انبار VIP تهران

اجاره انبار در ستارخان | قیمت، امکانات، انواع انبار و …

اجاره انبار در ستارخان

ستارخان یکی از محله‌های پرجمعیت در غرب تهران است که آپارتمان‌های مسکونی و تجاری و مجتمع‌های فروشگاهی و ورزشی بسیاری در آن قرار دارد؛ بنابراین افرادی که در این مناطق ساکن هستند ممکن است به یک انباری نیاز داشته باشند تا وسایل مهم یا حتی وسایل اضافی خود را درون آن نگه‌دارند. به همین سبب مجموعه انبار VIP تهران دارای شعبه انبارداری در غرب تهران است تا افرادی که نیاز به اجاره انبار در ستارخان دارند بتوانند انبار مدنظر خود را با قیمت مناسب اجاره نمایند. برای اجاره انبار از مجموعه ما می‌توانید با شماره 02144281704 تماس حاصل فرمایید و انواع انبارها با متراژ مورد نیاز خود را اجاره نمایید.

آدرس و اطلاعات مجموعه انبار VIP تهران

شعبه غرب (جاده مخصوص کرج غرب): شهرک استقلال بلوار دکتر عبیدی : کیلیومتر 8 جاده مخصوص

شماره تماس: 02144281704

ساعات کاری: شبانه روزی و بدون تعطیلی

مزایا و امکانات اجاره انبار در ستارخان

مزایا و امکانات اجاره انبار در ستارخان

اگر قصد اجاره انبار در ستارخان را دارید و می‌خواهید انبار مدنظر خود را از مجموعه انبار VIP تهران اجاره نمایید لازم است تا بدانید که مزایای زیر شامل حال شما خواهد شد:

  • امنیت کامل: هر موردی که لازم تا یک محیط کاملا ایمن باشد در انبارهای ما فراهم گردیده است؛ به گونه‌ای که انبارهای مجموعه ما دارای دوربین‌های مدار بسته، دزدگیر، نیروی حیوانی برای نگهبانی، واحد انتظامات، برجک‌های نگهبانی و … هستند.
  • انبارهای کاملا اختصاصی: انبارهای مجموعه ما با انبارهای عمومی دیگر شرکت‌های انبارداری متفاوت است. به اینصورت که انبار اجاره شده کاملا در اختیار مستاجر است و قفل شخصی خود بر آن زده می‌شود و فرد می‌تواند کلید قفل را همراه خود داشته باشد یا به مجموعه بسپارد.
  • مقاوم بودن انباها: انبارهای موجود در ستارخان کاملا ایزوله بوده و در برابر گرما و سرما و اثرات آفتاب مصون می‌باشند.
  • بیمه انبارها: تمامی انبارهای ما تحت پوشش بیمه حوادث هستند تا بیمه بتواند در صورت سرقت و بلایای طبیعی خسارت مشتریان را بپردازد.
  • مجوز انبارداری: مجموعه انبار VIP تهران دارای مجو از اتحادیه انبارداران می‌باشد تا مشتریان با خاطری آسوده از این مجموعه انباری اجاره نمایند.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

انواع انبارهای قابل اجاره در ستارخان

اجاره انواع انبار در شرق تهران

مجموعه ما دارای انبارهای متفاوتی است تا هر مشتری باتوجه به صلاحدید بتواند هر انباری را که نیاز دارد اجاره نماید. انبارهای مجموعه ما شامل موارد زیر هستند:

انبارهای کانتینری

انبارهای کانتینری یکی از انبارهای ارزان در ستارخان هستند و افراد زیادی خواهان اجاره این انبارهای هستند. انبارهای کانتینری اتاقک‌های تمام فلزی هستند که با استفاده از لیفتراک قابل حمل هستند و برای نگهداری و انبار کردن تمامی وسایل مناسب می‌باشند.

کانکس

انبارهای کانکسی شباهت بسیاری به انبارهای کانتینری دارند و بسیاری از افراد این دو را با یکدیگر به اشتباه می‌گیرند. کانکس‌ها ضخیم‌تر از کانیتنر می‌باشند و دارای سیستم تهویه، برق، آب و … می‌باشند بنابراین به علت امکانات بیشتری که نسبت به کانتینرها دارند، هزینه اجاره آنها نیز بیشتر است.

سوله‌ها

اجاره سوله برای افرادی که تمایل دارند تا یک انباری با متراژ زیاد داشته باشند مناسب است. سوله‌ها سازه‌های فلزی با سقف شیب‌دار هستند که مزین آنها مسقف بودن و متراژ بالای آنها می‌باشد.

نکته: لازم به ذکر است که تمامی انبارهای موجود در ستارخان به صورت کاملا اختصاصی به مشتریان اجاره داده می‌شود.

قیمت اجاره انبار در ستارخان

قیمت اجاره انبار در مجموعه انبار VIP تهران به شرح زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

نحوه اجاره انبار در ستارخان

برای اجاره انبار در ستارخان لازم است تا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و یک روز را برای مراجعه به انبار تعیین کنید. در روز تعیین شده می‌توانید تمامی انبارها را مشاهده نمایید و در صورت انتخاب یک انبار، قرارداد اجاره انبار تنظیم خواهد شد و پس از آن تنها کافی است تا وسایل خود را جهت انبار کردن به انبارها منتقل کنید.

سوالات متداول

آیا مجموعه شما خدمات بسته‌بندی وسایل هم ارائه می‌دهد؟

بله، مجموعه انبار VIP تهران برای آسودگی در امر اجاره انبار مشتریان خدمات بسته‌بندی را به مشتریان ارائه می‌دهد. هزینه بسته‌بندی وسایل مازاد بر هزینه اجاره انبار محاسبه خواهد شد.

آیا مجموعه شما در روزهای تعطیل باز است؟

ساعت کاری مجموعه انبارداری ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی می‌باشد.

آیا مجموعه شما خدمات بارگیری وسایل جهت انبار کردن را نیز ارائه می‌دهد؟

بله، برای استفاده از خدمات بارگیری وسایل توسط ماشین‌های مخصوص باربری لازم است تا این مورد را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید تا در روز انبار کردن وسایل، ماشین‌های باربری در محل شما حاضر شوند.

تماس سریع