انبار VIP تهران

اجاره انبار گمرکی: هزینه، انواع انبارها و نحوه کرایه

اجاره انبار گمرکی هزینه، انواع انبارها و نحوه کرایه

اجاره انبار گمرکی به شرکت‌های بازرگانی و افرادی که به صادرات و واردات اجناس می‌پردازند این فرصت را می‌دهد تا در مدت زمانی که فرایندهای اداری این اجناس انجام می‌شود آنها را در یک محیط امن نگهداری نمایند تا هیچگونه آسیبی به اجناس گمرکی وارد نشود. برای اجاره انبار گمرکی می‌توانید از شرکت‌های معتبری مانندشرکت انبار VIP تهران کمک بگیرید زیرا ما دارای انواع انبارهای مناسب و مخصوص اجناس گمرکی می‌باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر یا اجاره انبار از مجموعه ما می‌توانید با شماره‌های 02122659344 یا 02188341560  تماس حاصل فرمایید.

انبار گمرکی چیست؟

انبار گمرکی چیست؟

بسیاری از شرکت‌ها و افرادی که خدمات واردات و صادرات را انجام می‌دهند دارای انبار مخصوص در شرکت خود می‌باشند اما ممکن است گاهی به علت حجم زیاد اجناس گمرکی فضای کافی برای نگهداری از آنها را نداشته باشند یا برخی دیگر این افراد در ابتدا اصلا مکان یا انباری برای نگهداری از اجناس گمرکی خود نداشتند بنابراین به یک محیط امن برای نگهداری از اجناس خود نیاز دارند که به آنها انبارهای گمرکی گفته می‌شود.

انبارهای گمرکی به محل یا اتاقک‌هایی گفته می‌شود که کالاها و بارهای وارداتی و صادراتی را می‌توان درون آنها نگهداری کرد. انبارهای گمرکی که شرکت‌های انبارداری به مشتریان ارائه می‌دهند نیز شامل انبارهای کانتینری، انبارهای روباز، انبارهای مسقف و … می‌شوند.

مزایای اجاره انبار گمرکی

مزایا اجاره انبار گمرکی

اجاره انبار برای کالاها و بارهای گمرکی افراد و مدیران شرکت‌هایی که در کار صادرات و واردات هستند را شامل مزایای زیر می‌کند:

حفظ امنیت

انباری‌های موجود در آپارتمان‌ها و مجتمع‌های اداری و تجاری بسیار ساده هستند و فاقد سیستم امنیتی پیشرفته می‌باشند بنابراین با نگهداری اجناس وارداتی و صادراتی‌تان درون آنها ممکن است کمی دلشوره داشته باشید اما انبارهای شرکت انبار VIP تهران کاملا ایمن هستند زیرا ما مجموعه ما امکانات امنیتی لازم مانند نصب دوربین‌های مدار بسته، دزدگیر، برجک‌های نگهبانی، استفاده از نیروی حیوانی برای نگهبانی و استخدامی افراد مجرب در امر نگهبانی به صورت 24 ساعته در تلاش بوده‌ایم تا تمام تلاش خود برای نگهبانی از انبارهای مشتریان خود را به کار بگیریم.

نگهداری زمانی

با استفاده از خدمات اجاره انبار گمرکی می‌توانید اجناس گمرکی را تا زمانی که تمام مراحل گمرکی و اداری نظیر تهیه مدارک، پرداخت مالیات، بیمه و … آنها به اتمام برسد درون یک محیط ایمن نگهداری نمایید. بنابراین مشتریان می‌توانند انبارهای گمرکی درون مجموعه ما را در بازه زمانی دلخواه خود کرایه نمایند.

سیستم تهویه مناسب

انبارهای موجود در مجموعه ما مجهز به سیستم تهویه مناسب می‌باشند که با برقراری جریان هوا درون انبارها از خراب شدن برخی اجناس گمرکی که نیاز به دمای مطلوب دارند جلوگیری به عمل بیاورد. همچنین سیستم تهویه مناسب درون انبارها منجر شده است تا انبارها دچار رطوبت نشوند تا اجناس بوی نامطلوبی بگیرند یا در اثر رطوبت دچار آسیب شوند.

بیمه نامه معتبر

شرکت‌ انبار VIP تهران تمامی اجناس درون انبارها و حتی خود انبارها را از بیمه حوادث و آتش سوزی برخوردار می‌نماید تا در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای بیمه بتواند خسارت مشتریان را به طور تمام و کمال پرداخت نماید.

امکان بازدید از انبارها

مشتریان می‌توانند پس از انبار کردن وسایل خود درون انبارها هر زمان که نیاز داشتند در ساعات کاری مجموعه و شرکت انبارداری با هماهنگ قبلی مراجعه نمایند و از انبار خود بازدید نمایند و اگر نیاز داشتند به تخلیه برخی اجناس یا همه آنها بپردازند.

به طور کلی مزایای اجاره انبار گمرکی از مجموعه انبار VIP تهران شامل زیر می‌شود:

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

انواع انبارهای مناسب اجناس گمرکی

انواع انبارهای مناسب اجناس گمرکی

هنگامی که اجناس وارداتی و صادراتی خود را درون انبارهای مسکونی و تجاری‌تان نگهداری می‌کنید انتخاب شما در داشتن انبار محدود است اما هنگامی که از شرکت‌های انبارداری مخصوصا شرکت انبار VIP تهران یک انبار گمرکی کرایه می‌کنید، می‌توانید گزینه‌های زیر را برای انبار کردن بارهای گمرکی انتخاب نمایید.

  • انبارهای کانتینری
  • کانکس
  • سوله
  • انبار اختصاصی
  • انبار سرپوشیده

مدت زمان کرایه انبار گمرکی

کرایه انبار گمرکی

مجموعه ما تمامی انبارهای خود را به دو صورت زیر به مشتریان اجاره می‌دهد:

اجاره انبار گمرکی بلند مدت

در اجاره انبار مناسب اجناس گمرکی در بازه زمانی بلند مدت، مشتریان می‌توانند انبارها را به صورت سالیانه و ماهیانه از مجموعه ما اجاره نمایند.

اجاره انبار گمرکی کوتاه مدت

در اجاره انبار به صورت کوتاه مدت تمامی انبارها به صورت ساعتی، روزانه و هفتگی به اجاره می‌رسند و مشتریان می‌توانند حتی در بازه زمانی خیلی کوتاه نیز اجناس گمرکی خود را درون انبارهای مجموعه ما نگهداری نمایند.

نحوه اجاره انبار گمرکی از انبار VIP تهران

برای کرایه انبار گمرکی از مجموعه ما تنها کافی است تا چند گام ساده زیر را بپیمایید:

  1. با کارشناسان مجموعه ما به شماره‌های 02122659344 یا02188341560   تماس حاصل فرمایید تا یک روز را جهت بازدید از مجموعه و انتخاب انبار مدنظر خود تشریف بیاورید.
  2. پس از حضور در مجموعه و انتخاب انبار دلخواهتان نیاز است تا قراردادی میان مجموعه و شما مشتری عزیز به امضا برسد.
  3. پس از امضای قرارداد لازم است تا ودیعه کرایه انبار خود را پرداخت نمایید سپس یک تاریخ را برای انبار کردن وسایل گمرکی درون انبارها با مجموعه ما هماهنگ نمایید.

شرکت انبار VIP تهران تمامی خدمات مکمل کرایه انبار گمرکی نظیر بسته بندی وسایل اجناس گمرکی، باربری آنها توسط ماشین‌های مخصوص و چیدن وسایل درون انبارها را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برای بهره‌مندی از این خدمات تنها کافی است تا در هنگام اخذ قرارداد درخواست خود برای هر نوع خدماتی را ذکر نمایید.

قیمت اجاره انبار گمرکی

قیمت اجاره انبار گمرکی در مجموعه انبار VIP تهران به شرح زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

سوالات متداول

نحوه ترخیص کالا از انبارهای گمرکی شما چگونه است؟

شما طبق مدت زمان قرارداد خود می‌توانید در پایان قرارداد وسایلتان را از درون انبارها تخلیه نمایید و کلید انبار به کارکنان و مدیر مجموعه تحویل دهید. همچنین اگر قصد تمدید اجاره نامه انبارها دارید، می‌توانید این مورد را چند روز قبل از پایان قرارداد خود با مجموعه انبار VIP تهران در میان بگذارید.

آیا برای مواد فاسد شدنی و شیمیایی نیز انبار گمرکی دارید؟

خیر، مجموعه ما فاقد انبارهای یخچالی یا سردخانه‌ای برای ترخیص کالا می‌باشد.

هر انباری که بخواهم را می‌توانم درون مجموعه شما کرایه کنم؟

بله شما می‌توانید انواع انبارهای کانتینری، کانکس، سوله و … را با توجه به نیاز خود از مجموعه ما کرایه نمایید. همچنین می‌توانید چندین انبار را از مجموعه انبار VIP تهران اجاره نمایید.

آیا انبارهای شما عمومی هستند؟

خیر، تمامی انبارهای مجموعه ما اختصاصی هستند به اینصورت که درون هر انبار وسایل شخص مستاجر قرار داده می‌شود و کلید اختصاصی از انبار به وی داده خواهد شد.

آیا شما دارای انبارهای گمرکی در شهرستان نیز می‌باشید؟

خیر، مجموعه انبار VIP تهران دارای چندین شعبه در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران است و در خارج از تهران خدمات کرایه انبار گمرکی را ارائه نمی‌دهد.

تماس سریع