انبار VIP تهران

اجاره انبار در حکیمیه + قیمت

اجاره انبار در حکیمیه

اجاره انبار در حکیمیه به افرادی که در شمال شرق تهران زندگی می‌کنند این امکان را می‌دهد انباری را اجاره نمایند که به محل زندگی آنها نزدیک است و بتوانند در مدت زمان کوتاهی خود را به انبارهایشان برسانند. مجموعه انبار VIP تهران دارای یک شعبه انبارداری در شرق تهران می‌باشد تا مشتریانی که در حکیمیه ساکن هستند بتوانند انواع انبارهای کانتینری، سوله و … مدنظر خود را در نزدیک محل زندگی‌شان اجاره نمایند. برای اجاره انبار از مجموعه انبار VIP تهران می‌توانید با کارشناسان ما به شماره‌های 02122659344 یا 02188341560 تماس حاصل فرمایید.

قیمت اجاره انبار در حکیمیه

قیمت اجاره انبار در مجموعه انبار VIP تهران به شرح زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

خدمات مجموعه انبار VIP تهران در کنار اجاره انبار

خدمات بسته‌بندی وسایل

برای انبار کردن وسایل لازم است تا آنها را به صورت اصولی بسته‌بندی نمایید تا در هنگام بارگیری وسایل و انبار کردن آنها هیچگونه خطری آنها تهدید نکند. مجموعه انبار VIP تهران در کنار خدمات اجاره انبار در حکیمیه، بسته‌بندی وسایل توسط افراد متخصص را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا مشتریان در امر اجاره انبار آسوده خاطر باشند. نمونه ای بسته‌بندی وسایل را می‌توانید در زیر مشاهده نمایید.

WDJZ7320

IGUI7973

خدمات بارگیری وسایل

برخی از وسایل مانند وسایل منزل برای انبار کردن نیاز دارند تا توسط ماشین‌های مخصوص تا محل انبارها حمل شوند زیرا اینگونه انبارها بسیار سنگین هستند و حمل آنها توسط ماشین‌های معمولی غیرممکن است. شرکت انبار VIP تهران خدمات بارگیری وسایل جهت انبار کردن آنها را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا مشتریان بتوانند در کنار اجاره انبار از خدمات بارگیری وسایل نیز بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است هزینه خدمات باربری وسایل و بسته‌بندی آنها مازاد بر هزینه اجاره انبار محاسبه خواهد شد.

BCGO7759

مزایای اجاره انبار در حکیمیه از مجموعه انبار VIP

مطمئن بودن انبارها

انبارهای مجموعه انبار VIP تهران بسیار مطمئن هستند و هیچ خطری نمی‌تواند آنها را تهدید نماید زیرا تمامی قسمت‌‎های مجموعه ما دارای دوبین‌های مداربسته، آژیر خطر، کپسول آتش نشانی، دزدگیرهای حرفه‌ای، استفاده از نیروی حیوانی به عنوان نگهبان و هر چیزی که برای امنیت یک محیط نیاز است می‌باشد زیرا ما همواره در تلاش هستیم تا امنیت خاطر مشتریانمان را فراهم نمایید.

بیمه نامه انبارها

تمامی انبارهای مجموعه ما دارای بیمه نامه معتبر هستند تا در صورت بروز حوادثی همچون آتش‌سوزی، سرقت و … بیمه بتواند هزینه خسارت‌ها را به طور کامل بپردازد.

مجوز انبارداری

مجموعه انبار VIP تهران دارای مجوز از اتحادیه انبارداران می‌باشد و به صورت قانونی فعالیت می‌کند تا مشتریان هیچگونه نگرانی از بابت سپردن کالاهای خود به این مجموعه نداشته باشند.

دسترسی راحت

مجموعه انبار VIP تهران علاوه بر اجاره انبار در حکیمیه دارای شعبات انبارداری متعددی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران می‌باشد تا مشتریان بتوانند در هر نقطه‌ای که از تهران ساکن هستند انباری را اجاره نمایند که به محل زندگی آنها نزدیک باشد و با طی کردن مسافت کوتاهی خود را به انبارهایشان برسانند.

هزینه مناسب

همه مردم برای استفاده از هر خدماتی در ابتدا قیمت آن را بررسی می‌کنند، در اجاره انبار نیز اینگونه است به گونه‌ای که مردم پس از یافتن چندین شرکت انبارداری خوب، در ارتباط با هزینه اجاره انبار آنها پرس و جو می‌کنند. شرکت انبار VIP تهران انواع انبارهای خود را با قیمت مناسب به مشتریان اجاره می‌دهد تا مشتریان بتوانند با پرداخت هزینه‌ای اندک، از خدمات اجاره انبار در حکیمیه به خوبی استفاده نمایند. لازم به ذکر است که هزینه اجاره انبار در تمامی شعبات مجموعه ما یکسان است.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

انواع انبارها در حکیمیه

مجموعه انبار VIP تهران انواع انبارهای زیر را به صورت اختصاصی به مشتریان خود اجاره می‌دهد:

انبارهای کانتینری

انبار کانتینری

انبارهای کانتینری اتاقک‌های تمام فلزی هستند که توسط ماشین‌های مخصوص قابل حمل هستند و می‌توان آنها را جابجا نمود. این انبارها به علت فلزی بودن از رطوبت کشیدن وسایل جلوگیری می‌کنند بنابراین وسایلی که درون این انبارها نگهداری می‌شوند کاملا ایمن خواهند ماند و هیچگونه خطری آنها را تهدید نمی‌کند.

کانکس‌ها

انبار کانکس

کانکس‌ها ضخامت بیشتری نسبت به انبارهای کانتینری دارند بنابراین برای نگهداری تمامی وسایل مناسب هستند زیرا امکانات بیشتری همچون سیستم تهویه، برق، گاز و … دارند.

سوله‌ها

اجاره سوله در حکیمیه

انبارهای سوله‌‌ای سازه‌های فلزی با سقف شیب‌دار هستند که متراژ زیادی دارند و برای نگهداری وسایلی با حجم زیاد مناسب هستند.

نحوه اجاره انبار در حکیمیه

برای اجاره انبار در حکیمیه تنها لازم است تا چند گام ساده زیر را بپیمایید:

  1. برای هماهنگی و بازدید از انبارها با شماره‌های 02122659344 یا 02188341560 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند و یک روز را برای حضور شما در مجموعه در نظر بگیرند.
  2. در روزی که با کارشناسان هماهنگ کرده‌اید به مجموعه مراجعه کنید و انبار مدنظر خود را انتخاب نمایید.
  3. قرارداد اجاره انبار در حکیمیه خود را به صورت کامل مطالعه نمایید و پس از اخذ قرارداد مبلغ ودیعه خود را پرداخت نمایید.
  4. یک روز را برای انبار کردن کالاها تنظیم نمایید و پس از آن لازم است تا مبلغ اجاره انبار حکیمیه خود را به صورت ماهیانه پرداخت نمایید و هر زمان که لازم داشتید برای تخلیه کالاهای خود از انبارها مراجعه نمایید.
تماس سریع