انبار VIP تهران

فهرست مطالب

اجاره انبار کانتینری + هزینه

اجاره انبار کانتینری برای تمامی وسایل در تمام نقاط تهران

انبارهای کانتینری 20 فوت و 40 فوت در انبار VIP تهران

اجاره انبار کانتینری برای تمامی افراد در همه کسب و کارها مناسب می‌باشد؛ زیرا این انبارها بهترین گزینه برای نگهداری از وسایل‌ها در مکانی مطمئن هستند و هزینه کرایه آنها نسبت به دیگر انبارها مقرون به صرفه‌تر نیز می‌باشد. اجاره انبارهای کانتینری معمولا برای تمامی وسایل اعم از انبار کردن وسایل منزل، اجناس گمرکی، پوشاک، لوازم‌های برقی و … مناسب هستند و مانند انباری آپارتمان‌ها عمل خواهند کرد و حتی ایمن‌تر از آنها خواهند بود زیرا انبارهای کانیتنری ضدآب، دارای سیستم ضد سرقت و دارای ابعاد بسیار بزرگ می‌باشند. در ادامه با انبار VIP تهران همراه باشید تا هر چیزی که لازم است در ارتباط با اجاره انبارهای کانتینری اعم از قیمت اجاره انبار کانتینری، زمان اجاره انبار که شامل زمان بلند مدت و کوتاه مدت می‌شود و بسیاری از موارد دیگر را مطالعه نمایید.

فهرست مطالب

انبارهای کانتینری در انبار VIP تهران از ابعاد 17 متر و با شروع قیمت 1.800.000 به مشتریان ارائه می‌شوند. در صورت تمایل برای اجاره انواع انبار کانتینری می‌توانید با شماره‌ 02188341560 تماس حاصل فرمایید و مشاوره لازم را از کارشناسان ما در این مجموعه جهت اجاره انبار دریافت نمایید.

انبار کانتینری چیست؟

انبارهای کانتینری اتاقک‌هایی از جنس فولاد هستند و به علت امنیت بالایی که دارند می‌توان از آنها برای نگهداری تمامی وسایل استفاده کرد؛ انبارهای از جنس کانیتنر مانند صندوق امانات بانک‌ها عمل می‌کنند زیرا پس از قرار دادن وسایل درون آنها می‌توان در فولادی آنها را قفل نمود و کلید آن را به شخصی که وسایل خود را درون انبار کانتینری قرار داده است تحویل داد تا در صورت لزوم وسایل مورد نیاز خود را بردارد و وسایلی که نیاز دارد به انبار کانتینری خود اضافه نماید را درون انبار قرار دهد.

ویژگی‌های منحصر بفرد انبارهای کانتینری باعث شده است که جزو پرطرفدارترین انبارها به شمار روند. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • سرپوشیده و دارای سقف از جنس فولاد
  • مقاوم در برابر شرایط جوی (ضد آب بودن)
  • دارای امنیت بالا
  • مناسب برای تمامی وسایل و ابزارها
  • دسترسی راحت مشتری به انبار
  • ساخته شده در ابعاد و متراژهای متفاوت و بزرگ

انواع انبارهای کانتینری

انبارهای کانتینری تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند و معمولا تفاوت آنها در اندازه آنها می‌باشد اما به صورت کلی انواع انبارهای کانتینری شامل موارد زیر می‌شوند:

انبارهای 20 فوت معادل یک خاور یا 17 متر هستند که برای نگهداری وسایل با حجم کم تا متوسط مناسب هستند. اجاره انبارهای کانتینری 20 فوت معمولا برای ادارات، شرکت‌ها و افرادی که می‌خواهند وسایل منزل خود را انبار نمایند مناسب می‌باشد.

انبارهای کانتینری 40 فوت بسیار بزرگ است و از نظر ارتفاع دقیقا اندازه کانتینرهای 40 فوت هستند اما از نظر پهنا بسیار بزرگتر از آنها می‌باشند. انبارهای کانتینری 40 فوت 32 متر هستند و معمولا برای نگهداری وسایل تولیدی‌ها و کارخانه‌ها مناسب هستند.

انبارهای کانیتنری داخل سوله مسقف بسیار ایمن‌تر از دیگر انواع کانتینرها هستند و برای نگهداری اشیای قیمتی مناسب هستند زیرا این انبارها به اینصورت هستند که کانتینرها را در داخل سوله‌ها قرار می‌دهند یعنی انباری که کرایه می‌کنید دارای دو سقف می‌باشد و معمولا هیچگونه خطری آنها را تهدید نمی‌کند.

چرا ما را برای اجاره انبار کانتینری خود انتخاب نمایید؟

هزینه اجاره انبار کانتینری

اجاره انبار با توجه به مدت مورد نیاز شما!

انبارهای کانتینری در مجموعه انبار VIP تهران به دو روش بلند مدت (ماهیانه و سالیانه) و کوتاه مدت (ساعتی، روزانه و هفتگی) در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. به این صورت که شما می‌توانید از چند روز تا چند سال با توجه به نیاز خود از خدمات اجاره کانتینر ما استفاده نمایید.

ما در تمام نقاط تهران شعبه داریم!

انبار VIP در تمام نقاط تهران اعم از شرق،غرب، شمال، جنوب و مرکز دارای شعبات مختلف است تا مشتریان بتوانند در هر نقطه‌ای که از شهر تهران سکونت دارند، انباری را برای اجاره انتخاب نمایند که به محل زندگی یا کسب و کار آنها نزدیک‌تر می‌باشد.

محیط امن و ضد سرقت انبار VIP تهران

تمامی انبارهای ما در این مجموعه دارای دوربین‌های مدار بسته حرفه‌ای، دزدگیرها و زنگ خطرها هستند تا هیچگونه خطری اسباب و لوازم مشتریان ما را مورد تهدید قرار ندهد. علاوه‌براین ما با استخدام افراد مجرب در زمینه نگهبانی به صورت 24 ساعته مراقب انبارهای کانتینری شما هستیم. البته ناگفته نماند که انبارهای کانتینری آنقدر امنیت دارند که هیچگونه جای نگرانی را باقی نمی‌گذارند.

ارائه خدمات بسته‌بندی اجناس

هنگامی که قصد انبار کردن وسایل خود را دارید، لازم است تا ابتدا به صورت صحیح و اصولی اسباب خود را بسته‌بندی نمایید تا هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود و سپس وسایلتان را تا انبار کانتینری خود حمل نمایید. مجموعه ما دارای متخصصان ماهر در زمینه بسته‌بندی وسایل می‌باشد تا اگر مشتریان فرصت بسته‌بندی وسایل خود را ندارند یا مهارت کافی در بسته‌بندی وسایلی که می‌خواهند انبار کنند را ندارند از متخصصان بسته‌بندی ما کمک بگیرند. متخصصان بسته‌بندی مجموعه تمامی وسایل را پس از بسته‌بندی اصولی، شماره گذاری می‌کنند تا از گم شدن آنها جلوگیری شود و در سهولت چیدمان آنها درون انبارها کمک کننده باشد.

خدمات باربری وسایل

برخی از وسایل را می‌توان به راحتی تا انبارها حمل نمود اما برخی دیگر مانند وسایل منزل بسیار سنگین هستند و نمی‌توان آنها را با ماشین شخصی یا سواری تا انبارها حمل نمود؛ بنابراین لازم است تا توسط ماشین‌های مخصوص باربری وسایل سنگین را به انبارها رساند. مجموعه انبار VIP تهران خدمات حمل و باربری وسایل توسط ماشین‌های مخصوص را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا به راحتی از خدمات اجاره انبار کانتینری بهره‌مند شوند.

بیمه اجناس

ما در قبال خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم خود را مسئول می‌دانیم بنابراین از همان ابتدای اخذ قرارداد میان ما و شما برای اجاره انبار کانتیری، وسایل شما تحت بیمه آتش سوزی و حوادث قرار خواهند گرفت.

انبارهای کانتینری با متراژهای مختلف

ما در انبار VIP تهران با توجه به نیاز شما مشتریان عزیز و ابعادی که برای نگهداری وسایل خود نیاز دارید، انبارهای کانتینری مختلفی را در ابعادهای بالای 17 متر به شما اجاره خواهیم داد.

هزینه معقول

شما با توجه به خدمات باکیفیتی که ما در اختیارتان قرار می‌دهیم، هزینه مناسبی را پرداخت خواهید کرد و می‌توانید هزینه اجاره انبار خود را به صورت ماهیانه پرداخت نمایید.

تهویه مناسب

یک شرکت انبارداری خوب باید تهویه و دمای مناسبی را برای انبارهای خود در نظر بگیرد. تهویه مناسب برای انبارها که شامل تنظیم دمای مناسب برای انبارها، کیفیت هوا و عدم رطوبت می‌شود در سرتاسر انبارهای مجموعه ما فراهم شده است تا از خراب شدن وسایل درون انبار جلوگیری به عمل آورد.

دلایل نیاز به اجاره انبار کانتینری

دلایل نیاز به استفاده از انبارهای کانتینری روز به روز بیشتر می‌شود و افراد به دلایل مختلفی از این انبارها استفاده می‌کنند که برخی از این دلایل عبارتند از:

  • نداشتن انبار در آپارتمان مسکونی یا تجاری: ممکن است در یک واحد تجاری یا مسکونی ساکن شوید که انباری نداشته باشد، بنابراین به مکان برای نگهداری وسایل غیرضروری یا حتی کارتن و جعبه‌های وسایل خود نیاز داشته باشید که در اینصورت می‌توانید از انبارهای کانتنری استفاده نمایید.
  • نگهداری از وسایل پس از مهاجرت: افرادی که قصد مهاجرت دارند و تمایل دارند که وسایل خود را نفروشند و آنها را در محیطی امن نگهداری کنند.
  • اجاره انبار برای نگهداری جهیزیه: بسیاری از افراد به تازگی قصد شروع زندگی مشترک خود را دارند و اقدام به خرید جهیزیه می‌کنند بنابراین ممکن است جایی را برای نگهداری جهیزیه و اسباب خود نداشته باشند. ما به اینگونه افراد توصیه می‌کنیم تا ازخدمات اجاره انبار کانتینری برای جهیزیه ما استفاده نمایند و جهاز خود را در این انبارهای مسقف و فولادی نگهداری کنند تا هیچگونه آسیبی به اسباب جدیدی که برای شروع زندگی خود خریداری کردند وارد نشود.
  • نگهداری از وسایل قبل از اسباب کشی: برخی از افراد بعد از اجاره یا خرید یک ملک ممکن است نیاز داشته باشند تا وسایل و اسباب خود را تا موعد مقرر اسباب‌کشی در یک محیط امن نگهداری کنند بنابراین می‌توانند از انبارهای کانتینری 20 فوت الی 40 فوت مسقف استفاده نمایند.

هزینه اجاره انبارهای کانتینری

انبار کانتینری 20 فوت طبقه پایین

با ابعاد 17 متر


 اجاره ماهیانه: با شروع قیمت 2 میلیون تومان

انبار کانتینری 40 فوت طبقه پایین

با ابعاد 32 متر


 اجاره ماهیانه: با شروع قیمت 3 میلیون تومان

نحوه اجاره انبار کانتینری

در اولین قدم برای اجاره انواع انبارهای کانتینری در مجموعه ما لازم است تا هر محدوده‌ای از تهران هستید با شعبات که شماره‌های آنها در زیر آمده است تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره از کارشناسان ما، انبار کانیتنری خود را در هر ابعادی و متراژی و مدتی که لازم دارید رزرو نمایید؛ پس از آن کارشناسان ما یک روز را برای اخذ قرارداد مشخص خواهند کرد و پس از آن نیروهای متخصص ما برای بسته‌بندی و حمل بار وسایل شما جهت انبار کردن آنها در محل شما حاضر خواهند شد.

راه‌های ارتباطی با ما:

شعبه شرق یک: حکیمیه؛ بزرگراه زین‌الدین

شعبه شرق دو: آزمایش؛ دماوند، سه راه آزمایش

شعبه جنوب شرقی:  خاواران؛ بزرگراه اما رضا، بعد از میدان آقانور

شعبه جنوب غربیفیروزبهرام؛ آزادگان، جاده احمدآباد مستوفی

شعبه غرب (جاده مخصوص کرج غرب): شهرک استقلال بلوار دکتر عبیدی؛ کیلیومتر 8 جاده مخصوص

اجاره انبار کانتینری در همه نقاط تهران

شما می‌توانید در هر نقطه از تهران که هستید اقدام به اجاره کانتینر از مجموعه ما نمایید زیرا ما در تمام نقاط تهران شعبه‌های انبار VIP تهران را راه‌‌اندازی کرده‌ایم تا مشتریان عزیزمان بتوانند در صورت نیاز تنها با طی کردن مسافت کمی و حدود چند دقیقه به وسایل خود دسترسی داشته باشند.

اجاره انبار کانتینری در شمال تهران

اگر در شمال تهران نظیر نیاوران، تجریش، الهیه، جردن، ونک، ازگل، قلهک و … ساکن هستید و نیاز به اجاره کانتینر جهت انبار کردن وسایل خود دارید تنها کافی است تا با شعبه شمال انبار VIP تهران ارتباط برقرار کنید.

اجاره انبار کانتینری در جنوب تهران

ما دارای دو شعبه در جنوب شرقی و جنوب غربی در محدوده‌های آزادگان و احمدآباد مستوفی می‌باشیم؛ بنابراین اگر در محله‌هایی همچون شوش، مولوی، افسریه، نازی‌آباد و تمامی محله‌های جنوب تهران سکونت دارید می‌توانید به راحتی از خدمات اجاره کانتینر در شعبات جنوب ما استفاده نمایید تا به وسایل خود نزدیک باشید.

اجاره انبار کانتینری در شرق تهران

ما در شرق تهران دارای دو شعبه به آدرس‌های حکیمیه، بزرگراه زین‌الدین و دماوند سه راه‌ آزمایش می‌باشیم تا مشتریانی که در محدوده شرق تهران ساکن هستند بتوانند به راحتی و طی یک مسافت چند دقیقه‌ای به ما دسترسی داشته باشند. برای اجاره انبار کانتینری در شرق تهران کافی است تا با شماره‌های ما  تماس حاصل نمایید.

اجاره انبار کانتینری در غرب تهران

بسیاری از مشتریان مجموعه ما در محله‌هایی همچون پونک، سعادت آباد، صادقیه، مرزداران و … ساکن هستند بنابراین ما تصمیم به ایجاد یک شعبه در غرب تهران کردیم تا مشتریان ما بتوانند به راحتی به انبارهای کانتینری خود دسترسی داشته باشند. در صورت تمایل برای اجاره انبار کانتینری در غرب تهران می‌توانید با کارشناسان ما در این مجموعه به شماره 02122659344 تماس حاصل نمایید.

سوالاتی که شما پرسیده‌اید …

اجاره انبارهای کانتینری از انبار VIP تهران محدودیت زمانی ندارد و شما با توجه به زمان مورد نیاز خود برای انبار کردن وسایلتان می‌توانید از اجاره‌های بلند مدت و کوتاه مدت کانتنرهای ما استفاده نمایید.

خیر؛ درست است که انبار VIP تهران ارائه دهنده انواع انبارهای کانتینری در تمام نقاط تهران است اما شما با توجه به صلاحدید خود می‌توانید از هر شعبه ما که تمایل دارید اقدام به اجاره انبار نمایید.

خیر هیچ هزینه دیگری وجود ندارد و فقط باید هزینه اجاره ماهیانه کانتینر را بپردازید. اما اگر اولین بار است که از خدمات اجاره انبار کانتینری ما استفاده می‌کنید و نیاز دارید تا کارشناسان ما وسایلی که قصد انبار کردن آنها را دارید را بسته‌‍بندی و حمل نمایند باید هزینه بسته‌بندی و خدمات باربری را به صورت جداگانه بپردازید.

خیر، مشتریان نیازی به گرفتن وقت برای دسترسی به انبارهای کانتینر ندارند. با این حال، به دلایل امنیتی، مشتریان موظفند هنگام ورود یا خروج از انبار، نزد نگهبانان ما ثبت نام کنند.

شما می‌توانید از هر نوع قفلی که تمایل دارید برای درب انبار کانتینری خود استفاده نمایید و در صورت نداشتن قفل می‌توانید قفل انبار خود را از مجموعه انبار VIP تهران دریافت نمایید.

ما انواع انبارهای کانتینری را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد بدین صورت که می‌توانید از انبارهای خصوصی کانتینری ما استفاده نمایید که فقط وسایل شما درون آنها نگهداری می‌شود و قفل آن نیز نزد ما و شما نگهداری خواهد شد یا از انبارهای کانتینری عمومی استفاده نمایید تا وسایل شما در کنار وسایل دیگر مشتریان نگهداری شود و در اینصورت کلید انبار فقط نزد ما خواهد بود و در صورت نیاز می‌توانید از وسایل خود استفاده یا اقدام به تخلیه آنها از انبار نمایید.

تمامی افراد با هر نوع شغلی می‌توانند از انبارهای کانتینری استفاده نمایند و در اینباره هیچگونه محدودیتی وجود ندارد بلکه چیزی که اهمیت دارد نیاز مشتریان به اجاره انبار کانتینری است.

باتوجه به امنیت بالایی که انبارهای کانتینری دارند بنابراین بدون هیچگونه نگرانی می‌توان تمامی وسایل اعم از وسایل منزل، وسایل اداره‌ها و شرکت‌ها، ابزار و یراق آلات، کاغذ، وسایل ساختمانی و … را درون این انبارها نگهداری نمود.

شما می‌توانید هر وسیله‌ای که می‌خواهید به ما بسپارید را خودتان تا نزد انبارها بیاورید یا از خدمات باربری ما توسط ماشین‌های مخصوص بهره‌مند شوید.

تماس سریع