انبار VIP تهران

اجاره انبار برای وسایل اداری و شرکت + هزینه

اجاره انبار برای وسایل اداری و شرکت + هزینه

اجاره انبار برای وسایل اداری و شرکت‌ها به مدیران شرکت‌ها و ادارات این امکان را می‌دهد تا در بازه زمانی اسباب کشی و نقل مکان به محیطی دیگر وسایل خود را در یک محیط امن نگهداری نمایند یا اگر دفتر کار آنها فاقد انباری بود بتوانند وسایل اداری خود را با اجاره انبار به شرکت‌های انبارداری بسپارند. اجاره انبار برای لوازم اداری یکی از مقرون به صرفه‌ترین راه‌ها برای انبار کردن وسایل اضافی شرکت‌ها و ادارات به شمار می‌آید؛ زیرا معمولا  این کسب و کارها دارای وسایل زیادی هستند که هر کدام از آنها نیز ممکن است جعبه مخصوص به خود را داشته باشند بنابراین نداشتن یک انباری و فضای کافی ممکن است مدیران شرکت‌ها را با چالش کمبود جا مواجه نماید. به همین سبب مجموعه انبار VIP تهران بهترین و متنوع‌ترین انبارها را به مدیران شرکت‌ها و ادارات اجاره می‌دهد تا با خاطری آسوده وسایل خود را درون آنها نگهداری نمایند. در این مطلب، به بررسی مزایا، هزینه و انواع انبار مناسب وسایل اداری خواهیم پرداخت.

اجاره انبار لوازم اداری از انبار VIP تهران

انبار VIP تهران با سال‌ها تجربه در زمینه انبارداری، بسته‌بندی وسایل و باربری همواره در تلاش بوده است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

ساعات کاری: همه روزه به صورت شبانه روزی

مشاوره تلفنی و رزرو انبار:

مزایای اجاره انبار برای وسایل اداری و شرکت

امنیت انبار

اکثر شرکت‌های انبارداری معتبر در تلاش هستند تا امینت لازم را در سرتاسر انبارهای خود برقرار نمایند. مجموعه انبار VIP تهران نیز تمامی امکانات امنیتی اعم از نصب دوربین‌های مدار بسته، دزدگیر، آژیر خطر، برجک‌های نگهبانی، استفاده از نیروی حیوانی برای نگهبانی و … را در سرتاسر انبارها فراهم کرده است تا مشتریان از سپردن وسایل خود به مجموعه آسوده خاطر باشند.

تهویه مناسب

وسایل اداری معمولا الکترونیکی یا کاغذی هستند بنابراین باید آنها را در محیطی نگهداری کرد تا هیچگونه رطوبتی به آنها وارد نشود تا دچار خرابی و از بین رفتن نشوند. بنابراین در هنگام اجاره انبار برای وسایل شرکت حتما تهویه انبارها را در نظر بگیرید.

سیستم‌های تهویه مجموعه انبار VIP تهران به اینصورت عمل می‌کنند که دمای مناسب در هر فصل را در انبارها برقرار می‌کنند که همین امر از آسیب به کالاهای درون انبارها توسط تغییرات شرایط جوی جلوگیری می‌کند.

نظافت دوره‌ای

شرکت‌های انبارداری به صورت دوره‌ای (معمولا هفتگی یا ماهیانه) انبارها را تمیز می‌کنند در صورتی که ممکن است خود شخص از تمیز کردن انبار خود غافل شود یا فرصت کافی را نداشته باشد. تمیز کردن دوره‌ای انبارهای وسایل اداری از نفوذ حشرات موذی به انبارها جلوگیری می‌کند بنابراین اسناد اداری همیشه سالم باقی خواهند ماند.

بهبود عملکرد

معمولا شرکت‌ها و ادارات دارای وسایل بسیاری هستند و گاهی ممکن است پیدا کردن یک وسیله در میان انبوهی از وسایل کار دشواری باشد. با اجاره انبار می‌توان وسایل مهم یا حتی وسایل اضافی را درون به صورت سازماندهی شده درون یک محیط امن نگهداری کرد تا در صورت نیاز دچار سرگردمی نشوید.

هزینه مناسب

به عنوان صاحب یک شرکت یا اداره می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک از وسایل مهم اداری خود نگهداری نمایید. برای مثال داشتن انباری برای یک واحد آپارتمانی یا تجاری ممکن است بر هزینه اجاره یا خرید آن واحد تاثیر زیادی داشته باشد اما اجاره انبار هزینه آنچنانی برای شما نخواهد داشت.

امکانات مجموعه ما برای انبار وسایل اداری

مجموعه ما در کنار خدمات اجاره انواع انبار برای وسایل اداری و شرکت‌ها، خدمات زیر که مکمل اجاره انبار هستند را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بسته‌بندی وسایل

بسته‌بندی وسایل اداری

قبل از انبار کردن هر گونه‌ وسیله‌ای لازم است تا آنها را به صورت اصولی و صحیح بسته‌بندی کرد تا هیچگونه آسیبی هنگام حمل اسباب تا نزد انبار و چیدمان آنها درون انبارها به آنها وارد نشود. برخی از مشتریان به علت کمبود وقت یا عدم شناخت با بسته‌‍بندی اصولی ترجیح می‌دهند تا بسته‌بندی وسایلشان را به افراد مجرب در این زمینه بسپارند. مجموعه ما دارای افراد ماهر در زمینه بسته‌بندی وسایل اداری و شرکتی است که در صورت تمایل یک روز قبل از انبار کردن وسایل در محل شما حاضر می‌شوند و با استفاده از متدهای جدید بسته‌بندی وسایلتان را آماده انبار کردن می‌نمایند.

باربری وسایل

باربری وسایل شرکتی

برخی از وسایل سبک و با حجم کم را می‌توان با ماشین‌های شخصی به انبارها رساند اما برخی از وسایل سنگین مانند میز، صندلی و مبلمان شرکت‌ها را نمی‌توان با استفاده از ماشین شخصی تا انبارها حمل نمود بنابراین لازم است تا آنها را توسط ماشین‌های مخصوص باربری به انبارها منتقل کرد تا هیچگونه صدمه‌ای به آنها وارد نشود.

مجموعه انبار VIP برای سهولت در امر اجاره انبار وسایل شرکتی، خدمات باربری وسایل توسط ماشین‌های مخصوص باربری به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا آنها از سلامت اسباب خود آسوده باشند و برای بارگیری وسایلشان به مجموعه دیگری مراجعه نکنند و با یک تیر چند نشان بزنند.

انواع انبارهای مناسب لوازم شرکتی و اداری

انبارهای گوناگونی برای وسایل شرکتی و اداری وجود دارند اما باید بدانید که چقدر بودجه دارید و چه وسیله‌ای را می‌خواهید انبار نمایید. انبارهای مناسب اسباب اداری عبارتند از:

انبارهای کانتینری برای لوازم اداری

اجاره انبارهای کانتینری در کنار مقرون به صرفه بودن آنها، مزایای بسیاری نیز دارد. به اینگونه که انبارهای کانتینری اتاقک‌های تمام فلزی هستند و هیچگونه شرایط جوی نمی‌تواند به وسایل درون آنها آسیب وارد نماید. کانتینرها برای نگهداری تمامی وسایل اعم از خودرو، کاغذ، اسباب چوبی نظیر مبلمان و میز، لوازم منزل و … مناسب هستند. اگر می‌خواهید هزینه کمی را برای نگهداری وسایل خود بپردازید، پیشنهاد ما به شما انتخاب کانتینرها برای وسایل اداری‌تان می‌باشد.

اجاره کانکس برای وسایل اداری

کانکس‌ها معمولا با کانیتنرها اشتباه گرفته می‌شوند زیرا از نظر ظاهری تقریبا مشابه یکدیگر هستند اما کانکس‌ها دارای ضخامت بیشتری نسبت کانیتنرها هستند و همین امر موجب گرانتر بودن آنها نسبت به کانتینر می‌شود. اگر قصد دارید تا کاغذها و اسناد اداری خود را انبار نمایید، اجاره کانکس‌ها برای شما مناسب می‌باشد.

سوله‌ها

سوله‌ها نوعی سازه فلزی با سقف شیبدار هستند و کاملا مسقف هستند. سوله‌ها در ابعاد بزرگی ساخته می‌شوند و برای نگهداری وسایلی با حجم زیاد مناسب هستند. بنابراین اگر حجم وسایل شما کم است از کانکس‌ها یا کانتینرها استفاده نمایید.

تمامی انبارهای مجموعه ما به صورت شخصی‌سازی شده هستند؛ یعنی فقط وسایل فرد مستاجر درون آنها قرار داده می‌شود و کلید شخصی به وی داده خواهد شد تا هر زمان که نیاز داشت وسایل خود را تخلیه نماید یا وسیله دیگری را برای انبار کردن درون انبار قرار دهد.

مدت زمان اجاره انبار لوازم اداری

مجموعه انبار VIP تهران در دو بازه زمانی کوتاه مدت (ساعتی، روزانه و هفتگی) و بلند مدت (ماهیانه و سالیانه) انواع انبارهای خود را برای نگهداری وسایل شرکت و ادارات به اجاره می‌رساند. نکته حائز اهمیت این است که مدت زمان اجاره انبار وسایل اداری حتما در قرارداد ذکر خواهد شد.

مدت زمان اجاره انبار لوازم اداری

قیمت اجاره انبار وسایل اداری و شرکتی در تهران

هزینه اجاره انبار اسباب اداری در هر شرکت انبارداری متفاوت می‌باشد و ممکن است هر شرکت انبارداری قیمت متفاوتی را به شما اعلام نماید زیرا قیمت اجاره انبار به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • متراژ انبار
  • نوع انبار
  • مدت زمان اجاره انبار
  • سابقه شرکت انبارداری

قیمت اجاره انبار وسایل اداری در مجموعه انبار VIP تهران به شرح زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

نحوه اجاره انبار وسایل اداری

نحوه اجاره انبار برای وسایل اداری

برای اجاره انبار وسایل شرکتی لازم است تا چند گام ساده زیر را بپیمایید:

  1. تماس با مجموعه انبار VIP تهران به شماره 02122659344 یا 02188341560
  2. رزرو روز و زمان برای بازدید از مجموعه و انتخاب یک انبار
  3. انتخاب انبار و عقد قرارداد
  4. انبار کردن وسایل اداری به درون انبارها و تحویل کلید

اجاره انبار وسایل اداری در تمام نقاط تهران

مجموعه ما در تمامی نقاط تهران دارای شعبات متعددی است تا هر مشتری در هر محله‌ای که ساکن بود بتواند انبار مدنظر خود را اجاره نماید و با طی کردن مسافت کوتاهی خود را به انبارش برساند.

اجاره انبار وسایل اداری در شمال تهران

اگر در محله‌های شمال تهران نظیر کامرانیه، نیاوران، جردن و … دارای دفترکار هستید و نیاز به یک انباری برای قرار دادن وسایل مهم خود درون آن دارید می‌توانید از خدمات اجاره انبار در شمال تهران ما بهره‌مند شوید.

اجاره انبار وسایل اداری در جنوب تهران

اگر دفترکار یا شرکت شما در محله‌های شوش، مولوی و … ساکن است و تمایل دارید تا انبار شما به محل کارتان نزدیک باشد تا در صورت تمایل فورا به آن مراجعه نمایید می‌توانید از اجاره انبارهای جنوب تهران ما بهره‌مند شوید.

اجاره انبار وسایل اداری در شرق تهران

بسیاری از کسب و کارها و دفترکارها در محله‌های شرق تهران مانند حکیمیه، پیروزی، نظام آباد و … ساکن هستند که تمایل دارند انبار اجاره‌ای لوازم اداری آنها نزدیک به محل کسب و کارشان باشد تا برای تخلیه یا اضافه نمودن وسیله‌ای به انبار خود هزینه بالایی را برای رفت و آمد نپردازند. برای اطلاع بیشتر از اجاره انبار در شرق تهران می‌توانید این مطلب را مطالعه نمایید.

اجاره انبار وسایل اداری در غرب تهران

بسیاری از شرکت‌های کامپیوتری و اداری در غرب تهران مانند صادقیه، چیتگر و پونک ساکن هستند که اینگونه شرکت‌ها برای اجاره انبار در نزدیکی محل خود می‌توانند از خدمات اجاره انبار در غرب تهران ما بهره‌مند شوند و انبار مدنظر خود را با قیمت مناسب اجاره نمایند.

سوالات متداول

محدودیتی برای انبار کردن نوع وسایل وجود ندارد زیرا انبارهای ما کاملا ضدآب هستند و حتی به وسایل الکترونیکی شما نیز آسیب وارد نمی‌کنند. بنابراین می‌توانید تمامی وسایل اعم از اسناد، کامپیوتر و … را انبار نمایید.

بله شما در بازه زمانی دلخواه خود می‌توانید انواع انبارهای وسایل اداری را اجاره نمایید.

بله، ما قبل از تحویل انبارها به مشتریان حتما قراردادی را میان خود و مشتری به امضا می‌رسانیم.

معمولا دلایل شرکت‌ها برای اجاره انبار متفاوت است و به دلایلی همچون جابجایی و نقل مکان شرکت، داشتن وسایل اضافی، کمبود فضای کافی، تعطیل شدن شرکت و … می‌توان انبارها را اجاره نمود.

اجاره ماهیانه انبارهای ما برای تمامی وسایل از شروع قیمت 2 میلیون تومان می‌باشد.

تماس سریع