انبار VIP تهران

اجاره انباری 6 متری؛ هزینه و نحوه اجاره

اجاره انباری 6 متری؛ هزینه و نحوه اجاره

اجاره انباری 6 متری با توجه به متراژ کم و مناسبی که دارد، هزینه اجاره مناسب‌تری نسبت به دیگر انبارها نیز دارد. بنابراین اکثر افرادی که فاقد انباری در محل سکونت یا کسب و کار خود هستند یا به هر دلیلی نیاز به یک انبار برای نگهداری و دپوی کالاهای خود دارند و می‌خواهند در کنار آن هزینه مناسبی را برای اجاره انبار خود بپردازند، می‌توانند با اجاره انبار 6 متری نیاز خود را رفع نمایند.

شرکت انبار VIP تهران یکی از شرکت‌های معتبر با مجوز از اتحادیه انبارداران در ارائه خدمات اجاره انواع انبارها، بسته‌بندی و اسباب کشی می‌باشد. مجموعه ما انواع انبارهای خود را در متراژ 6 متر به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا مشتریان بتوانند با پرداخت هزینه مناسب، صاحب یک انبار شوند. برای اجاره انبار از مجموعه ما می‌توانید به صورت شبانه روزی با شماره‌های 02188341560 یا 02144281704 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در امر اجاره انباری 6 متری شما را راهنمایی نمایند.

انبار 6 متری چیست؟

انبار 6 متری چیست؟

انبارها فضاهایی برای نگهداری انواع کالاها هستند که در متراژهای مختلف ساخته می‌شوند. اما انبار 6 متری چیست؟ هنگامی که اسم انبار 6 متری می‌آید، اکثر افراد به دنبال فرض کردن ابعاد آن هستند برای آن که بتوانید اندازه انبار 6 متری را فرض کنید، می‌توانید از فرش‌های در منزل خود کمک بگیرید زیرا فرش‌های 6 متری در تمامی خانه‌ها پیدا می‌شوند بنابراین اگر قصد انبار کردن وسایلی را دارید باید به اینصورت فرض کنید که آیا تمامی وسایل ما بر روی این فرش جا می‌گیرند یا خیر، اگر پاسختان بله بود می‌توانید از انبارهای 6 متری بهره‌مند شوید.

مزایای اجاره انباری 6 متری

اجاره انباری شش متری با توجه به متراژ مناسبی که دارد، مزایای بسیاری نیز دارد که شامل موارد زیر می‌شوند:

انبارهای 6 متری نسبت به دیگر انبارها طرفداران بیشتری دارند زیرا در متراژ استاندارد ومناسبی ساخته شده‌اند که برای نگهداری تمامی وسایل اعم از وسایل منزل، جهیزیه، وسایل اداری، خودرو و ... مناسب می‌باشند به همین دلیل اجاره آنها خواهان بیشتری دارد زیرا نه آنقدر کوچک هستند که نتوان تمامی وسایل را درون آنها نگهداری کرد و نه آنقدر بزرگ که پس از قرار دادن وسایل درون آن متراژ بسیاری اضافه بیاید.

انباری‌هایی که در شرکت‌های انبارداری به اجاره می‌رسند معمولا متراژ بالایی دارند و هر چه متراژ یک انبار بیشتر باشد، هزینه رهن و اجاره آن نیز بیشتر خواهد بود اما انبارهای 6 متری دقیقا در متراژ مناسب ساخته شده‌اند که هزینه اجاره آنها نیز بسیار کمتر از دیگر انبارها می‌باشد و افراد مجبور نیستند هزینه بالایی را برای متراژ بالای انبار بپردازند.

معمولا تمامی انبارها اعم از انبارهای کانتینری، کانکس‌ها، سوله‌ها، انبارهای روباز و ... در ابعاد 6 متری قابل ساخت هستند بنابراین می‌توانید انواع انبارهای 6 متری را اجاره نمایید البته این مربوط به شرکت انبارداری می‌باشد که قصد اجاره انبار از آن را دارید؛ برای مثال باید از آنها سوال نمایید که آیا دارای انبار کانتینری 6 متری می‌باشند یا خیر زیرا برخی از شرکت‌ها فقط یک نوع از انبارهای 6 متری را دارا هستند.

مزایای اجاره انباری 6 متری از انبار VIP تهران

انبارهای 6 متری به تنهایی دارای مزایای بسیاری هستند اما شرکت‌ انبار VIP تهران مزایای دیگری را نیز برای انبارهای شش متری خود در نظر گرفته است که عبارتند از:

انبارهای 6 متری مجموعه انبار VIP تهران دارای امکانات امنیتی نظیر حراست، واحد انتظامات، دوربین‌های مداربسته، دزدگیر، آژیر خطر، حیوانات نگهبان آموزش دیده، برجک‌های نگهبانی و … به صورت شبانه روزی می‌باشند بنابراین مشتریان از سپردن کالاهای خود به مجموعه ما و دپو کردن آنها درون انبارهای 6 متری اطمینان خاطر خواهند داشت.

انبارهای مسقف 6 متری مجموعه ما دارای ایمنی بسیار بالایی هستند و در برابر سرما و گرما ایمن می‌باشند به طوری که نور خورشید و بارن قابلیت نفوذ به اینگونه انبارها را ندارند.

یک انبار خوب در هر ابعاد و متراژی که باشد باید دارای تهویه مناسب باشد تا جریان هوا به خوبی درون انبارها برقرار شود و از ایجاد رطوبت و نفوذ حشرات موذی جلوگیری شود.

تمامی انبارهای مجموعه ما مخصوصا انبارهای شش متری دارای بیمه حوادث مانند آتش سوزی، سرقت و بلایای طبیعی می‌باشند تا در صورت بروز هر گونه حوادث غیرمترقبه، بیمه بتواند خسارت مشتریان را به طور کامل جبران نماید.

تمامی انبارهای مجموعه ما به صورت کاملا اختصاصی در اختیار مستاجران قرار خواهند گرفت؛ به اینصورت که پس از دپو کردن کالاهای مشتریان درون انبارها قفل اختصاصی مشتری بر درب انبارها وصل خواهد شد و او می‌تواند کلید انبار را در نزد خود نگهداری نماید.

لازمه یک شرکت انبارداری معتبر عقد قرارداد میان خود و مستاجر است؛ تمامی انبارهای ما پس از انتخاب مشتریان و به امضا رسیدن قرارداد در اختیار مستاجران قرار خواهد گرفت.

خدمات مکمل اجاره انباری 6 متری

خدمات مکمل اجاره انباری 6 متری

مجموعه انبار VIP تهران برای آنکه مشتریانش بتوانند به راحتی از خدمات اجاره انبار شش متری بهره‌مند شوند، خدماتی که مکمل آن هستند را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل موارد زیر می‌شود:

خدمات بسته‌بندی وسایل

پس از اجاره انبار 6 متری نیاز است تا وسایل خود را برای نگهداری درون آن آماده نمایید. برای آماده‌سازی وسایلی که قصد انبار کردن آنها را دارید نیاز است تا آنها را به روشی صحیح و اصولی بسته‌بندی نمایید تا در حین بارگیری و چیدن درون انبار شیش متری، در صورت ضربه دچار آسیب نشوند.

بسیاری از مشتریان از نحوه صحیح بسته‌بندی وسایل آگاهی کافی ندارند یا به علت مشغله فراوان فرصت کافی برای بسته‌بندی وسایل خود پیدا نمی‌کنند؛ به همین جهت مجموعه ما خدمات بسته‌بندی توسط افراد ماهر را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و چند روز قبل از انبار کردن کالاها، متخصصان بسته‌بندی ما در محل سکونت مشتریان حاضر می‌شوند و وسایل آنها را با متریال مخصوص بسته‌بندی می‌کنند.

خدمات باربری

برخی از کالاهایی که مشتریان قصد انبار کردن آنها را درون انبارهای 6 متری دارند مانند وسایل منزل بسیار سنگین می‌باشند و به همین جهت نیاز است تا برای رساندن آنها به انبارها از ماشین‌های مخصوص باربری استفاده نمود. برای آنکه مشتریان برای انبار کردن وسایلشان به چندین شرکت مخصوص باربری و انبارداری مراجعه نکنند و بتوانند به راحتی وسایل خود را دپو نمایند، مجموعه ما خدمات باربری توسط ماشین‌های مخصوص باربری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

کرایه انباری 6 متری در مناطق مختلف تهران

کرایه انباری 6 متری در مناطق مختلف تهران

اکثر افراد ترجیح می‌دهند که انباری را اجاره نمایند که به محل زندگی یا کسب و کار آنها بسیار نزدیک باشد تا در صورت نیاز بتوانند خود را فورا به انبارشان برسانند. به همین جهت مجموعه انبار VIP تهران انواع انبارهای 6 متری را در شعبات مختلف خود به اجاره می‌رساند. شعبات ما شامل اجاره انبار در شمال تهران، شرق تهران، جنوب تهران، غرب تهران و کرج و البرز می‌شود و مشتریان در هر نقطه‌ای که از شهر تهران ساکن باشند می‌توانند انبار 6 متری را کرایه نمایند.

قیمت اجاره انباری 6 متری چقدر است؟

هزینه اجاره انباری 6 متری در هر شرکت انبارداری متفاوت می‌باشد و به عواملی همچون شهرت شرکت، نوع انبار شش متری اعم از کانتینری یا کانکس و …، لوکیشن انبارها، نوع وسایلی که مشتریان می‌خواهند دپو نمایند و امنیت انبارها بستگی دارد.

قیمت اجاره انباری شش متری در مجموعه انبار VIP تهران به شرح زیر می‌باشد:

نوع انبار شش متری ودیعه اجاره ماهیانه
کانتینر، کانکس، سوله و … سرپوشیده با شروع قیمت 3 میلیون و 400 هزار تومان با شروع قیمت 2 میلیون تومان
انبار شش متری روباز (بدون سقف) ندارد با شروع قیمت 2 میلیون تومان

نحوه اجاره انبار 6 متری

نحوه اجاره انبار 6 متری

برای اجاره انباری 6 متری می‌توانید به صورت شبانه روزی با شماره‌های 02188341560 یا 02144281704 تماس حاصل فرمایید و جهت بازدید از انبارها و اجاره انبار به مجموعه مراجعه کنید. پس از مراجعه به انبارها و انتخاب انباری شش متری مدنظر خود، نیاز است تا قرارداد اجاره انباری 6 متری میان طرفین به امضا برسد، سپس بعد از پرداخت ودیعه می‌توانید یک روز را جهت چیدن کالاهای مدنظر خود درون انبارها در نظر بگیرید.

سوالات متداول

آیا می‌توانم به مدت یک هفته انبار 6 متری را کرایه نمایم؟

بله مشتریان می‌توانند با توجه به زمان مورد نیاز خود که شامل ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهیانه و سالیانه می‌شود، انواع انبارهای شش متری مجموعه ما را اجاره نمایند.

آیا می‌توانم هر زمان خواستم برای بازدید از انبار 6 متری خود به مجموعه مراجعه کنم؟

بله اما برای بازدید از انبارها باید با هماهنگی قبلی به مجموعه مراجعه نمایید؛ هماهنگی قبلی را می‌توانید با تماس با مجموعه انجام دهید.

آیا خدمات بسته‌بندی و باربری وسایل به صورت جداگانه محاسبه می‌شود؟

بله هزینه اینگونه خدمات مازاد بر هزینه اجاره انبار محاسبه خواهند شد.

ارزانترین انبار 6 متری مجموعه شما کدام یک است؟

انبارهای کانتینری و روباز 6 متری جزو ارزانترین انبارها هستند.

آیا خدمات اجاره انبار خودرو نیز ارائه می‌دهید؟

خیر مجموعه ما خدمات اجاره انبار را برای وسایل منزل، وسایل اداری، پوشاک، وسایل صنعتی و … ارائه می‌دهد.

تماس سریع