. این انبارها معمولا از 10 متر شروع می‌شوند.
  • انبارهای کانتینری: این انبارها اتاقک‌های تمام فلزی هستند که کاملا ایمن هستند و هیچگونه باد و بارانی قابلیت نفوذ به آنها را ندارد. علاوه‌براین، این انبارها سبک هستند و می‌توان به راحتی با استفاده از جرثقیل آنها را جابجا نمود.
  • کانکس: کانکس‌های شباهت‌های بسیاری به کانتینر دارند اما با این تفاوت که دارای امکانات بیشتری همچون سیستم تهویه، برق، گاز و … هستند و مقاوم‌تر از کانتینرها می‌باشند. به علت امکانات بیشتری که کانکس‌ها نسبت به کانتینرها دارند، هزینه اجاره آنها نیز بیشتر است.
  • سوله: سوله‌ها سازه‌های فلزی با سقفی شیب‌دار هستند که متراژ آنها زیاد و برای نگهداری تمامی وسایل مناسب می‌باشند.

نکته: قابل ذکر است که تمامی انبارهای مجموعه ما کاملا اختصاصی و مسقف می‌باشد.

مدت زمان اجاره انبار در کامرانیه، فرمانیه و …

انبارها مجموعه ما در دو بازه زمانی زیر به اجاره می‌رسند:

  • اجاره انبار به صورت بلند مدت: در بازه بلند مدت اجاره انبار، مشتریان می‌توانند انواع انبارها به صورت ماهانه و سالیانه از مجموعه اجاره نمایند.
  • اجاره انبار به صورت کوتاه مدت: در بازه کوتاه مدت اجاره انبار، مشتریان می‌توانند انبارها را به صورت ساعتی، روزانه و هفتگی اجاره نمایند.

سوالات متداول اجاره انبار در فرمانیه، کامرانیه و …

من در صادقیه ساکن هستم آیا می‌توانم از انبارهای فرمانیه استفاده کنم؟

ما خدمات اجاره انبار را در تمامی مناطق تهران به مشتریان ارائه می‌دهیم و اگر ساکن صادقیه هستید می‌توانید از اجاره انبار در صادقیه بهره‌مند شوید. اما اگر محل زندگی شما در صادقیه است و محل کار شما در فرمانیه می‌باشد می‌توانید با توجه به صلاحدید خود از انبارهای ما در فرمانیه استفاده نمایید.

نرخ کرایه انبار در فرمانیه در مجموعه شما از چقدر می‌باشد؟

نرخ اجاره انبارهای ما با اجاره ماهیانه 2 میلیون تومان شروع می‌شود.

چه کالاهایی را نمی‌توان انبار نمود؟

مجموعه ما مسئولیت انبار کردن کالاهایی همچون مواد شیمیایی با خطر اشتعال، مواد اسیدی، مواد آتش‌زا و دیگر کالاهای از این قبیل را برعهده نمی‌گیرد.

آیا باید کالای خود را بیمه کنم یا شما مسئولیت بیمه آن را بر عهده می‌گیرید؟

مجموعه ما پس از اخذ قرارداد، از روز اول انبار کردن کالاها برای آنها بیمه حوادث در نظر می‌گیرد؛ بنابراین نیاز نیست تا مشتری اقدامی جهت بیمه کردن وسایل بر عهده بگیرد بلکه خود مجموعه انبار VIP تهران بیمه وسایل انبار شده را بر عهده می‌گیرد.

آیا مجموعه شما دارای مجوز می‌باشد؟

بله مجموعه انبار VIP تهران دارای مجوز از اتحادیه انبارداران تهران می‌باشد.

آیا هزینه بسته‌بندی وسایل و بارگیری آنها به صورت جداگانه محاسبه می‌شوند؟

بله هزینه هر کدام از خدمات مجزا از هزینه دیگر خدمات و حتی هزینه اجاره انبار محاسبه خواهد شد.

تماس سریع