انبار VIP تهران

اجاره انبار مسقف و سرپوشیده + هزینه

اجاره انبار مسقف و سرپوشیده + هزینه

اجاره انبارهای مسقف و سرپوشیده همیشه و در هر زمان جزو انتخابات مشتریان بوده است زیرا مردم تمایل دارند تا وسایل مهم خود را در جایی ایمن و سرپوشیده نگهداری نمایند تا برف، باران، نور خوشید و … نتوانند باعث آسیب رساندن به آنها شوند. انبارهای سرپوشیده مزایای بسیاری نسبت به دیگر انبارها روباز دارند و تنوع بسیاری نیز دارند که در ادامه به طور کامل به این موضوع خواهیم پرداخت.

اجاره انبار سرپوشیده و مسقف از انبار VIP تهران

انبار VIP تهران با سال‌ها تجربه در زمینه خدمات اجاره انبار در تهران، بسته‌بندی وسایل و باربری همیشه در تلاش بوده است تا اعتماد مشتریان خود را بدست آورد. مجموعه ما برای انتخاب مشتریان ارزش بسیاری قائل است به همین سبب تمامی انبارهای خود را به صورت سرپوشیده و مسقف فراهم کرده است تا هیچگونه خطری نتواند وسایل درون انبارها را تهدید نماید.

برای اجاره انبار از مجموعه انبار VIP تهران می‌توانید با شماره‌های 02122659344 یا 02188341560 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

مزایای اجاره انبارهای مسقف

مزایای اجاره انبارهای مسقف

انتخاب متراژ دلخواه

انبارهای مسقف و سرپوشیده مجموعه ما در متراژهای مختلفی ساخته شده‌اند تا مشتریان با توجه به نیاز و حجم وسایل خود آنها را انتخاب نمایند و هزینه اضافی بابت متراژ بالای انبار نپردازند. انبارهای مجموعه ما در ابعادهای 20 فوت و 40 فوت ساخته شده‌اند و برای نگهداری تمامی وسایل مناسب می‌باشند.

ارتفاع زیاد

برای ساختن سقف برای انبار لازم است تا آن را در ارتفاع زیادی خواست؛ بنابراین انبارهای مسقف و سرپوشیده دارای اتفاع بلندی هستند که برای وسایلی با ارتفاع بزرگ مانند انبار کردن وسایل منزل نظیر یخچال و … مناسب می‌باشند.

ایمن بودن

ایمن بودن انبار مسقف

انبارهای مسقف معمولا از سقفی فلزی ساخته می‌شوند که از ورود آفتاب، برف، باران و … به درون انبار جلوگیری می‌کنند. بنابراین شما اطمینان خواهید داشت که وسایل شما درون انبارهای سرپوشیده ما دچار آفتاب سوختگی و خرابی نمی‌شوند. همچنین انبارهای سرپوشیده مجموعه ما دارای کف بتنی، سقف فلزی و تهویه مناسب می‌باشد بنابراین از وجود نم و رطوبت به درون انبارها جلوگیری به عمل می‌آید.

امنیت انبارها

امنیت انبارها

ما در سرتاسر مجموعه خود و در انبارهای مسقف نیز امکانات امنیتی نظیر نصب دوربین‌های مدار بسته، آژیر خطر، واحد انتظامات، نگهبانان 24 ساعته و … را فراهم نموده‌ایم تا مشتریانی با خاطری آسوده وسایل خود را درون انبارهای سرپوشیده ما نگهداری نمایند.

دارای قرارداد اجاره

تمامی انبارهای مجموعه دارای قرارداد می‌باشند؛ به اینصورت که برای اجاره انبارهای مسقف لازم است تا قراردادی میان مجموعه انبارVIP  تهران و مشتریان عقد گردد که در این قرارداد مدت زمان اجاره انبار سرپوشیده، قیمت اجاره و … ذکر خواهد شد.

بیمه نامه

درست است که ما سعی کرده‌ایم تا تمامی امکانات امنیتی را در سرتاسر انبارهای سرپوشیده فراهم نماییم اما حوادث طبیعی بدون خبر رخ می‌دهند! بنابراین مجموعه ما بیمه حوادث که شامل بیمه زلزله، سرقت، آتش سوزی و … می‌شود را برای انبارها در نظر گرفته است تا در صورت بروز هر گونه حادثه‌ای، بیمه بتواند خسارت مشتریان را جبران نماید.

دسترسی سریع و آسان

مجموعه انبار VIP تهران دارای شعبات انبارداری متعددی در سرتاسر تهران اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب تهران می‌باشد تا مشتریان در هر محله‌ای که ساکن هستند بتوانند انباری را نزدیک به محل سکونت یا کسب و کار خود اجاره نمایند و در صورت نیاز بتوانند خود را فورا به انبارهایشان برسانند.

دربست با قفل اختصاصی

تمامی انبارهای مجموعه ما به صورت اختصاصی و دربست در اختیار فرد مستاجر قرار می‌گیرد؛ به اینصورت که وسایل هر مشتری درون انبار مخصوص به خود نگهداری می‌شود و قفل شخصی وی بر درب انبار زده می‌شود و کلید انبار به وی داده خواهد شد.

معرفی انواع انبارهای مسقف

انبارهای مسقف ما دارای انواع گوناگونی هستند که عبارتند از:

کانکس

کانکس

کانکس‌ها جزو معروف‌ترین انبارها هستند که به علت امنیت بالایی که دارند برای نگهداری تمامی وسایل مناسب هستند. کانکس‌ها شباهت بسیاری به کانتینرها دارند با این تفاوت که جنس بدنه فلزی آنها از کانتینرها بسیار ضخیم‌تر است و از نظر وزنی سنگین‌تر می‌باشند. کانکس‌ها به صورت تمام فلزی ساخته‌ می‌شوند بنابراین سقف آنها نیز به بدنه چسبیده است و از جنس فلز می‌باشد. هزینه اجاره کانکس‌ها از دیگر انبارها معمولا کمی بیشتر است بنابراین اگر می‌خواهید هزینه کمی بپردازید به سراغ انبارهای کانتینری بروید.

انبارهای کانتینری

انبارهای کانتینری

انبارهای کانتینری اتاقک‌های تمام فلزی با ضخامت کم هستند اما این بدان معنا نیست که باد و باران قابلیت نفوذ به آنها را دارد. انبارهای کانتینری مسقف همیشه جزو انتخاب مشتریان بوده‌اند زیرا هزینه اجاره آنها اندک می‌باشد.

سوله‌ها

سوله‌ها

سوله‌ها سازه‌های فلزی با سقفی شیبدار هستند که دارای متراژ زیادی هستند و به صورت ثابت در یک محیط ساخته می‌شوند و مانند کانتینرها و کانکس‌ها نمی‌توان آنها را جابجا نمود.

انبارهای کانتینری داخل سوله مسقف

انبارهای کانتینری داخل سوله مسقف

انبارهای کانتینری داخل سوله مسقف همانطور که از نامشان پیداست برای ایمنی بیشتر انبارهای کانتینری را در داخل سوله‌ها قرار می‌دهند. به گونه‌ای انباری را درون انبار دیگر تعبیه می‌کنند تا هیچگونه آسیبی به وسایل درون انبارها وارد نشود. بنابراین اگر وسایل گران قیمت و با ارزشی دارید حتما انبارهای کانتینری داخل سوله مسقف را انتخاب نمایید.

قیمت اجاره انبار مسقف چقدر است؟

هزینه اجاره انبار مسقف و سرپوشیده در هر نقطه از تهران و در هر شرکت انبارداری با توجه به نوع انبار، متراژ انبار، برند شرکت انبارداری، سیستم امنیتی مجموعه و … متفاوت می‌باشد اما در مجموعه انبار VIP تهران قیمت کرایه انبار مسقف به صورت زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

اجاره انبار سرپوشیده در تمام نقاط تهران

مجموعه انبار VIP تهران طی سالیان طولانی شعبات انبارداری خود را در سرتاسر تهران تاسیس کرده است تا مشتریان در هر نقطه‌ای که از تهران ساکن هستند بتوانند انبار مدنظر خود را کرایه نمایند و زمان کوتاهی را تا رسیدن به انبار خود صرف کنند. مجموعه ما دارای شعبات انبارداری و انبارهای سرپوشیده در مناطق زیر است:

پرسش‌‌های پرتکرار

ابعاد انبارهای مسقف شما به چه صورت است؟

انبارهای سرپوشیده ما در دو ابعاد 20 فوت (17 متر) و 40 فوت (32 متر) به اجاره می‌رسند.

آیا مجموعه شما دارای انبارهای کانیتنری داخل سوله مسقف نیز هست؟

بله، ما دارای انواع انبارهای مسقف هستیم.

چه نوع قفلی برای درب انبارهای سرپوشیده تهیه می‌شود؟

شما می‌توانید از هر نوع قفلی که می‌خواهید برای درب انبار مسقف خود استفاده نمایید یا از قفل‌های مخصوص داخل مجموعه انبار VIP تهران استفاده نمایید.

انبارهای سرپوشیده مناسب نگهداری چه وسایلی هستند؟

انبارهای سرپوشیده برای تمامی وسایل اعم از انبار کردن وسایل اداری، وسایل منزل، ابزارهای صنعتی، خودرو و … مناسب می‌باشند زیرا ایمنی بالایی دارند.

تماس سریع