انبار VIP تهران

اجاره کانکس در تهران + قیمت اجاره کانکس

اجاره کانکس

اجاره کانکس ممکن است برای همه افراد در هر کسب و کاری لازم باشد، زیرا کانکس‌ها فضایی را برای افراد فراهم می‌کنند تا بتوانند جهت نگهداری وسایل خود درون آنها و حتی اقامت استفاده نمایند. امروزه بسیاری از افراد در همه کسب و کارها مخصوصا کارهای عمرانی، خواهان استفاده از خدمات اجاره کانکس هستند زیرا کانکس‌ها دارای قابلیت حمل و جابجایی آسان در همه مکان‌ها هستند. اگر شما نیز به کرایه کانکس برای استفاده به عنوان انبار نیاز دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در انبار VIP تهران به شماره‌های 02188341560 یا 02122659344 تماس حاصل نمایید و از خدمات اجاره کانکس در تهران مجموعه ما بهره‌مند شوید. همچنین برای آشنایی بیشتر با کانکس‌ها و قیمت رهن و اجاره کانکس، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا به هر اطلاعاتی که در ارتباط با کرایه کانکس نیاز دارید، دست پیدا نمایید.

اجاره کانکس از انبار VIP تهران

برای اجاره انواع کانکس از مجموعه انبار ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

ساعت کاری مجموعه:

 • به صورت شبانه روزی

ما علاوه‌‎ بر خدمات اجاره کانکس در تهران، خدمات دیگری همچون اجاره انواع انبار نظیر انبار کانتینری، سوله و …، بسته‌بندی وسایل جهت انبار کردن و حمل و جابجایی وسایل مشتریان توسط ماشین‎های مخصوص باربری را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

قیمت اجاره کانکس

هزینه اجاره کانکس در مجموعه انبار VIP تهران به صورت زیر می‌باشد:

 • کانکس 20 فوت: اجاره ماهیانه از 2 میلیون تا 3 میلیون و 400 هزار تومان
 • کانکس 40 فوت: از 3 الی 5 میلیون تومان

کانکس چیست؟

کانکس چیست؟

کانکس‌ها اتاقک‌های پیش ساخته از جنس فلز، چوب یا پلاستیک هستند که به صورت موقت برای اقامت افراد یا نگهداری وسایل در محل‎‌های ساخت و ساز، شرکت‌های انبارداری، پروژه‌های عمرانی، نمایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کانکس‌ها معمولا در متراژهای مختلف و با امکانات مختلفی ساخته می‌شوند؛ برای مثال کانکس‌هایی که برای نگهبانان طراحی می‌شود دارای سرویس بهداشتی، آشپزخانه و مجهز به برق و لوله‌کشی است اما کانکس‌هایی که برای انبار کردن وسایل مورد استفاده می‌گیرند بسیار ساده هستند و فقط از جنس مقاومی ساخته می‌شوند تا به وسایل درون آنها هیچگونه آسیبی وارد نشود.

مزایای اجاره کانکس

مزایای اجاره کانکس

 • قابلیت جابجایی: کانکس‌ها برای شما فضایی مانند انباری را فراهم می‌کنند که می‌توانید وسایل اضافی خود را درون آنها قرار دهید ولی با این تفاوت که کانکس‌ها قابل جابجایی هستند و شما می‌توانید آنها را در هر مکانی که می‌خواهید انتقال دهید اما انباری‌ها این قابلیت را ندارند.
 • هزینه کمتر: بسیاری از واحدهای آپارتمانی و مسکونی فاقد انباری هستند و در بسیاری از آنها نیز داشتن انباری بر قیمت آنها می‌افزاید اما کانکس‌ها بسیار کم هزینه هستند و شما با پرداخت مبلغ کمی ودیعه و اجاره ماهیانه می‌توانید از وسایل خود به خوبی نگهداری کنید و آنها را درون کانکس قرار دهید.
 • امنیت بیشتر: در اکثر شرکت‌های انبارداری مخصوصا شرکت‌هایی مانند انبار VIP تهران که خود را در برابر اعتماد مشتریان مسئول می‌دانند، امنیتی بسیاری همچون نصب دوربین‌های مداربسته، نصب آژیر خطر و وجود افرادی که در امر نگهبانی قابل اطمینان هستند برقرار است و شما با کرایه کانکس از این شرکت‌ها دیگر نیاز نیست نگران مفقود شدن و یا خرابی وسایل خود باشید.
 • بیمه‌نامه معتبر: بسیاری از شرکت‌های انبارداری مانند انبار VIP تهران پس از اخذ قرارداد با مشتری، انباری که او اجاره کرده است را تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌دهند.

مراحل کرایه کانکس از انبار VIP

برای اجاره کانکس از مجموعه ما کافی است تا چند گام ساده زیر را بپیمایید:

 1. تماس با کارشناسان ما به شماره‌های 02188341560 یا 02122659344 و رزرو وقت بازدید از انبارها
 2. انتخاب کانکس در متراژ و بازه زمانی مدنظر مشتری
 3. اخذقرارداد میان مجموعه انبار VIP تهران و مشتری
 4. پرداخت ودیعه و تنظیم کردن اجاره ماهیانه
 5. هماهنگی برای روز بارگیری وسایل در جهت انتقال دادن به کانکس‌ها

شرایط اجاره کانکس از انبار VIP تهران

برای اجاره کانکس شرایط خاصی نیاز نیست، یعنی نیاز نیست که مشتریان چک یا سفته به ما ارائه دهند بلکه اخذ قرارداد میان مجموعه ما و مشتریان نشانه اعتماد طرفین است و برای رهن و اجاره کانکس کافی است تا چند مرحله بالا را طی نمایید.

اجاره کانکس در تمام نقاط تهران

اجاره کانکس در تمام نقاط تهران

مجموعه انبار VIP تهران برای دسترسی راحت و آسودگی مشتریان در رفت و آمد اقدام به راه‌‎اندازی شعبه‌های اجاره انبار در غرب تهران، شرق تهران، جنوب تهران، شمال تهران و کرج نموده است. به اینصورت که اگر یک مشتری در شمال تهران مثلا تجریش ساکن باشد و بخواهد اقدام به اجاره انبار در تجریش نماید تا در هر زمانی که نیاز داشت بتواند خود را فورا به کانکس برساند و از وسایل درون استفاده ‌نماید، می‌تواند اقدام به اجاره انبار از شعبه شمال مجموعه ما نماید.

مدت زمان اجاره کانکس در تهران

شما می‌توانید کانکس‌ها را در متراژهای مختلف از مجموعه ما به دو صورت اجاره نمایید.

 • اجاره بلند مدت کانکس: در اجاره بلند مدت مشتریان می‌توانند کانکس‌ها را به صورت ماهیانه و سالیانه از مجموعه ما اجاره نمایند.
 • اجاره کوتاه مدت کانکس:  در اجاره کوتاه مدت مشتریان می‌توانند بسته به مدت زمانی که می‌خواهند به صورت ساعتی، روزانه و هفتگی کانکس‌ها را از مجموعه ما اجاره نمایند.

قابل ذکر است که مدت زمان اجاره و رهن کانکس در هزینه آن تاثیر بسزایی دارد.

تفاوت کانکس و کانتینر

بسیاری از افراد فکر می‌کنند کانکس و کانتینر یکی هستند و معمولا این دو را با یکدیگر به اشتباه می‌گیرند؛ درست است که کانتینر و کانکس از لحاظ ظاهری شباهت بسیاری به یکدیگر دارند اما این دو انبار تفاوت‌های عمده‌‎ای با یکدیگر دارند که برخی از آنها عبارتند از:

 • در کانکس‌ها علاوه بر نگهداری و انبار کردن وسایل می‌توان برای اقامت کوتاه مدت انسان‌ها نیز استفاده نمود اما کانتینرها فقط برای نگهداری وسایل مناسب هستند و معمولا از کانتینر به جای انباری استفاده می‌شود.
 • کانکس دارای درب و پنجره است در صورتی که کانیتنر فقط دارای در می‌باشد.
 • در کانکس‌ها می‌توان سرویس بهداشتی، آشپزخانه، برق و … را فراهم نمود در صورتی که فراهم کردن این موارد در کانتینر ممکن نیست.
 • کانکس‌ها در همه ابعاد و متراژ قابل طراحی هستند در صورتی که کانتینرها فقط در ابعاد 10 فوت الی 40 فوت طراحی می‌شوند.
 • ضخامت کانکس بیشتر از کانتینر است بنابراین در برابر شرایط جوی مقاوم‌تر است.
 • کانکس‌ها به علت امکانات بیشتری که نسبت به کانتینر دارند معمولا گرانتر هستند.
 • کانیتنرها سبک‌تر از کانکس‌ها هستند به همین علت جابجایی آنها راحت‌تر می‌باشد.

سوالات متداول

قیمت اجاره ماهیانه کانکس چقدر است؟

هزینه اجاره کانکس در هر شرکت‌ انبارداری که کانکس‌ها را به شما عرضه می‌کند متفاوت می‌باشد؛ زیرا همه شرکت‌ها قیمت اجاره کانکس‌های خود را بر اساس شهرت مجموعه یا شرکت، امکاناتی که داخل کانکس هست نظیر سرویس بهداشتی و آشپرخانه، متراژ کانکس و … تعیین می‌کنند. در مجموعه انبار VIP تهران اجاره ماهیانه کانکس از 2 میلیون تومان به بالا با توجه به متراژ کانکس می‌باشد.

آیا شما کانکس هم می‌سازید؟

خیر مجموعه ما دارای کانکس‌های پیش ساخته است که برای نگهداری و انبار کردن وسایل مشتریان به اجاره می‌رسند.

آیا کانکس‌های شما در برابر برف و باران مقاوم هستند؟

کانکس‌ها اتاقک‌های پیش ساخته تمام فلزی هستند که در برابر شرایط جوی و برف و باران مقاوم هستند و هیچ آسیبی وسایل درون آنها را تهدید نخواهد کرد.

در مجموعه شما چه نوع کانکسی اجاره داده می‌شود؟

در مجموعه انبار VIP تهران فقط کانکس‌هایی که مخصوص انبار کردن وسایل هستند به اجاره می‌رسند.

چه کسانی می‌توانند از خدمات کرایه کانکس بهره‌مند شوند؟

کانکس‌ها برای همه افرادی که به یک مکان برای نگهداری وسایل اضافی خود نیاز دارند مناسب هستند اما بیشتر افرادی که از کانکس‌های مجموعه ما استفاده کرده‌اند دارای کسب و کارهای عمرانی و ساخت و ساز هستند.

تماس سریع