انبار VIP تهران

اجاره انبار پوشاک و تولیدی: هزینه و انواع انبارها

اجاره انبار پوشاک و تولیدی هزینه و انواع انبارها

اجاره انبار پوشاک جزو واجبات کار تولیدی‌ها می‌باشد زیرا حجم لباس‌ها، چرخ‌های صنعتی و … بسیار زیاد است بنابراین افرادی که دارای کارگاه‌ها یا تولیدی‌های پوشاک هستند همیشه به دنبال مکانی برای نگهداری اجناس و وسایل خود می‌باشند. شرکت‌های انبارداری همیشه بهترین گزینه برای سپردن و نگهداری اجناس تولیدی‌ها هستند زیرا دارای انبارهای متنوعی هستند که هیچگونه رطوبت، نور خورشید و حشرات موذی به آنها راه پیدا نمی‌کنند بنابراین به لباس‌ها آسیب وارد نمی‌شود. اگر صاحب یک تولیدی لباس هستید و قصد کرایه انبار پوشاک و اجناس خود را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا صفر تا صد اجاره انبار برای پوشاک و تولیدی را بررسی نماییم.

شرکت انبار VIP تهران یکی از بهترین شرکت‌ها با سابقه طولانی مدت در ارائه خدمات اجاره انبار، بسته‌بندی اجناس و باربری توسط ماشین‌های مخصوص می‌باشد. همیشه یکی از مشتریان دائمی مجموعه ما مدیران تولیدی‌ها بوده‌اند که اجناس خود را برای مدت طولانی در انبارهای ایمن ما نگهداری می‌کردند و بدون هیچگونه آسیبی هر زمان که نیاز داشتند اجناس خود را تخلیه می‌کردند.

مزایای اجاره انبار برای تولید‌ی‌های پوشاک

مزایای اجاره انبار برای تولید‌ی‌های پوشاک

نگهداری مطمئن از اجناس

تولیدی‌ها و کارگاه‌ها مانند خانه هستند و انباری‌های آنها از جنس دیوار خانه‌ها است بنابراین اگر اجناس خود را درون کارگاه و انباری‌‌شان نگهداری نمایند ممکن است رطوبت باعث آسیب رسیدن به لباس‌ها شود و خسارت مالی به بار آورد. اما انباری‌های مناسب پوشاک و تولیدی که شرکت‌های انبارداری به مشتریان خود ارائه می‌دهند فلزی و ضدآب هستند و هیچگونه خطری اجناس تولیدی‌ها را تهدید نمی‌کند.

امنیت بالا

شرکت‌های انبارداری معتبر از جمله شرکت انبار VIP تهران مجهز به سیستم‌های امنیتی از جمله نصب دوربین‌های مداربسته، دزدگیر، برجک‌های نگهبانی، نگهبانی 24 ساعته و … هستند که از سرقت اموال جلوگیری به عمل می‌آورند بنابراین مدیران تولیدی‌های پوشاک اطمینان خاطر پیدا می‌کنند که اجناس آنها همیشه در مکانی امن نگهداری خواهند شد.

محیط کاملا بهداشتی

انبارهای شرکت‌های انبارداری به صورت دوره‌ای (هفتگی یا ماهیانه) تمیز می‌شوند تا از نفوذ حشرات موذی در امان باشند، در صورتی که ممکن است فرصت نشود که انباری‌های تولیدی‌ها و یا محیط آنها را به صورت مرتب تمیز نمود.

هزینه مناسب

بسیاری از تولیدی‌ها برای نگهداری برخی از اجناس خود که فضای کافی برای نگهداشتن آنها ندارند از کرایه یک واحد آپارتمانی و تجاری استفاده می‌کنند که هزینه آنها بسیار بالاتر از هزینه کرایه انبار پوشاک از شرکت‌های انبارداری است. بنابراین با اجاره انبار مخصوص پوشاک و تولیدی از شرکت‌های انبارداری معتبر می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید.

تنوع در انبارها

شرکت‌های انبارداری دارای انواع انبارها در ابعاد متفاوت هستند که مشتریان می‌توانند با توجه به صلاحدید خود آنها را انتخاب نمایند. در ادامه انواع انبارهای مناسب برای پوشاک و تولیدی را به طور کامل مورد بررسی قرار می‌دهیم.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

معرفی بهترین انبارها برای پوشاک و تولیدی

انبارهایی که در ادامه آنها را تعریف می‌کنیم جزو بهترین‌ انبارها برای نگهداری اجناس تولیدی‌ها هستند. این انبارها عبارتند از:

کانتینرها

کانتینرها

انبارهای کانتینری اتاقک‌های تمام فلزی هستند که برای نگهداری تمامی اجناس از جمله اجناس تولیدی‌ها و پوشاک‌ مناسب هستند. هزینه کرایه انبارهای کانتینری بسیار مناسب‌تر از دیگر انبارها می‌باشد بنابراین بهترین گزینه برای تولیدی‌ها هستند تا مدیران تولیدی‌ها هزینه کمتری بابت نگهداری اجناس خود بپردازند. انبارهای کانتینری در متراژ متفاوتی از جمله 20 فوت و 40 فوت به اجاره می‌رسند بنابراین مشتریان می‌توانند با توجه به حجم وسایل خود آنها را انتخاب نمایند.

کانکس‌ها

اجاره کانکس برای انبار کردن پوشاک

کانکس‌ها شباهت بسیاری به کانتینرها دارند با این تفاوت که ضخامت آنها بیشتر از کانتینرها می‌باشد و بنابراین سنگین‌تر از کانتینرها هستند. هزینه اجاره کانکس بیشتر از کانتینر می‌باشد زیرا کانکس‌ها دارای امکانات بیشتری همچون برق برای داشتن لامپ درون انبار، سیستم خنک کننده و … هستند.

سوله‌ها

اجاره سوله برای انبار پوشاک

سوله‌ها سازه‌های فلزی بزرگ مسقف هستند که برای نگهداری تمامی اجناس مناسب می‌باشند. اجاره سوله بهترین گزینه برای تولیدی‌های بزرگ است زیرا سوله‌ها متراژ بزرگی دارند و تمام اجناس تولیدی‌ها را در خود جای می‌دهند و مانند یک خانه امن هستند.

تمامی انبارهای مجموعه انبار VIP تهران به صورت کاملا اختصاصی به کرایه می‌رسند؛ به اینصورت که مشتریان می‌توانند قفل و کلید اختصاصی برای انبار خود داشته باشند.

مدت زمان کرایه انبار پوشاک و تولیدی

اجاره انبار پوشاک در دو بازه زمانی زیر انجام می‌گیرد:

  • کوتاه مدت: افرادی که دارای تولیدی هستند ممکن است برای اسباب کشی یا یک بازه زمانی کوتاه نیاز داشته باشند تا اجناس خود را در یک محیط امن نگهداری نمایند؛ بنابراین می‌توانند به صورت کوتاه مدت یعنی ساعتی، روزانه و هفتگی انبارهای مجموعه ما را اجاره نمایند.
  • بلند مدت: برخی از تولیدی‌ها به یک انبار دائمی برای نگهداری اجناس خود نیاز دارند بنابراین می‌توانند به صورت ماهیانه و سالیانه انبارهای ما را اجاره نمایند.

نحوه اجاره انبار برای پوشاک و تولیدی‌ها

نحوه اجاره انبار برای پوشاک و تولیدی‌ها

برای اجاره انبار پوشاک و تولیدی لازم است تا چند گام ساده زیر را بپیمایید:

  • جستجوی مکان: اگر به دنبال انباری هستید که به محل کسب و کار و زندگی شما نزدیک‌تر باشد بهتر است با جستجوی فراوان یک شرکت انبارداری را پیدا نمایید که به شما نزدیک‌تر باشد. برای مثال در محله‌های بازاری و فروش لباس مانند جمهوری و بازار پیدا کردن یک شرکت انبارداری برای اجاره انبار در جمهوری راحت‌تر است اما اگر ساکن محله‌ای مثلا نظام آباد است برای پیدا کردن یک انبار باید زمان زیادی را صرف نمایید.
  • بررسی شرکت انبارداری: با شرکت انبارداری که انتخاب کرده‌اید تماس بگیرید و یک روز را برای مشاهده انبارهایشان به آنها مراجعه نمایید و انبار مدنظرتان را بر اساس متراژ یا نوع انبار انتخاب نمایید.
  • تسهیلات: مطمئن شوید که شرکت انباردارای تسهیلات و امکانات مورد نیاز برای نگهداری از اجناستان را فراهم می‌کند. این می‌تواند شامل سیستم‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های امنیتی، سیستم‌های آتش نشانی و سایر تجهیزات مرتبط باشد.
  • قوانین و مقررات: با قوانین و مقررات مربوط به اجاره انبار در منطقه مورد نظر آشنا شوید. اطمینان حاصل کنید که شما و شرکت شما اجازه استفاده از انبار را دارید و هر گونه محدودیت یا مقررات خاصی را رعایت می‌کنید.
  • بررسی حقوقی: قبل از امضای قرارداد، ممکن است نیاز به مشاوره حقوقی داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که شرایط قرارداد قابل قبول است و حقوق و تعهدات شما به طور کامل حفظ شده‌اند.
  • پرداخت هزینه: پس از بررسی‌های لازم و به امضا رسیدن قرارداد مبلغ پیش پرداختی که شرکت انبارداری تعیین کرده است را پرداخت نمایید.

هزینه اجاره انبار تولیدی و پوشاک

هر شرکت انبارداری هزینه متفاوتی را برای کرایه انبار پوشاک به مشتریان خود اعلام می‌کند بنابراین اگر به چندین شرکت انبارداری مراجعه کردید از قیمت‌های متفاوتی که به شما اعلام می‌شود، تعجب نکنید. هزینه کرایه انبار به صوت ماهیانه برای پوشاک و تولیدی در مجموعه انبار VIP تهران از شروع قیمت 2 میلیون تومان می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با هزینه‌ها و کرایه انبار پوشاک و تولیدی با شماره‌های 02122659344  یا 02188341560 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

تماس سریع