انبار VIP تهران

اجاره انبار در شمال تهران | قیمت، انواع انبارها و امکانات

اجاره انبار در شمال تهران

اجاره انبار در شمال تهران به افرادی که ساکن محله‌هایی همچون زعفرانیه، کامرانیه، تجریش و … هستند این امکان را می‌دهد تا انباری را اجاره نمایند که به محل زندگی آنها نزدیک باشد و بتوانند در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن خود را به انبارهایشان برسانند. مجموعه انبار VIP تهران برای راحتی مشتریان خود اهمیت بسیاری قائل است و دارای یک شعبه در شمال تهران می‌باشد تا مشتریانی که محل سکونت یا کسب و کار آنها در محله‌های شمال تهران است بتوانند یک انبار در نزدیکی خود اجاره نمایند.

برای اجاره انبار در شمال تهران از مجموعه انبار VIP تهران می‌توانید با کارشناسان ما به شماره 02122659344 تماس حاصل نمایید و جهت بازدید از انبارها یک روز را رزرو نمایید.

امکانات اجاره انبار در شمال تهران

مجموعه انبار VIP تهران امکانات زیر را برای سهولت در امر کرایه انبار در شمال تهران به مشتریان خود ارائه می‌دهد:

خدمات بسته‌بندی اجناس

هنگامی که انباری را کرایه می‌کنید لازم است تا اجناسی که قصد انبار کردن آنها را دارید را به صورت کاملا صحیح و اصولی بسته‌بندی نمایید تا هیچگونه آسیبی حین بارگیری و رساندن اجناس به انبارها به آنها وارد نشود. بسیاری از مشتریان طریقه صحیح بسته‌بندی اجناس را نمی‌دانند  یا فرصت کافی برای بسته‌بندی اجناس خود ندارند، بنابراین ما به این دسته از مشتریان خود خدمات بسته‌بندی توسط کارگران مجرب را ارائه می‌دهیم تا چند روز قبل از رساندن اجناس به انبارها در محل سکونت یا کسب و کار آنها حاضر شوند و وسایلشان را بسته‌بندی نمایند.

خدمات حمل و نقل

برای حمل و رساندن اجناسی که می‌خواهید آنها را درون انبارها قرار دهید باید از ماشین‌های باربری و کارگران مجرب کمک بگیرید. بنابراین شرکت ما خدمات حمل و نقل توسط ماشین‌های مخصوص را به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا برای باربری اجناسشان به صورت ایمن، خیالشان آسوده باشند.

لازم به ذکر است خدمات حمل و نقل و بسته‌بندی اجناس در شمال تهران مازاد بر هزینه اجاره انبار محاسبه خواهد شد و هزینه این خدمات با توجه به نوع و حجم وسایلتان و مسافت شما تا انبارها محاسبه می‌شود.

مزایای اجاره انبار از شعبه شمال انبار VIP تهران

مجموعه انبارداری ما در شعبه شمال دارای مزایای زیر می‌باشد:

  • محافظت 24 ساعته: ما به مشتریان خود متعهد هستیم به همین دلیل تمامی انبارهای ما در تمامی شعبات دارای دزدگیرهای حرفه‌ای، دوربین‌های مداربسته و استفاده از نیروی حیوانی برای نگهبانی است. علاوه‌براین ما افرادی که در زمینه نگهبانی حرفه‌ای هستند و تمام دقت خود را در این امر به کار می‌گیرند را استخدام می‌کنیم تا به صورت 24 ساعته تمامی مواردی که برای محافظت از انبارها لازم است را فراهم آوریم.
  • بیمه انبارها: تمامی انبارهای مجموعه ما و وسایلی که انبار می‌شوند تحت بیمه حوادث مانند آتش سوزی و سرقت قرار می‌گیرند.
  • هزینه مناسب: ما در برابر خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم، هزینه مناسبی را از شما دریافت خواهیم کرد زیرا ما معتقد هستیم که اجاره انبار باید به ‌گونه‌ای باشد تا هر فرد با هر بودجه‌ای که دارد بتواند از وسایل خود نگهداری نماید.
  • محیط امن: تمامی انبارهای حتی انبارهای روباز دارای کاملا ایمن هستند و به شما اطمینان می‌دهیم که در صورت وجود برف و باران هیچگونه خطری وسایل انبار شده شما را تهدید نخواهد کرد.
  • ارائه انبار در متراژهای مختلف: در انبار VIP تهران با توجه به متراژ و ابعادی که برای انبار کردن وسایل خود نیاز دارید می‌توانید اقدام به اجاره انبار در شمال تهران نمایید زیرا انبارهای ما از 17 متر به بالا به مشتریان ارائه می‌شوند.
  • تهویه مناسب: انبارهای مجموعه ما دارای تهویه مناسبی هستند و تهویه مناسب منجر به تنظیم دما و کاهش رطوبت می‌شود؛ بنابراین از آسیب رسیدن به وسایل درون انبارها جلوگیری می‌کند.
  • خدمات بسته‌بندی: قبل از انبار کردن وسایل باید آنها را به صورت اصولی بسته‌بندی نمود تا هیچگونه آسیبی در هنگام بارگیری وسایل و انبار کردن، آنها را تهدید نکند. به همین علت ما خدمات بسته‌بندی را در کنار انبار کردن وسایل به مشتریان عزیز خود ارائه می‌دهیم. بنابراین اگر می‌خواهید از خدمات بسته‌بندی ما در کنار اجاره انبار در شمال تهران استفاده نمایید، لازم است تا هنگام تماس با کارشناسان ما این مورد را قید نمایید.

انواع انبارها در شعبه شمال انبار VIP تهران

ما در مجموعه انبار VIP تهران با توجه به نیاز مشتریان، انواع انبارها را به آنها نشان خواهیم داد تا بر اساس تمایل خود انبار مدنظرشان را انتخاب نمایند. انبارهای مجموعه ما شامل انبارهای زیر می‌شوند:

انبارهای کانیتنری

اجاره انبار کانتینری در شمال تهران

معمولا اجاره انبارهای کانتینری در میان دیگر انبارها از خواهان بیشتری برخوردار است زیرا این انبارها اتاقک‌هایی از جنس فولاد هستند که هیچگونه باد و بارانی قابلیت نفوذ به آنها را ندارد و مناسب برای انبار کردن تمامی وسایل و ابزارآلات می‌باشند. انبارهای کانتینری از 10 فوت الی 40 فوت در مجموعه ما موجود می‌باشند.

انبارهای سوله‌ای

انبارهای سوله‌ای

سوله‌ها سازه‌هایی فلزی با سقفی شیب‌دار هستند که در دو نوع سرپوشیده و روباز موجود هستند. از سوله‌ها برای نگهداری تمام وسایل و حتی دام‌ها نیز استفاده می‌شود زیرا هیچگونه آسیبی به این نوع سازه‌ها در صورت زلزله و بلایای طبیعی وارد نمی‌شود. اجاره سوله به علت مقاومتی که این نوع انبارها دارند، طرفداران بسیاری دارد.

انبارهای عمومی

اینگونه از انبارها همانطور که از نام آنها مشخص است عمومی می‌باشند یعنی وسایل چندین فرد درون آنها نگهداری می‌شود و به همین سبب قیمت اجاره آنها کمتر می‌باشد. عمومی بودن اینگونه از انبارها بدان معنی نیست که از امنیت کمتری برخوردار هستند زیرا تمامی وسایل هر مشتری قبل از انبار کردن در یک لیست یادداشت می‌شوند و در بایگانی پرونده‌ها نگهداری می‌شود.

انبارهای خصوصی

اجاره انواع انبار در شمال تهران

انبارهای خصوصی مانند انبارهای هر واحد مسکونی در آپارتمان‌ها می‌باشد؛ به اینصورت که فقط وسایل شخصی که انبار خصوصی را اجاره کرده است درون آن نگهداری می‌شود و یک کلید از انبار به مشتری تحویل داده خواهد شد.

برای اجاره انواع انبار در شعبه شمال انبار VIP تهران کافی است با کارشناسان ما به شماره‌های 02188341560 یا 02122659344 تماس حاصل نمایید.

مدت زمان اجاره انبار در شمال تهران

مدت زمان اجاره انبار در شعبه شمال انبار VIP

اجاره انبار در شمال تهران از مجموعه انبار VIP تهران به دو صورت زیر می‌باشد:

  • اجاره انبار کوتاه مدت: اجاره انبار کوتاه مدت از شعبه شمال ما به اینصورت است که شما در فواصل زمانی کم مانند ساعتی، روزانه و هفتگی می‌توانید انبار مدنظر خود را اجاره نمایید.
  • اجاره انبار بلند مدت: در روش اجاره انبار به صورت بلند مدت، مشتریان می‌توانند انواع انبارها در مجموعه ما را به صورت ماهیانه و سالیانه اجاره نمایند.

اجاره انبار در محله‌های شمال تهران

اگر ساکن محله‌های شمالی تهران باشید می‌توانید از انبارهای مجموعه ما بهره‌مند شوید زیرا شعبه شمال انبار VIP تهران در منطقه‌ای ساکن است که همه افراد ساکن در شمال تهران می‌توانند خود را فورا به انبارها برسانند. برای مثال ما در محله‌های زیر خدمات اجاره انبار را نیز ارائه می‌دهیم:

هزینه اجاره انبار در شمال تهران

قیمت انبارها در شعبه شمال مجموعه ما به شرح زیر می‌باشد:

بازه قیمت نوع انبار
اجاره ماهیانه از 2 میلیون الی 3.400 میلیون انبار 20 فوت (17 متر)
اجاره ماهیانه از 3 میلیون الی 5 میلیون انبار 40 فوت (32 متر)

قیمت اجاره انبار در شعبه شمال مجموعه ما تنها بر اساس متراژ و نوع انبار می‌باشد که پس از انتخاب انبار مدنظر خود کافی است تا در هنگام اخذ قراراداد مبلغ ودیعه را پرداخت نمایید و پس از آن به طور ماهیانه، هزینه اجاره انبار را پرداخت نمایید. برای پرداخت هزینه اجاره انبار به صورت ماهیانه نیز لازم نیست تا حتما به مرکز ما مراجعه نمایید زیرا شما می‌توانید با پرداخت به صورت کارت به کارت و فرستادن فیش واریزی به شماره واتساپ، هزینه انباری که در شمال تهران اجاره کرده‌اید را پرداخت نمایید.

سوالاتی که مشتریان پرسیده‌اند

نحوه دسترسی به انبارها چگونه است؟

شما هر زمان که به انبار خود نیاز داشتید می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و در ساعات کاری مجموعه مراجعه نمایید.

آیا در صورت استفاده از خدمات بسته‌بندی هزینه آن مازاد بر هزینه اجاره انبار محاسبه خواهد شد؟

بله؛ خدمات دیگر ما که شامل بسته‌بندی تخصصی وسایل و بارگیری آنها هستند مازاد بر هزینه انبار کردن وسایل محاسبه خواهند شد.

چه زمانی می‌توانم کلید انبار اختصاصی خود را دریافت کنم؟

پس از اخذ قرارداد و انبار کردن وسایل می‌توانید کلید انبار خود را دریافت نمایید.

آیا متراژ انبار بر هزینه آن تاثیر دارد؟

بله مسلما هر چقدر متراژ و ابعاد بزرگتری را بخواهید هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

آیا پرسنل مجموعه شما وسایل مشتری را درون انبار می‌چینند؟

بله، در صورت تمایل مشتری پرسنل مجموعه وسایل مشتریان با چیدمان اصولی به گونه‌ای که هیچ آسیبی به وسایل مشتریان وارد نشود درون انبارها قرار می‌دهند.

آیا انباری مخصوص وسایل منزل دارید؟

بله زیرا بسیاری از مشتریان ما را افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور دارند و افرادی که می‌خواهند وسایل جهیزیه خود را در محیطی امن نگهداری نمایند تشکیل می‌دهند؛ بنابراین ما دارای انبارهایی مخصوص وسایل منزل در شمال تهران می‌باشیم.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

تماس سریع