انبار VIP تهران

اجاره انبار در شمال تهران + هزینه

اجاره انبار در شمال تهران

بسیاری از افرادی که نیاز به اجاره انبار در تهران دارند و در مناطق شمال تهران همچون زعفرانیه، تجریش، جردن، الهیه، اقدسیه و … زندگی می‌کنند تمایل دارند تا انباری را اجاره نمایند که به محل زندگی آنها نزدیک باشد تا هر زمان که نیاز داشتند خود را فورا به انبار برسانند و از وسایلشان استفاده نمایند؛ زیرا در اینصورت انباری که اجاره کرده‌اند مانند وجود یک انبار در آپارتمان خودشان می‌باشد زیرا به محل سکونتشان بسیار نزدیک است. شرکت انبار VIP تهران سالهاست که شعبه شمال انبارداری خود را به سبب راحتی مشتریانی که در مناطق شمال تهران ساکن هستند راه‌اندازی کرده است تا مشتریان با پیمودن مسیری کوتاه به انبارهایشان دسترسی داشته باشند. برای اجاره انبار در شمال تهران از انبار VIP تهران کافی است تا با کارشناسان مجموعه ما در شعبه شمال به شماره 02122659344 تماس حاصل فرمایید.

شماره‌ تماس‌های شعبه شمال انبار VIP تهران

شماره شعبه شمال: 02122659344

هزینه اجاره انبار در شمال تهران از مجموعه انبار VIP

نوع انبار متراژ انبار ودیعه اجاره ماهانه(تومان)
انبار 20 فوت داخل سوله مسقف 17 متر 5 میلیون 1.800.000
انبار 40 فوت داخل سوله مسقف 32 متر 10 میلیون 3.500.000

قیمت اجاره انبار در شعبه شمال مجموعه ما تنها بر اساس متراژ و نوع انبار می‌باشد که پس از انتخاب انبار مدنظر خود کافی است تا در هنگام اخذ قراراداد مبلغ ودیعه را پرداخت نمایید و پس از آن به طور ماهیانه، هزینه اجاره انبار را پرداخت نمایید. برای پرداخت هزینه اجاره انبار به صورت ماهیانه نیز لازم نیست تا حتما به مرکز ما مراجعه نمایید زیرا شما می‌توانید با پرداخت به صورت کارت به کارت و فرستادن فیش واریزی به شماره واتساپ، هزینه انباری که در شمال تهران اجاره کرده‌اید را پرداخت نمایید.

مدت زمان اجاره انبار در شعبه شمال انبار VIP

مدت زمان اجاره انبار در شعبه شمال انبار VIP

اجاره انبار در شمال تهران از مجموعه انبار VIP تهران به دو صورت زیر می‌باشد:

  • اجاره انبار کوتاه مدت: اجاره انبار کوتاه مدت از شعبه شمال ما به اینصورت است که شما در فواصل زمانی کم مانند ساعتی، روزانه و هفتگی می‌توانید انبار مدنظر خود را اجاره نمایید.
  • اجاره انبار بلند مدت: در روش اجاره انبار به صورت بلند مدت، مشتریان می‌توانند انواع انبارها در مجموعه ما را به صورت ماهیانه و سالیانه اجاره نمایند.

مزایای اجاره انبار از شعبه شمال انبار VIP تهران

مجموعه انبارداری ما در شعبه شمال دارای مزایای زیر می‌باشد:

  • محافظت 24 ساعته: ما به مشتریان خود متعهد هستیم به همین دلیل تمامی انبارهای ما در تمامی شعبات دارای دزدگیرهای حرفه‌ای، دوربین‌های مداربسته و استفاده از نیروی حیوانی برای نگهبانی است. علاوه‌براین ما افرادی که در زمینه نگهبانی حرفه‌ای هستند و تمام دقت خود را در این امر به کار می‌گیرند را استخدام می‌کنیم تا به صورت 24 ساعته تمامی مواردی که برای محافظت از انبارها لازم است را فراهم آوریم.
  • بیمه انبارها: تمامی انبارهای مجموعه ما و وسایلی که انبار می‌شوند تحت بیمه حوادث مانند آتش سوزی و سرقت قرار می‌گیرند.
  • هزینه مناسب: ما در برابر خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم، هزینه مناسبی را از شما دریافت خواهیم کرد زیرا ما معتقد هستیم که اجاره انبار باید به ‌گونه‌ای باشد تا هر فرد با هر بودجه‌ای که دارد بتواند از وسایل خود نگهداری نماید.
  • محیط امن: تمامی انبارهای حتی انبارهای روباز دارای کاملا ایمن هستند و به شما اطمینان می‌دهیم که در صورت وجود برف و باران هیچگونه خطری وسایل انبار شده شما را تهدید نخواهد کرد.
  • ارائه انبار در متراژهای مختلف: در انبار VIP تهران با توجه به متراژ و ابعادی که برای انبار کردن وسایل خود نیاز دارید می‌توانید اقدام به اجاره انبار در شمال تهران نمایید زیرا انبارهای ما از 17 متر به بالا به مشتریان ارائه می‌شوند.
  • خدمات بسته‌بندی: قبل از انبار کردن وسایل باید آنها را به صورت اصولی بسته‌بندی نمود تا هیچگونه آسیبی در هنگام بارگیری وسایل و انبار کردن، آنها را تهدید نکند. به همین علت ما خدمات بسته‌بندی را در کنار انبار کردن وسایل به مشتریان عزیز خود ارائه می‌دهیم. بنابراین اگر می‌خواهید از خدمات بسته‌بندی ما در کنار اجاره انبار در شمال تهران استفاده نمایید، لازم است تا هنگام تماس با کارشناسان ما این مورد را قید نمایید.
  • خدمات بارگیری وسایل: قبل از انبار کردن وسایل دو مورد بسته‌بندی و بارگیری آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است، به همین علت ما خدمات باربری را با استفاده از ماشین‌های مخصوص بارگیری و اسباب کشی وسایل به مشتریان ارائه می‌دهیم تا در صورت نیاز از خدمات باربری انبار VIP تهران در کنار اجاره انبار استفاده نمایند.

انواع انبارها در شعبه شمال انبار VIP تهران

ما در مجموعه انبار VIP تهران با توجه به نیاز مشتریان، انواع انبارها را به آنها نشان خواهیم داد تا بر اساس تمایل خود انبار مدنظرشان را انتخاب نمایند. انبارهای مجموعه ما شامل انبارهای زیر می‌شوند:

انبارهای کانیتنری

اجاره انبار کانتینری در شمال تهران

معمولا اجاره انبارهای کانتینری در میان دیگر انبارها از خواهان بیشتری برخوردار است زیرا این انبارها اتاقک‌هایی از جنس فولاد هستند که هیچگونه باد و بارانی قابلیت نفوذ به آنها را ندارد و مناسب برای انبار کردن تمامی وسایل و ابزارآلات می‌باشند. انبارهای کانتینری از 10 فوت الی 40 فوت در مجموعه ما موجود می‌باشند.

انبارهای سوله‌ای

انبارهای سوله‌ای

سوله‌ها سازه‌هایی فلزی با سقفی شیب‌دار هستند که در دو نوع سرپوشیده و روباز موجود هستند. از سوله‌ها برای نگهداری تمام وسایل و حتی دام‌ها نیز استفاده می‌شود زیرا هیچگونه آسیبی به این نوع سازه‌ها در صورت زلزله و بلایای طبیعی وارد نمی‌شود. اجاره سوله به علت مقاومتی که این نوع انبارها دارند، طرفداران بسیاری دارد.

انبارهای عمومی

اینگونه از انبارها همانطور که از نام آنها مشخص است عمومی می‌باشند یعنی وسایل چندین فرد درون آنها نگهداری می‌شود و به همین سبب قیمت اجاره آنها کمتر می‌باشد. عمومی بودن اینگونه از انبارها بدان معنی نیست که از امنیت کمتری برخوردار هستند زیرا تمامی وسایل هر مشتری قبل از انبار کردن در یک لیست یادداشت می‌شوند و در بایگانی پرونده‌ها نگهداری می‌شود.

انبارهای خصوصی

اجاره انواع انبار در شمال تهران

انبارهای خصوصی مانند انبارهای هر واحد مسکونی در آپارتمان‌ها می‌باشد؛ به اینصورت که فقط وسایل شخصی که انبار خصوصی را اجاره کرده است درون آن نگهداری می‌شود و یک کلید از انبار به مشتری تحویل داده خواهد شد.

برای اجاره انواع انبار در شعبه شمال انبار VIP تهران کافی است با کارشناسان ما به شماره‌های 02188341560 یا 02122659344 تماس حاصل نمایید.

سوالاتی که مشتریان پرسیده‌اند

نحوه دسترسی به انبارها چگونه است؟

شما هر زمان که به انبار خود نیاز داشتید می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و در ساعات کاری مجموعه مراجعه نمایید.

آیا در صورت استفاده از خدمات بسته‌بندی هزینه آن مازاد بر هزینه اجاره انبار محاسبه خواهد شد؟

بله؛ خدمات دیگر ما که شامل بسته‌بندی تخصصی وسایل و بارگیری آنها هستند مازاد بر هزینه انبار کردن وسایل محاسبه خواهند شد.

چه زمانی می‌توانم کلید انبار اختصاصی خود را دریافت کنم؟

پس از اخذ قرارداد و انبار کردن وسایل می‌توانید کلید انبار خود را دریافت نمایید.

آیا متراژ انبار بر هزینه آن تاثیر دارد؟

بله مسلما هر چقدر متراژ و ابعاد بزرگتری را بخواهید هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

هزینه اجاره انبار در شمال تهران چقدر است؟

هزینه اجاره انبار در شعبه شمال مجموعه ما از ودیعه 5 میلیون و اجاره ماهیانه 1.800.000 شروع می‌شود.

تماس سریع