انبار VIP تهران

اجاره انبار در هروی، حسین آباد و …

اجاره انبار در هروی، حسین آباد و …

محله‌هایی مانند هروی، حسین آباد، شیان و … جزو محله‌های پرتعدد در شمال شرقی تهران هستند که افراد بسیاری ساکن این منطقه‌ها هستند. این افراد ممکن است در محل کسب و کار یا محل سکونت خود فاقد انباری باشند بنابراین اجاره انبار در هروی، حسین آباد، شیان و … جزو نیازهای اساسی آنها تلقی می‌شود زیرا اگر انباری که فرد اجاره می‌کند نزدیک به محل سکونت او باشد، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه‌های وی می‌شود.

برای اجاره انبار در حسین آباد، هروی و محله‌های شمال و شمال شرق تهران می‌توانید با مجموعه انبار VIP تهران به شماره‌های 02122659344 یا 02188341560 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

دلایل اجاره انبار در هروی از انبار VIP تهران

دلایل اجاره انبار در هروی از انبار VIP تهران

دسترسی آسان به انبارها

مجموعه انبار VIP تهران دارای شعبات انبارداری در شمال تهران، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران می‌باشد تا مشتریان در هر نقطه‌ای که از تهران ساکن هستند بتوانند انباری را اجاره نمایند که به محل زندگی آنها نزدیک باشد و برای رسیدن به انبار خود مسافت کوتاهی را طی نمایند.

تهویه مناسب برای انبارها

انبارها فضایی بسته هستند و باید دارای تهویه مناسب باشند تا در فصول مختلف سال دچار نم و رطوبت نشوند؛ به همین علت مجموعه ما در انبارهای هروی، حسین آباد و شیان خود  سیستم تهویه برای تنظیم دما قرار داده است تا به وسایل مشتریان آسیبی وارد نشود.

امنیت بالا

امنیتی که در سرتاسر انبارها مجموعه ما وجود دارد باعث وجه تمایز ما با دیگر شرکت‌های انبارداری شده است. انبارهای ما در هروی مجهز به دوربین‌های مداربسته، برجک‌های نگهبانی، آژیر خطر، واحد انتظامات و نگهبانان 24 ساعته است. همچنین ما انبارها خود را در امن‌ترین نقطه هروی، حسین آباد و شیان بنا کرده‌ایم تا هیچگونه خطری آنها را تهدید نکند.

بیمه اجناس

تمامی انبارهای مجموعه ما تحت پوشش بیمه حوادث و آتش سوزی قرار می‌گیرند تا در صورت بروز هر گونه حادثه‌ای، بیمه بتواند خسارت مشتریان را جبران نماید. همچنین مشتریانی که قصد دارند بیمه دیگری را برای اجناس و انبارهای خود در نظر بگیرند، می‌توانند هزینه مازاد آن را شخصا بپردازند.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

امکانات مجموعه انبار VIP تهران برای انبارهای هروی، حسین آباد و …

مجموعه ما در کنار خدمات اجاره انبار در هروی و محله‌ها و خیابان‌های نزدیک هروی، خدمات دیگری همچون بسته‌بندی اجناس و بارگیری آنها توسط ماشین‌های مخصوص که مکمل خدمات انبارداری هستند را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در ادامه به طور مفصل به این خدمات خواهیم پرداخت.

بسته‌بندی اجناس

بسته‌بندی اجناس

مجموعه ما دارای افراد مجرب در امر بسته‌بندی وسایل می‌باشد که با اصولی‌ترین روش‌‌ها وسایل منزل، اداری، صنعتی و … را بسته‌بندی می‌کنند تا در حین بارگیری وسایل و انبار کردن آنها هیچگونه خطری آنها را تهدید نکند. برای استفاده از خدمات بسته‌بندی ما کافی است تا پس از اجاره انبار در هروی، خدمات بسته‌بندی را نیز رزرو نمایید تا یک یا چند روز قبل از انبار کردن وسایلتان کارگران بسته‌بندی در محل سکونت شما حاضر شوند و وسایل شما را بسته‌بندی نمایند. مجموعه ما از بسته‌بندی تا چیدمان وسایل درون انبارها را بر عهده می‌گیرد تا مشتریان با خاطری آسوده اسبابشان را به انبارهای مجموعه ما بسپارند.

باربری اجناس

باربری اجناس در هروی

برای انبار کردن برخی وسایل سنگین مانند انبار کردن وسایل منزل لازم است تا آنها را توسط ماشین‌های مخصوص باربری به انبارها منتقل نمایید زیرا اینگونه وسایل بسیار سنگینی و بزرگ هستند و نمی‌توان آنها را توسط ماشین شخصی به انبارها انتقال دارد. به همین جهت مجموعه ما خدمات باربری و انتقال وسایل به انبارها را نیز به مشتریان ارائه می‌دهد.

لازم به ذکر است هزینه بسته‌بندی وسایل و باربری آنها مازاد بر هزینه اجاره انبار محاسبه خواهد شد.

انواع انبارهای اجاره‌ای در هروی

مجموعه ما انواع انبارهای زیر را در شعبه هروی، حسین آباد و شیان به اجاره می‌رساند:

  • کانیتنرها: انبارهای کانتینری اتاقک‌های تمام فلزی هستند که برای نگهداری وسایل منزل، اسباب اداری، وسایل صنعتی و … مناسب هستند. هیچگونه برف، باران و رطوبتی قابلیت نفوذ به انبارهای کانتینری را ندارد و جزو ایمن‌ترین انبارها به شمار می‌آیند.
  • کانکس: کانکس‌ها شباهت بسیاری به کانتینرها دارند اما هزینه اجاره کانکس‌ها از کانتینرها بیشتر می‌باشد زیرا امکانات بیشتری همچون برق، گاز، سیستم گرمایشی و سرمایشی و … دارند.
  • انبار سوله: سوله‌ها سازه‌های فلزی با سقف شیبدار هستند که برای نگهداری وسایلی با حجم زیاد مناسب هستند زیرا سوله‌ها در ابعاد بزرگ ساخته می‌شوند.
  • انبار اختصاصی: تمامی انبارهای کانتینری، کانکس‌ها و سوله‌ها را می‌توان به صورت اختصاصی کرایه نمود. در انبارهای اختصاصی فقط وسایل شخص مستاجر درون آنها نگهداری می‌شود؛ به اینصورت که هر انبار به یک مشتری تعلق خواهد گرفت و کلید درب انبار به وی داده خواهد شد.

هزینه اجاره انبار در هروی، حسین آباد و …

قیمت اجاره انبار در محله هروی در هر شرکت انبارداری متفاوت می‌باشد و به عواملی همچون شهرت شرکت انبارداری، لوکیشن انبارها، متراژ انبار، نوع انبار و … بستگی دارد. اما هزینه اجاره انبار در مجموعه انبار VIP تهران به شرح زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

نحوه اجاره انبار در هروی

نحوه اجاره انبار در هروی

برای اجاره انبار در هروی از مجموعه انبار VIP تهران لازم است تا چند گام ساده زیر را بپیمایید:

  • با شماره‌های 02122659344 یا 02188341560 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی نمایند و یک روز برای بازدید از مجموعه را برای شما در نظر بگیرند.
  • در روز تعیین شده به مجموعه تشریف بیاورید و انبار مدنظر خود را انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب انبار لازم است تا قراردادی میان مجموعه و مشتری بسته شود.
  • پیش پرداخت و ودیعه را پرداخت نمایید و یک روز را برای انبار کردن وسایلتان در نظر بگیرید.
  • پس از انبار کردن وسایلتان درون انبار، کلید انبار خود را تحویل بگیرید.

اجاره انبار در محله‌های اطراف هروی

سوالات متداول

ارزانترین انبارها برای اجاره در هروی، حسین آباد و شیان کدام می‌باشد؟

انبارهای کانتینری جزو ارزانترین و ایمن‌ترین انبارها برای کرایه هستند.

قیمت کرایه انبار در هروی چقدر است؟

قیمت اجاره انبار در هروی، حسین آباد و … در مجموعه انبار VIP تهران از 2.700.000 به صورت ماهیانه می‌باشد.

انبارهای مجموعه شما عمومی هستند یا خصوصی؟

تمامی انبارهای مجموعه ما به صورت اختصاصی به کرایه می‌رسند و قفل شخصی مستاجران بر روی آنها زده می‌شود.

چگونه وسایل منزلم را به انبارهای هروی برسانم؟

مجموعه ما انبار کردن وسایل منزل شما را از ابتدا تا انتها بر عهده می‌گیرد به اینصورت که می‌توانید وسایل منزلتان را خودتان به انبارهای ما برسانید یا حمل آنها را با رزرو خدمات باربری مجموعه به ما بسپارید.

آیا کانتینرهای اجاره‌ای در هروی ضدآب هستند؟

بله، برخی از کانیتنرها ضدآب هستند و برخی دیگر ضدآب نیستند. کانتینرهای مجموعه ضدآب هستند و در برابر شرایط جوی مقاوم می‌باشند.

تماس سریع