انبار VIP تهران

اجاره انبار در کرج و البرز + هزینه

اجاره انبار در کرج و البرز

اجاره انبار در کرج مخصوص افرادی است که در کرج یا البرز ساکن هستند و تمایل دارند انباری را اجاره نمایند که به محل زندگی آنها نزدیک باشد تا بتوانند در صورت نیاز از وسایلی که انبار کرده‌اند استفاده نمایند. همچنین کارخانه‌های صنعتی و شرکت‌هایی که در کرج ساکن هستند ممکن است به فضایی برای نگهداری وسایل خود نیاز داشته باشند که در اینجا خدمات اجاره انبار در کرج و البرز به سراغ آنها می‌آید. به همین خاطر مجموعه انبار VIP تهران برای راحتی آن دسته از مشتریانی که در اطراف تهران یعنی کرج و البرز ساکن هستند اقدام به راه‌اندازی شعبه انبارداری خود در کرج نموده است؛ برای این منظور مشتریان می‌توانند برای رهن و اجاره انبار در کرج با شماره‌های 02188341560 یا 02122659344 تماس حاصل فرمایند و انواع انبارهای کانتینری، سوله و … را اجاره نمایند.

راه‌های ارتباطی با شعبه کرج مجموعه انبار VIP تهران

شماره‌های تماس: 02188341560 یا 02122659344

آدرس: شهرک استقلال، بلوار دکتر عبیدی، کیلومتر 8 جاده مخصوص

قیمت اجاره انبار در کرج و البرز

معمولا هزینه اجاره انبار در کرج نرخ ثابتی ندارد و هر شرکت یا مجموعه انبارداری بر اساس فاکتورهایی همچون نوع انبار، متراژ انبار، سیستم امنتی، مدت زمان اجاره و … اقدام به قیمت‌گذاری برای انبارها می‌کند.

ما در مجموعه انبار VIP تهران برای آن که مشتریان بتوانند بودجه‌بندی راحتی برای اجاره انبار داشته باشند لیست قیمت اجاره انبار را به صورت زیر برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

مزایای اجاره انبار در کرج از مجموعه انبار VIP تهران

مزایای اجاره انبار در کرج از مجموعه انبار VIP تهران

دسترسی راحت

مشتریانی که ساکن کرج و البرز یا مناطقی در غرب تهران مانند پونک، جنت آباد و … هستند می‌توانند برای دسترسی سریع‌تر خود به انبارهایشان از خدمات اجاره انبار در کرج بهره‌مند شوند و انواع انبارها را از شعبه کرج ما اجاره نمایند. اینگونه افراد با اجاره انبار در کرج می‌توانند ظرف مدت 30 دقیقه خود را به مجموعه ما رسانده و اقدام به انبار کردن وسایلشان نمایند.

انبارهای ایمن

تمامی انبارهای ما در تمامی شعباتمان دارای سیستم امنیتی و مراقبت 24 ساعته همچون نصب دوربین‌های مدار بسته، آژیرهای خطر، استفاده از نیروی حیوانی برای نگهبانی، قفل‌های شخصی، دزدگیرهای حرفه‌ای و نگهبانانی کارآزموده هستند تا مشتریان هیچگونه نگرانی از سرقت یا مفقود شدن اموالشان نداشته باشند.

بیمه اجناس

پس از اخذ قرارداد میان مجموعه و مشتریان و انبار کردن وسایل، تمامی وسایل داخل انبار تحت پوشش بیمه حوادث همچون آتش سوزی و سرقت قرار می‌گیرند.

خدمات بسته‌بندی

برای انبار کردن وسایل لازم است تا آنها به صورت اصولی بسته‌بندی شوند تا در حین بارگیری و حمل تا انبار هیچگونه آسیبی به وسایل‌ها وارد نشود. ما در مجموعه انبار VIP تهران افرادی حرفه‎‌ای در امر بسته‌بندی وسایل را استخدام کرده‌ایم تا زحمت مشتریان بیشتر نشود و با وجود مشغله به دنبال چندین شرکت و مجموعه برای بسته‌بندی و انبارداری وسایل نباشند. برای استفاده از خدمات بسته‌بندی لازم است تا با کارشناسان ما به شماره  02188341560 تماس گرفته و این نوع خدمات را در کار خدمات اجاره انبار در کرج رزرو نمایید.

نمونه‌ای از خدمات بسته‌بندی ما را می‌توانید در زیر مشاهده نمایید:

Untitled design 21Untitled design 22

بعدقبل

خدمات حمل و نقل

بسیاری از وسایلی که مشتریان قصد انبار کردن آنها را دارند به قدری بزرگ هستند که نمی‌توان آنها را با ماشین‌های معمولی یا سوار حمل کرد و لازم است تا با استفاده از ماشین‌های مخصوص باربری این نوع وسایل را جابجا کرد. برای مثال اگر فردی قصد مهاجرت داشته باشد و بخواهد وسایل منزل خود را در انبارهای مخصوص وسایل منزل ما نگهداری نماید، باید برای حمل وسایل منزل همچون ماشین لباسشویی، یخچال و … از ماشین‌‌های مخصوص باربری استفاده نماید. ما در مجموعه انبار VIP تهران خدمات باربری وسایل را در شعبه انبارداری کرج خود به مشتریان ارائه می‌دهیم. لازم به ذکر است که هزینه هر نوع خدماتی اعم از بسته‌بندی وسایل و باربری آنها مازاد بر هزینه اجاره انبار محسابه خواهد شد.

انواع انبارهای اجاره‌ای در کرج

انواع انبارهای اجاره‌ای در کرج

تنوع انبارهای ما در کنار امنیتی که ایجاد کرده‌ایم باعث اعتماد مشتریانمان به ما شده است. ما انواع انبارها با توجه به نیاز مشتریان را به آنها ارائه می‌دهیم و برخی از بهترین‌ انبارهای ما عبارتند از:

 • انبارهای کانتینری
 • انبارهای عمومی
 • انبارهای اختصاصی
 • انبارهای سوله‌ای
 • انبار مسقف
 • انبار مخصوص وسایل منزل

مدت زمان اجاره انبار در کرج

مدت زمان اجاره انبار در کرج

در مجموعه انبار VIP تهران، انبارهای به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت به اجاره می‌رسند تا مشتریان با توجه به بازه زمانی که نیاز دارند بتوانند انبار مورد نیاز خود را اجاره نماید.

 • اجاره انبار کوتاه مدت: در بازه زمانی کوتاه مدت مشتریان می‌توانند انواع انبارها را به صورت ساعتی، روزانه و هفتگی اجاره نمایند.
 • اجاره انبار بلند مدت: در اجاره انبار بلند مدت مشتریان می‌توانند اقدام به اجاره انبار در کرج به صورت ماهیانه و سالیانه نمایند.

وسایل مناسب برای انبار کردن در کرج

شما می‌توانید هر نوع وسیله‌ای که دارید را در انبارهای ما نگهداری نمایید زیرا ما انواع انبارها را برای نگهداری تمام وسایل داریم. بیشترین وسایلی که در انبارهای شعبه کرج ما نگهداری می‌شوند شامل زیر هستند:

 • وسایل منزل
 • وسایل گمرکی
 • اتومیبل‌ها
 • وسایل و مصالح ساختمانی
 • وسایل و ماشین آلات کارخانه‌های اطراف جاده کرج

چه کسانی می‌توانند از خدمات اجاره انبار در کرج استفاده نمایند؟

اجاره انبار در کرج به این معنا نیست که فقط افرادی که ساکن کرج هستند می‌توانند از خدمات این شعبه ما بهره‌مند شوند بلکه همه افراد در هر نقطه‌ای که از تهران ساکن هستند می‌توانند از انبارهای ما در کرج و البرز استفاده نمایند. بیشترین افرادی که از خدمات اجاره انبار در کرج ما استفاده می‌کنند شامل زیر هستند:

 • افرادی که ساکن غرب تهران هستند؛ ما یک شعبه انبارداری در غرب تهران هم داریم اما برخی از افرادی که در غرب تهران ساکن هستند ترجیح می‌دهند تا انباری را در کرج اجاره نمایند بنابراین می‌توانند از انبارهای شعبه کرج ما استفاده نمایند.
 • کارخانه‌های صنعتی در غرب تهران؛ همانطور که همه ما می‌دانیم در جاده کرج بسیاری از کارخانه‌های صنعتی و مواد غذایی قرار دارند که این کارخانه‌ها در برخی مواقع فضای کافی برای تمامی وسایل خود ندارند و برای مدتی از انبارهای ما استفاده می‌کنند.
 • افرادی که قصد مهاجرت دارند؛ بسیاری از افرادی که در کرج و البرز ساکن هستند و قصد مهاجرت دارند تمایل دارند تا وسایل خانه خود را در محیطی امن نگهداری نمایند تا اگر روزی به کشور خود بازگشتند بتوانند از وسایلشان استفاده نمایند بنابراین اینگونه افراد جزو مشتریان دائمی ما هستند.

سخن آخر

اجاره انبار یکی از نیازهای اساسی همه مردم است، اگر شما هم قصد اجاره انبار برای نگهداری از وسایل خود را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انبار را اجاره نمایید تا به محل زندگی شما نزدیک باشد تا در صورت نیاز بتوانید با طی کردن مسافت چند دقیقه‌ای خود را به انبارهایتان برسانید. اگر ساکن مناطقی خارج از تهران مانند کرج و البرز هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از خدمات اجاره انبار در کرج ما استفاده نمایید و از انواع انبارهای کانتینری، سوله‌، خصوصی و … بهره‌مند شوید.

تماس سریع