انبار VIP تهران

اجاره انبار در جمهوری

اجاره انبار در جمهوری

جمهوری یکی از محله‌های تجاری در مرکز تهران است که کسب و کارهای بسیاری مانند فروش وسایل خانگی، موبایل، تولیدی لباس و … در این منطقه وجود دارند. هر کدام از این کسب و کارها که در خیابان جمهوری واقع هستند ممکن است فضای کافی برای نگهداری وسایل اضافی و دیگر اجناس مغازه یا تولیدی خود نداشته باشند؛ به همین علت اجاره انبار جزو نیازهای اساسی آنها خواهد بود. اجاره انبار به افرادی که فاقد انباری در واحد تجاری یا مسکونی خود هستند یا مکانی برای نگهداری اجناس خود ندارند این امکان را می‌دهد تا برای مدت زمانی که نیاز دارند، وسایل خود را در محیطی امن زیر نظر یک مجموعه مطمئن نگهداری نمایند.

مجموعه انبار VIP تهران یکی از شرکت‌های معتبر دارای مجوز از اتحادیه انبارداران است که دارای انواع انبارها با متراژهای گوناگون در محله جمهوری می‌باشد. برای اجاره انبار از مجموعه ما می‌توانید با شماره‌های 02122659344 یا 02188341560 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در امر اجاره انبار راهنمایی نمایند.

انواع انبارهای قابل اجاره در جمهوری

معمولا انبارهای بسیاری برای اجاره وجود دارند که مجموعه انبار VIP تهران نیز بسیاری از بهترین آنها در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. انبارهای مجموعه ما شامل موارد زیر می‌شوند:

انبارهای کانتینری

اجاره انبارهای کانتینری در جمهوری

کانتینرها اتاقک‌های تمام فلزی هستند که در ابعاد‌های مختلفی ساخته می‌شوند و با لیفتراک‌ یا جرثقیل‎ می‌توان آنها را جابجا نمود. معمولا مشتریان بیشتر تمایل به اجاره انبارهای کانتینری نسبت به دیگر انبارها دارند زیرا اینگونه انبارها هزینه اجاره کمتری نسبت به دیگر انبارها دارند و برای نگهداری تمامی وسایل مناسب هستند. علاوه‌براین، انبارهای کانتینری ضدآب هستند و در صورت بروز برف و باران هیچگونه آسیبی به آنها وارد نخواهد شد.

کانکس‌ها

اجاره کانکس در جمهوری

کانکس‌ها شباهت بسیاری به کانتینرها دارند و معمولا این دو را با یکدیگر به اشتباه می‌گیرند اما لازم است بدانید که اجاره کانکس مناسب افرادی است که قصد دارند برای مدت زمان طولانی (1 الی 2 سال) وسایل خود را انبار نمایند زیرا ضخامت کانکس‌ها بیشتر از کانتینرها می‌باشد بنابراین هیچگونه شرایط جوی نمی‌تواند به وسایل درون آنها آسیب وارد کند. اگر قصد اجاره انبار در جمهوری را دارید و دارای کسب و کاری در این منطقه هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا کانکس‌ها را برای انبار خود انتخاب نمایید تا به وسایل الکتریکی یا اجناس تولیدی مغازه شما آسیبی وارد نشود.

سوله

اجاره سوله در جمهوری

این نوع از انبارها سازه‌های فلزی با سقفی شیبدار هستند که معمولا در متراژهای بالا (بیشتر از 20 متر) ساخته می‌شوند. بنابراین اگر حجم وسایلی که قصد دارید انبار نمایید بسیار زیاد است یقین داشته باشید که اجاره سوله برایتان مناسب خواهد بود.

انبارهای مناسب وسایل منزل

انبارهای مناسب وسایل منزل

برخی از افراد که قصد مهاجرت دارند تمایل دارند تا وسایل منزل خود را انبار نمایند تا در صورت نیاز از آنها استفاده نمایند، انبارهای مناسب وسایل منزل مناسب اینگونه افراد می‌باشد زیرا دقیقا برای نگهداری اسباب منزل ساخته شده‌اند تا هیچگونه آسیبی به وسایل الکتریکی داخل انبارها وارد نشود.

مزایای اجاره انبار در جمهوری از مجموعه ما

نگهبانی 24 ساعته

مجموعه انبار VIP تهران در انبارهای محله جمهوری خود مجهز به دوربین‌های مداربسته، آژیر خطر، برجک‌های نگهبانی، استفاده از نیروی حیوانی و هر امکانات دیگری که برای امن بودن یک محیط لازم است می‌باشد. سیستم امنیتی مجموعه ما به صورت 24 ساعته فعال می‌باشد تا هیچگونه خطری انبارهای مشتریان را تهدید نکند.

شعبات مختلف انبارداری

مشتریان از سرتاسر تهران به مجموعه ما مراجعه می‌کنند و اقدام به اجاره انبار می‌کند و ما به سبب اعتماد آنها اقدام به راه‌اندازی شعبه‌‌های انبارداری در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران نموده‌ایم تا مشتریان بتوانند انباری را اجاره نمایند که به محل سکونت آنان نزدیک باشد.

اخذ بیمه نامه معتبر

مجموعه انبار VIP تهران تمامی اجناس داخل انبارهای جمهوری را پس از انبار کردن آنها تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌دهد تا در صورت بروز حوادث طبیعی بتوان خسارت‌های مالی را جبران نمود؛ به اینصورت که پس از بروز خسارت، هزینه تعمیر و تهیه اجناس بر عهده شرکت بیمه خواهد بود.

انبارهای کاملا اختصاصی

انبارهای مجموعه ما تفاوت عمده‌ای با انبارهای عمومی دیگر شرکت‌ها یا مجموعه‌های انبارداری دارند؛ به اینصورت که یک انبار به صورت دربست در اختیار فرد اجاره کننده قرار خواهد گرفت و کلید اختصاصی به وی داده خواهد شد یا می‌تواند برای انبار خود قفل اختصاصی تهیه نماید. به طور کلی انباری که از مجموعه ما در جمهوری اجاره می‌کنید مانند وجود یک انباری در آپارتمان یا محل سکونت شما می‌ماند.

تعرفه کاملا قانونی و مناسب

مطمئن باشید که برای اجاره انبار در جمهوری هزینه مناسبی را خواهید پرداخت زیرا مجموعه ما در برابر امکاناتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد، هزینه متعارفی را دریافت خواهد کرد.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

قیمت اجاره انبار در جمهوری چقدر است؟

هزینه اجاره انبار در جمهوری در هر شرکت انبارداری با توجه به امکاناتی که آن شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد متفاوت خواهد بود اما قیمت اجاره انبار در خیابان جمهوری در شرکت انبار VIP تهران به شرح زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

نکته: هزینه اجاره انبار در تمامی شعبات مجموعه ما یکسان می‌باشد.

سوالات متداول

انبارهای مجموعه شما در جمهوری چه بازه زمانی اجاره داده می‌شوند؟

تمامی انبارهای مجموعه ما به صورت قراردادی و در بازه کوتاه مدت (ساعتی، روزانه، هفتگی) و بلند مدت (ماهیانه و سالیانه) به اجاره می‌رسند.

چه نوع قفلی به درب انبارها زده می‌شود؟

شما می‌توانید از هر نوع قفل یا حفاظی که می‌خواهید برای محافظت از انبار اختصاصی خود که در محله جمهوری از مجموعه ما اجاره کرده‌اید استفاده نمایید؛ همچنین اگر قفل خاصی مدنظر ندارید می‌توانید قفل مناسب درب انبارها را از مجموعه ما تهیه نمایید.

آیا انبارهای جمهوری فقط به ساکنین همین منطقه اجاره داده می‌شود؟

درست است که ما شعبه انبارداری مرکز تهران خود را برای راحتی مشتریانی که در محله جمهوری یا دیگر نواحی مرکز تهران هستند راه‌اندازی کرده‌ایم اما همه افراد در هر منطقه دیگری که از تهران ساکن هستند می‌توانند از خدمات اجاره انبارهای محله جمهوری ما استفاده نمایند.

ساعت کاری مجموعه انبار VIP به چه صورت است؟

مجموعه ما همه روزه به صورت شبانه روزی اختیار مشتریان عزیز خواهد بود.

چه وسایلی را می‌توان در انبارهای اجاره‌ای جمهوری نگهداری کرد؟

تمامی وسایل اعم از خودرو، اسباب منزل، کاغذ، وسایل صنعتی، پوشاک و … را می‌توانید در انبارهای اجاره‌ای خود نگهداری نمایید.

تماس سریع