انبار VIP تهران

اجاره انبار در شرق تهران + لیست هزینه

اجاره انبار در شرق تهران

اجاره انبار در شرق تهران و محله‌هایی همچون نارمک، پیروزی، نبرد، سبلان و … باعث می‌شود تا ساکنین این محله‌ها انباری را اجاره نمایند که به محل سکونت و کسب و کارها آنها نزدیک باشد و در مدت زمان کم در صورت نیاز خود را فورا به انبارهایشان برسانند. مجموعه انبار VIP تهران به منظور راحتی مشتریان اقدام به راه‌اندازی شعبه شرق خود در تهران کرده است زیرا بسیاری از مشتریان تمایل داشتند تا وسایلی که انبار می‌کنند به آنها بسیار نزدیک باشد تا در صورت لزوم بتوانند با طی کردن مسافت کوتاهی و تنها در عرض چند دقیقه به انبار خود دسترسی داشته باشند. بنابراین مشتریان می‌توانند برای اجاره انبار در شرق تهران با دو شعبه شرق انبار VIP به شماره‌های 02188341560 یا 02122659344 تماس حاصل نمایند و اقدام به رزرو انواع انبارهای کانتینری و داخل سوله مسقف ما که برای تمامی وسایل اعم از وسایل منزل، اداری و … مناسب هستند نمایند.

آدرس و شماره تماس انبار VIP در شرق تهران

شعبه شرق یکحکیمیه؛ بزرگراه زین‌الدین

شعبه شرق دو : آزمایش؛ دماوند، سه راه آزمایش

تماس با ما: 02188341560 یا 02122659344

اجاره انبار در محله‌های شرق تهران

بسیاری از مشتریان انبار VIP تهران در محله‌های شرق تهران ساکن هستند بنابراین ما اقدام به راه‌اندازی شعبه شرق خود کرده‌ایم تا به طور مثال اگر یک مشتری در محله حکیمیه تهران زندگی می‌کرد و به اجاره انبار در حکیمیه نیاز داشت تا مسافت کمی با خانه او فاصله داشته باشد، بتواند بسیار راحت از خدمات انبارداری ما استفاده نماید زیرا ما برای راحتی مشتریان خود اهمیت بسیاری قائل هستیم و به آنها متعهد می‌باشیم.

اگر در محله‌های شرق تهران همچون نارمک، پیروزی، تهرانپارس، حکیمیه، دماوند و … سکونت دارید می‌توانید وسایل خود را به آدرس‌هایی که در بالا ذکر کردیم بیاورید تا پس از اخذ قرارداد آنها را انبار نماییم؛ همچنین می‌توانید با شماره‌هایی که در بالا آورده‌ایم تماس بگیرید تا کارشناسان ما در محل شما حاضر شوند و پس از بسته‌بندی و بارگیری وسایلتان آنها را به انبارهای ما انتقال دهند.

مزایای اجاره انبار در شرق تهران از انبار VIP

مزایای اجاره انبار در شرق تهران از انبار VIP

برخی از ویژگی‌ها و مزایای اجاره انبار در شرق تهران از مجموعه ما به صورت زیر می‌باشد:

اجاره انواع انبار در شرق تهران

در مجموعه ما انواع انبارهای کانتینری، عمومی، اختصاصی، داخل سوله مسقف و … به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد تا مشتریان بتوانند هر انبار و با هر ابعادی که لازم دارند را اجاره نمایند.

انبارهای کاملا اختصاصی

مجموعه انبار VIP تهران برای حریم خصوصی مشتریان ارزش بسیاری قائل است و در کنار انبارهای عمومی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، انبارهایی اختصاصی را به مشتریانی که تمایل به داشتن یک انبار خصوصی دارند نیز ارائه می‌دهد و پس از انبار نمودن وسایل‌ها، کلید انباری خصوصی که در شرق تهران کرایه کرده‌اند به مشتری تحویل داده خواهد شد. بنابراین اگر قصد اجاره انبار اختصاصی در شرق تهران را دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و انبار اختصاصی خود را اجاره نمایید.

ارائه انبارهای کاملا ایمن

تمامی انبارهای ما در شعبه شرق دارای سیستم ضد سرقت، مجهز به دوربین‌های مدار بسته و سیستم هشدار دهنده می‌باشند؛ علاوه‌براین افرادی ماهر و دارای سابقه طولانی مدت در زمینه نگهبانی به صورت 24 ساعته از انبارهای مشتریان محافظت می‌کنند.

تهویه مناسب انبارها

نداشتن دمای مناسب و هوای مطلوب درون انبارها منجر به ایجاد رطوبت و آسیب رسیدن به کالاهای درون انبارها می‌شود؛ به همین علت مجموعه انبار VIP تهران فن‌های مخصوصی را به منظور ایجاد تهویه مناسب درون همه انبارهای خود تعبیه کرده است تا در هنگام گرما و سرما، دمای درون انبارها مطلوب باشد.

ارائه خدمات ویژه در کنار انبارداری

هنگامی که قصد انبار کردن برخی از وسایل خود را دارید، ابتدا باید به صورت اصولی آنها را بسته بندی نمایید تا هیچگونه خطری وسایلتان را تهدید نمایند البته درست است که انبارهای ما ضد آب، از جنس فولاد و سرپوشیده هستند اما کار از محکم کاری عیب نمی‌کند. همچنین لازم است تا پس از بسته‌بندی وسایلتان آنها را محلی که انبار قرار دارد بیاورید.

ما برای راحتی مشتریان عزیزمان خدمات بسته‌بندی و حمل بار وسایل را به آنها ارائه خواهیم داد بدین صورت که پس ار اخذ قرارداد و انتخاب انبار مدنظرتان، نیروهای متخصص بسته‌بندی ما در محل سکونت شما حاضر می‌شوند و تمامی وسایلتان را به صورت صحیح و اصولی بسته‌بندی می‌کنند سپس ماشین‌های مخصوص حمل و نقل نیز در محل شما حاضر می‌شوند و به صورت اصولی وسایل شما بارگیری می‌شوند تا هیچگونه آسیبی حین رساندن وسایل به انبار در شرق تهران وارد نشود. در زیر می‌توانید برخی از تصاویر بسته‌بندی و بارگیری وسایل مشتریان قبل از انبار کردن آنها را مشاهده نمایید.

اجاره انبار شرق تهران با توجه به زمان مدنظر شما

خدمات اجاره انبار در محدوده شرق تهران مجموعه ما به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت می‌باشد؛ بدین صورت که مشتریان می‌توانند با توجه به زمانی که به اجاره انبار نیاز دارند، انبارها را به صورت ماهیانه، فصلی و سالیانه اجاره نمایند.

اجاره انبار در شرق تهران با هزینه مناسب

ما در برابر خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهیم، هزینه مناسبی را دریافت خواهیم کرد و مشتریان تنها با پرداخت مبلغی کمی به عنوان ودیعه و اجاره ماهیانه مناسب می‌توانند انبار مدنظر خود در محدوده شرق تهران را دریافت نمایند.

هزینه اجاره انبار در شرق تهران

هزینه اجاره انبار در شعبه‌های شرق هر مجموعه‌ انبارداری متفاوت می‌باشد و بر اساس فاکتورهایی همچون انواع انبارها، سیستم امنیتی، مشهور بودن برند مجموعه و … تعیین می‌شود.

قیمت اجاره انبار در شرق تهران از انبار VIP تهران به صورت زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

انواع انبارهای اجاره‌ای در شرق تهران

اجاره انواع انبار در شرق تهران

انبارهای مجموعه ما در ابعاد متفاوت با توجه به حجم وسایل و اسباب مشتریان به آنها ارائه خواهد شد و دارای انواع بسیاری می‌باشند که عبارتند از:

  • انبارهای خصوصی: تمامی انبارهای مجموعه ما اختصاصی هستند به اینصورت که قفل اختصاصی مشتریان بر درب انبارها وصل می‌شود و یک کلید از انبار نیز به مستاجر داده خواهد شد.
  • انبارهای کانتینری: انبارهای کانتینری جزو بهترین و ارزانترین انبارهای موجود در مجموعه ما هستند که مشتریان خواهان کرایه آنها هستند زیرا کانتینرها تماما از فولاد ساخته شده‌اند و بسیار مقاوم می‌باشند.
  • سوله‌ها: سوله‌ها نوعی دیگر از انبارهای مجموعه ما در شرق تهران هستند که سازه‌های فلزی مسقف می‌باشند و متراژ آنها نیز بسیار زیاد است و برای نگهداری وسایلی مناسب هستند که جاگیر می‌باشند و حجم بسیاری را اشغال می‌کنند.
  • انبارهای داخل سوله مسقف: این نوع از انبارها ایمنی بسیار بالایی دارند زیرا به گونه‌ای ساخته شده‌ند که کانتینرها را در کنار یکدیگر داخل سوله‌های سرپوشیده قرار می‌دهند.
  • انبارهای مسقف یا سرپوشیده: انبارهای سرپوشیده در شرق تهران اتاقک‌هایی مسقف هستند که هزینه کرایه آنها نسبت به سوله‌ها کمتر است و مزیت آنها تنها مسقف بودنشان می‌باشد.

چه افرادی می‌توانند از انبار شرق تهران استفاده نمایند؟

درست است که مجموعه انبار VIP تهران شعبه شرق خود را ب ه این منظور تاسیس کرده است تا مشتریانی که در محله‌های شرق تهران زندگی ‌کنند بتوانند به راحتی از خدمات انبارداری استفاده نمایند و در صورت لزوم به وسایل و اسباب خود دسترسی خوبی داشته باشند اما این بدان معنا نیست که فقط افرادی که در محله‎‌های شرق تهران سکونت دارند می‌توانند از خدمات اجاره انبار در شرق تهران ما بهره‌مند شوند بلکه تمامی افراد در هر منطقه‌ای که از تهران سکونت دارند می‌توانند با ما تماس گرفته و از خدمات اجاره انواع انبارهای ما بهره‌مند شوند.

سوالاتی که مشتریان ما پرسیده‌اند…


مدت زمان اجاره انبار در شرق تهران چقدر است؟

شما می‌توانید انواع انبارهای موجود در شرق تهران را به صورت روزانه، ماهیانه و سالیانه اجاره نمایید.

نحوه دسترسی به انبارها چگونه است؟

شما می‌توانید در ساعات کاری ما به انبارها مراجعه نمایید و وسایل خود را تخلیه نمایید یا از آنها استفاده نمایید.

چه وسایلی را می‌توان در انبار شرق تهران انبار کرد؟

شما می‌توانید هر نوع کالایی اعم از وسایل منزل، وسایل اداری، کالاهای صنعتی، ابزارهای الکترونیکی و … را درون انبارهای ما نگهداری نمایید زیرا انبارهای ما در برابر شرایط آب و هوایی مانند باران مقاوم بوده و به شما ضمانت می‌دهیم که هیچگونه آسیبی به آنها وارد نخواهد شد.

آیا هر انبار یک انباردار دارد؟

بله در انبار VIP تهران افرادی مطمئن به عنوان نگهبانی از انبارها استخدام شده‌اند که به صورت 24 ساعته مراقب انبارهای شما خواهند بود.

آیا هزینه خدمات بسته‌بندی و باربری اجناس مازاد بر هزینه اجاره انبار در شرق تهران محاسبه می‌شود؟

بله

تماس سریع