انبار VIP تهران

قیمت اجاره انبار در تهران

هزینه اجاره انبار در تهران (قیمت اجاره انواع انبارها)

یکی از مواردی که به هنگام انتخاب بهترین شرکت انبارداری برای اجاره انبار باید در نظر بگیرید، قیمت اجاره انبار است. لازم است بدانید که هزینه اجاره انبار نرخ ثابتی ندارد بلکه هر شرکت انبارداری با توجه به عواملی که در ادامه بیان خواهیم کرد قیمت متفاوتی را به مشتریان خواهد گفت. به طور مثال اگر یک مشتری بخواهد از انبارهای خصوصی استفاده نماید باید هزینه بیشتری را نسبت به دیگر مشتریان پرداخت نماید. در این مقاله لیست قیمت اجاره انبار در تهران در تهران و عواملی که در قیمت‌گذاری هزینه انبارها تاثیرگذار هستند را بیان خواهیم کرد.

قیمت اجاره انواع انبارها در تهران در تمامی شعبات مجموعه انبار VIP تهران، ماهیانه 2 میلیون تومان به بالا می‌باشد. برای اجاره انواع انبار در مجموعه ما می‌توانید با شماره‌های 02188341560 یا 02122659344 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

راه‌های ارتباطی با ما:

شعبه شرق یک: حکیمیه؛ بزرگراه زین‌الدین

شعبه شرق دو: آزمایش؛ دماوند، سه راه آزمایش

شعبه جنوب شرقی:  خاواران؛ بزرگراه اما رضا، بعد از میدان آقانور

شعبه جنوب غربیفیروزبهرام؛ آزادگان، جاده احمدآباد مستوفی

شعبه غرب (جاده مخصوص کرج غرب): شهرک استقلال بلوار دکتر عبیدی؛ کیلیومتر 8 جاده مخصوص

عوامل موثر بر قیمت اجاره انبار در تهران

هزینه اجاره سوله

معمولا شرکت‌های انبارداری قیمت اجاره انبار را بر اساس فاکتورهای زیر تعیین می‌کنند:

شهرت برند انبارداری بر هزینه اجاره انبار تاثیر بسیاری دارد زیرا در هر شغلی، هر فرد یا مجموعه‌ای دارای شهرت بیشتری باشد قاعدتا هزینه بیشتری نیز از مشتریان خود دریافت می‌کنند.

بسیاری از شرکت‌های انبارداری برای راحتی مشتریان خود، شعبات مختلفی را در نقاط مختلف تهران اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب راه‌اندازی می‌کنند تا مشتریان بتوانند با طی کردن مسافت کوتاهی به انبارهای خود دسترسی داشته باشند. داشتن شعبات متعدد بر قیمت اجاره انبار در تهران نیز تاثیرگذار است. اما مجموعه انبار VIP تهران با اینکه شعبات مختلفی را برای اجاره انبار در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران برای راحتی مشتریان خود راه‌اندازی کرده است اما هزینه اجاره انبار در تمامی این شعبات را به صورت یکسان از مشتریان دریافت خواهد کرد.

انبارهای متفاوتی همچون انبارهای کانتینری، انبارهای مخصوص وسایل منزل، انبارهای سوله‌ای، انبارهای عمومی و خصوصی، انبارهای یخچالی و … در شرکت‌های انبارداری به اجاره می‌رسند که هر کدام از این انبارها برای نگهداری وسایل خاصی مناسب می‌باشند. نوع انبار با توجه به مشاوره کارشناسان مجموعه انبارداری و تمایلات مشتریان انتخاب می‌شوند و هزینه هر کدام نیز متفاوت می‌باشد.

مسلما متراژ و اندازه انبار تاثیر بسزایی بر هزینه آن خواهد داشت؛ به اینصورت که هر چه متراژ یا انبار بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

انبارهای مجموعه انبار VIP تهران در دو اندازه 17 متر (20 فوت) و 32 متر (40 فوت) به مشتریان ارائه می‌شود.

برخی از شرکت‌های انبارداری برایشان فرقی نمی‌کند که شما چه وسایلی را می‌خواهید انبار نمایید بلکه هزینه اجاره انبارهایشان را بر اساس متراژ انبار تعیین می‌کنند اما برخی دیگر از شرکت‌های انبارداری بر اساس وسیله‌ای که مشتری قصد انبار کردن آن را دارد، هزینه را دریافت خواهند کرد. برای مثال اگر یک مشتری قصد مهاجرت داشته باشد و تمایل داشته باشد تا اتومبیل خود را در یک محیط امن نگه داشته باشد، هزینه آن نسبت به مشتری دیگری که قصد دارد تا وسایل اداری خود را انبار نماید متفاوت و بیشتر خواهد بود.

انبارهای اجاره‌ای معمولا به دو صورت بلند مدت (ماهیانه و سالیانه) و کوتاه مدت (ساعتی، روزانه و هفتگی) به اجاره خواهند رسید. معمولا شرکت‌های انبارداری قیمت اجاره انبار را به صورت ماهیانه از مشتریان دریافت می‌کنند اما در هنگام انتخاب یک شرکت انبارداری حتما در هنگام اخذ قرارداد در ارتباط با هزینه سوال فرمایید.

بهترین شرکت‌های اجاره انبار در تهران دارای سیستم امنیتی حرفه‌ای همچون نصب دزدگیرهای حرفه‌ای، آژیر‌های خطر، دروبین‌های مداربسته و … هستند تا تمامی مواردی که برای نگهبانی 24 ساعته از انبارها لازم است را فراهم نمایند. هر چه سیستم امنیتی یک شرکت انبارداری بهتر باشد، هزینه خدمات اجاره انبار آنها نیز بیشتر خواهد بود.

بسیاری از شرکت‌های انبارداری خوب در کنار خدمات انبارداری خدمات دیگری همچون بسته‌بندی وسایل قبل از انبار کردن آنها و بارگیری وسایل توسط ماشین‌های مخصوص تا محل انبار را به مشتریان خود ارائه می‌دهند تا مشتریان تمام خدمات لازم برای انبار کردن وسایل را فقط در یک پکیج از آنها دریافت نمایند و اینگونه در هزینه‌های آنها نیز صرفه‌جویی شود.

شرکت انبار VIP تهران خدمات بسته‌بندی و بارگیری وسایل را به مشتریان عزیز خود با قیمت مناسب ارائه می‌دهد؛ برای بهره‌مندی از اینگونه خدمات تنها لازم است تا در هنگام انتخاب انبار مدنظر خود به کارشناسان ما بگویید که به خدمات دیگری همچون بسته‌‌بندی وسایل نیاز دارید.

لیست قیمت اجاره انبار در انبار VIP تهران

مجموعه انبار VIP تهران قیمت اجاره انبار را تنها بر اساس متراژ انبار از مشتریان خود دریافت می‌کند و این قیمت در تمامی شعبات مجموعه ما برابر می‌باشد.

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

شماره تماس‌های مجموعه انبار VIP تهران

سوالات متداول

آیا هزینه بارگیری و بسته‌بندی وسایل قبل از انبارداری مازاد بر قیمت اجاره انبار می‌باشد؟

بله، در تمامی شرکت‌های انبارداری هزینه خدمات بسته‌بندی وسایل و بارگیری آنها توسط ماشین‌های مخصوص مازاد بر قیمت اجاره انبار می‌باشد.

آیا برای اجاره انبار باید ودیعه هم پرداخت کرد؟

بله تمامی انبارها با مبلغ اندکی ودیعه و اجاره ماهانه همراه هستند که پس از پایان قرارداد مبلغ ودیعه به مشتری بازگردانده خواهد شد.

نحوه دسترسی به انبارها چگونه است؟

شما می‌توانید در ساعات اداری ما مراجعه نمایید و از انبار خود استفاده نمایید. برای اطلاع از ساعات اداری ما یک روز یا یک ساعت قبل از حضور خود با کارشناسان ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی نمایند.

آیا انبار خصوصی از دیگر انبارها گرانتر است؟

بله، زیرا اینگونه انبارها مانند انباری‌ها واحدهای آپارتمانی هستند و فقط به یک شخص تعلق دارند و یک کلید از آنها به فردی که این انبار را اجاره کرده است تعلق خواهد گرفت.

آیا اخذ قرارداد الزامی می‌باشد؟

بله برای آگاهی کامل از حقوق طرفین لازم است تا قبل از ارائه انبار به مشتریان، قراردادی بین طرفین انجام گیرد.

در صورت امکان ارسال مستقیم بار از گمرک به انبارهای مجموعه انبار VIP تهران هزینه آن بیشتر خواهد بود؟

خیر، البته اگر هزینه ارسال بار از گمرک به انبارهای ما را خود مشتری پرداخت نماید.

تماس سریع