انبار VIP تهران

اجاره انبار در جنت آباد + لیست قیمت انبارها در جنت آباد

اجاره انبار در جنت آباد

اجاره انبار در جنت آباد به افرادی که به یک محیط امن برای نگهداری وسایل مهمی که فضای کافی و مناسب برای نگهداری از آنها ندارند این امکان را می‌دهد تا آنها را با خاطری آسوده به یک مجموعه انبارداری بسپارند و هر زمان که نیاز داشتند اقدام به تخلیه بارهای درون انبار خود نمایند. جنت آباد یکی از محله‌های معروف در منطقه 5 و غرب تهران است که افراد بسیاری ساکن آن هستند و این افراد ممکن است واحد مسکونی یا تجاری آنها فاقد انباری باشد، بنابراین نیاز به اجاره انبار جزو نیازهای اساسی آنها محسوب می‌شود. به همین سبب برای رفع نیاز اینگونه افراد، شرکت‌ها و مجموعه‌های بسیاری که خدمات اجاره انبار را ارائه می‌دهند تاسیس شدند تا بتوانند انبارهای گوناگونی را به این دسته از افراد اجاره دهند.

مجموعه انبار VIP تهران یکی از شرکت‌های معتبر با سال‌ها تجربه در انبارداری، باربری و بسته‌بندی وسایل است که با تاسیس چندین شعبه انبارداری در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران همواره در تلاش برای آسودگی مشتریان خود بوده است. برای کرایه انبار در جنت آباد از مجموعه انبار VIP می‌توانید با شماره‌ 02144281704 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مجموعه ما شما را راهنمایی نمایند.

مزایای اجاره انبار در جنت آباد از مجموعه انبار VIP

مزایای اجاره انبار در جنت آباد از مجموعه انبار VIP

بیمه اجناس

مجموعه ما تمامی انبارهای جنت آباد را تحت پوشش بیمه حوادث و آتش سوزی قرار می‌دهد تا در صورت بروز هر گونه حادثه‌ای، بیمه خسارت مشتریان را بپردازد. همچنین در مجموعه انبار VIP تهران این امکان نیز فراهم گردیده است که اگر شخصی بیش از مبلغ قید شده تمایل به بیمه کردن انبار خود دارد، مازاد هزینه آن را خودش بپردازد.

مطمئن بودن انبارها

مجموعه ما مجهز به دوربین‌های مداربسته، آژیر خطر، واحد انتظامات، برجک‌های نگهبانی، نگهبانان 24 ساعته و … است که هیچگونه خطری نتواند انبارهای مشتریان را تهدید نماید.

ایمن بودن انبارها

انبارهای ما به گونه‌ای تعبیه شده‌‌اند که که در برابر گرمای تابستان و سرمای زمستان کاملا مقاوم هستند و آفتاب یا رطوبت ناشی از باران به وسایل درون انبارها راه پیدا نمی‌کند.

دسترسی آسان

مجموعه انبار VIP تهران در تمامی نقاط تهران اعم از شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران دارای شعبات انبارداری است تا مشتریان بتوانند در هر محله یا نقطه‌ای از تهران ساکن هستند، انبار مدنظر خود را کرایه نمایند و طی زمانی کوتاه خود را به انبارهایشان برسانند.

امکانات بیشتر

مجموعه ما خدمات مکمل اجاره انبار که شامل بسته‌بندی اصولی وسایل قبل از انبار کردن آنها و باربری وسایل توسط ماشین‌های مخصوص باربری را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا امر انبار کردن وسایل را برای مشتریان آسوده نماید. لازم به ذکر است ساعات کار حمل و نقل و بسته‌بندی انبارها به صورت شبانه روزی می‌باشد.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

انواع انبارهای اجاره‌ای در جنت آباد

انواع انبارهای اجاره‌ای در جنت آباد

مجموعه انبار VIP تهران دارای انواع انبارهای زیر می‌باشد:

مدت زمان کرایه انبار در جنت آباد

مدت زمان کرایه انبار در جنت آباد

مشتریان مجموعه انبار VIP تهران می‌توانند در دو بازه زمانی زیر انبارها را اجاره نمایند:

  • اجاره انبار بلند مدت: در اجاره انبار به صورت بلند مدت مشتریان می‌توانند انبارها را به صورت سالیانه و ماهیانه اجاره نمایند. این نوع مدت اجاره انبار مناسب افرادی است که در واحد مسکونی یا تجاری خود فاقد انباری هستند و به هدف داشتن یک انباری اقدام به اجاره انبار می‌‌کنند.
  • اجاره انبار کوتاه مدت: در این نوع بازه زمانی مشتریان می‌توانند انبارهای جنت آباد را به صورت ساعتی، روزانه و هفتگی اجاره نمایند. این بازه زمانی کرایه انبار نیز مناسب افرادی است که یک بازه زمانی کوتاه برای مثال اسباب کشی از یک محل به محل دیگر قصد دارند تا وسایل خود را در محیطی امن نگهداری نمایند یا همچنین مدیران کارخانه‌های صنعتی و تولیدی‌ها که قصد دارند وسایل و مواد اولیه خود را طی یک بازه زمانی کوتاه در محیطی امن نگهداری نمایند می‌توانند از این نوع بازه زمانی اجاره انبار استفاده نمایند.

قیمت اجاره انبار در جنت آباد

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

نکته: هزینه اجاره انبار در تمامی شعبات مجموعه ما یکسان و به تومان می‌باشد.

سوالات متداول اجاره انبار در جنت آباد

آیا مجموعه شما باربری وسایلی که خودم بسته‌بندی کنم هم بر عهده می‌گیرد؟

بله، شما می‌توانید بسته‌بندی وسایلی که قصد دارید آنها را انبار نمایید را خودتان بر عهده بگیرید یا به متخصصان بسته‌بندی وسایل مجموعه ما بسپارید. مجموعه ما باربری وسایلی که خودتان نیز بسته‌بندی کنید هم بر عهده می‌گیرد به اینصورت که کارگران وسایل بسته‌بندی شده توسط شما را درون ماشین‌های مخصوص باربری به صورت اصولی می‌چینند و ماشین باربری آنها را تا نزد انبارها حمل می‌کند.

آیا امنیت مجموعه شما برای انبارهای جنت آباد به صورت شبانه روزی است؟

بله، همانطور که پیشتر عرض کردیم مجموعه دارای برجک‌های نگهبانی، دوربین‌های مداربسته، آژیر خطر، نگهبانان حرفه‌ای و … است که به صورت 24 ساعته حامی انبارهای مشتریان هستند.

بهترین نوع انبارها در شعبه جنت آباد شما کدام است؟

انبارهای اختصاصی جزو بهترین انبارها هستند زیرا فقط وسایل فرد مستاجر درون این انبارها نگهداری می‌شود و یک کلید اختصاصی از انبار به وی داده خواهد شد تا هر زمان خواست برای بازدید کالاهای درون انبار جنت آباد خود اقدام نماید.

تفاوت خدمات بسته‌بندی شما با بسته‌بندی توسط مشتریان چیست؟

متخصصان بسته‌بندی وسایل ما، وسایل شما را توسط وسایل بسته‌بندی مخصوص مانند وکیوم‌های خاص و طبق استانداردهای روز بسته‌بندی می‌نمایند.

قیمت اجاره انبار در جنت آباد چگونه است؟

قیمت کرایه انبار در محله جنت آباد از مجموعه انبار VIP تهران با شروع قیمت 2 میلیون با توجه به متراژ انبار می‌باشد.

ارزانترین انبارها در جنت آباد کدام یک هستند؟

انبارهای کانتینری داخل سوله مسقف بهترین و مقرون به صرفه‌ترین نوع انبارها برای کرایه در محله جنت آباد هستند.

ظرفیت انبارهای جنت آباد شما چقدر است؟

ظرفیت انبارهای ما در شعبه جنت آباد 20 فوت (17 متر) و 40 فوت (32 متر) می‌باشد.

قرارداد اجاره انبار در جنت آباد چگونه بسته می‌شود؟

پس از انتخاب یک انبار توسط مشتری، قراردادی مکتوب میان شرکت انبارداری و مشتری بسته می‌شود سپس مشتری یک روز و زمان را برای بارگیری وسایل خود به درون انبارها تنظیم می‌نماید.

امکان بازدید از انبارها پس از چیدن وسایل درون آنها وجود دارد؟

بله، مشتریان می‌توانند پس از انبار کردن وسایلشان هر زمان که نیاز داشتند در ساعات اداری مجموعه جهت بازدید از انبارهایشان مراجعه نمایند.

تماس سریع