انبار VIP تهران

اجاره انبار در شرق تهران + لیست هزینه

اجاره انبار در شرق تهران

مجموعه انبار VIP تهران به منظور راحتی مشتریان اقدام به راه‌اندازی شعبه شرق خود در تهران کرده است زیرا بسیاری از مشتریان تمایل داشتند تا وسایلی که انبار می‌کنند به آنها بسیار نزدیک باشد تا در صورت لزوم بتوانند با طی کردن مسافت کوتاهی و تنها در عرض چند دقیقه به انبار خود دسترسی داشته باشند. بنابراین مشتریان می‌توانند برای اجاره انبار در شرق تهران با دو شعبه شرق انبار VIP به شماره‌های 02188341560 یا 02122659344 تماس حاصل نمایند و اقدام به رزرو انواع انبارهای کانتینری و داخل سوله مسقف ما که برای تمامی وسایل اعم از وسایل منزل، اداری و … مناسب هستند نمایند.

آدرس و شماره تماس انبار VIP در شرق تهران

شعبه شرق یکحکیمیه؛ بزرگراه زین‌الدین

شعبه شرق دو : آزمایش؛ دماوند، سه راه آزمایش

تماس با ما: 02188341560 یا 02122659344

اجاره انبار در محله‌های شرق تهران

بسیاری از مشتریان انبار VIP تهران در محله‌های شرق تهران ساکن هستند بنابراین ما اقدام به راه‌اندازی شعبه شرق خود کرده‌ایم تا به طور مثال اگر یک مشتری در محله حکیمیه تهران زندگی می‌کرد و به اجاره انبار در حکیمیه نیاز داشت تا مسافت کمی با خانه او فاصله داشته باشد، بتواند باز هم از خدمات انبارداری ما استفاده نماید زیرا ما برای راحتی مشتریان خود اهمیت بسیاری قائل هستیم و به آنها متعهد می‌باشیم.

اگر در محله‌های شرق تهران همچون نارمک، پیروزی، تهرانپارس، حکیمیه، دماوند و … سکونت دارید می‌توانید وسایل خود را به آدرس‌هایی که در بالا ذکر کردیم بیاورید تا پس از اخذ قرارداد آنها را انبار نماییم؛ همچنین می‌توانید با شماره‌هایی که در بالا آورده‌ایم تماس بگیرید تا کارشناسان ما در محل شما حاضر شوند و پس از بسته‌بندی و بارگیری وسایلتان آنها را به انبارهای ما انتقال دهند.

مزایای اجاره انبار در شرق تهران از انبار VIP

مزایای اجاره انبار در شرق تهران از انبار VIP

برخی از ویژگی‌ها و مزایای اجاره انبار در شرق تهران از مجموعه به صورت زیر می‌باشد:

اجاره انواع انبار در شرق تهران

در مجموعه ما انواع انبارهای کانتینری، عمومی، اختصاصی، داخل سوله مسقف و … به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد تا مشتریان بتوانند هر انبار و با هر ابعادی که لازم دارند را اجاره نمایند.

انبارهای کاملا اختصاصی

مجموعه انبار VIP تهران برای حریم خصوصی مشتریان ارزش بسیاری قائل است و در کنار انبارهای عمومی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، انبارهایی اختصاصی را به مشتریانی که تمایل به داشتن یک انبار خصوصی دارند نیز ارائه می‌دهد و پس از انبار نمودن وسایل‌ها، کلید انباری خصوصی به مشتری تحویل داده خواهد شد. بنابراین اگر قصد اجاره انبار اختصاصی در شرق تهران را دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و انبار اختصاصی خود را اجاره نمایید.

ارائه انبارهای کاملا ایمن

تمامی انبارهای ما در شعبه شرق دارای سیستم ضد سرقت، مجهز به دوربین‌های مدار بسته و سیستم هشدار دهنده می‌باشند علاوه‌براین نیروی انسانی به عنوان نگهبان از انبارها به صورت شبانه روزی حفاظت می‌کنند.

ارائه خدمات ویژه در کنار انبارداری

هنگامی که قصد انبار کردن برخی از وسایل خود را دارید، ابتدا باید به صورت اصولی آنها را بسته بندی نمایید تا هیچگونه خطری وسایلتان را تهدید نمایند البته درست است که انبارهای ما ضد آب، از جنس فولاد و سرپوشیده هستند اما کار از محکم کاری عیب نمی‌کند. همچنین لازم است تا پس از بسته‌بندی وسایلتان آنها را محلی که انبار قرار دارد بیاورید.

ما برای راحتی مشتریان عزیزمان خدمات بسته‌بندی و حمل بار وسایل را به آنها ارائه خواهیم داد بدین صورت که پس ار اخذ قرارداد و انتخاب انبار مدنظرتان، نیروهای متخصص بسته‌بندی ما در محل سکونت شما حاضر می‌شوند و تمامی وسایلتان را به صورت صحیح و اصولی بسته‌بندی می‌کنند سپس ماشین‌های مخصوص حمل و نقل نیز در محل شما حاضر می‌شوند و به صورت اصولی وسایل شما بارگیری می‌شوند تا هیچگونه آسیبی حین رساندن وسایل به انبار در شرق تهران وارد نشود. در زیر می‌توانید برخی از تصاویر بسته‌بندی و بارگیری وسایل مشتریان قبل از انبار کردن آنها را مشاهده نمایید.

اجاره انبار شرق تهران با توجه به زمان مدنظر شما

خدمات اجاره انبار در محدوده شرق تهران مجموعه ما به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت می‌باشد؛ بدین صورت که مشتریان می‌توانند با توجه به زمانی که به اجاره انبار نیاز دارند، انبارها را به صورت ماهیانه، فصلی و سالیانه اجاره نمایند.

اجاره انبار در شرق تهران با هزینه مناسب

ما در برابر خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهیم، هزینه مناسبی را دریافت خواهیم کرد و مشتریان تنها با پرداخت مبلغی کمی به عنوان ودیعه و اجاره ماهیانه مناسب می‌توانند انبار مدنظر خود در محدوده شرق تهران را دریافت نمایند.

هزینه اجاره انبار در شرق تهران

هزینه اجاره انبار در شعبه‌های شرق هر مجموعه‌ انبارداری متفاوت می‌باشد و بر اساس فاکتورهایی همچون انواع انبارها، سیستم امنیتی، مشهور بودن برند مجموعه و … تعیین می‌شود.

قیمت اجاره انبار در شرق تهران از انبار VIP تهران به صورت زیر می‌باشد:

نوع انبار متراژ انبار ودیعه اجاره ماهانه(تومان)
انبار 20 فوت داخل سوله مسقف 17 متر 5 میلیون 1.800.000
انبار 40 فوت داخل سوله مسقف 32 متر 10 میلیون 3.500.000

انواع انبارهای اجاره‌ای در شرق تهران

اجاره انواع انبار در شرق تهران

انبارهای مجموعه ما در ابعاد متفاوت با توجه به حجم وسایل و اسباب مشتریان به آنها ارائه خواهد شد و دارای انواع بسیاری می‌باشند که عبارتند از:

چه افرادی می‌توانند از انبار شرق تهران استفاده نمایند؟

درست است که مجموعه انبار VIP تهران شعبه شرق خود را ب ه این منظور تاسیس کرده است تا مشتریانی که در محله‌های شرق تهران زندگی ‌کنند بتوانند به راحتی از خدمات انبارداری استفاده نمایند و در صورت لزوم به وسایل و اسباب خود دسترسی خوبی داشته باشند اما این بدان معنا نیست که فقط افرادی که در محله‎‌های شرق تهران سکونت دارند می‌توانند از خدمات اجاره انبار در شرق تهران ما بهره‌مند شوند بلکه تمامی افراد در هر منطقه‌ای که از تهران سکونت دارند می‌توانند با ما تماس گرفته و از خدمات اجاره انواع انبارهای ما بهره‌مند شوند.

سوالاتی که مشتریان ما پرسیده‌اند…


مدت زمان اجاره انبار در شرق تهران چقدر است؟

شما می‌توانید انواع انبارهای موجود در شرق تهران را به صورت روزانه، ماهیانه و سالیانه اجاره نمایید.

نحوه دسترسی به انبارها چگونه است؟

شما می‌توانید در ساعات کاری ما به انبارها مراجعه نمایید و وسایل خود را تخلیه نمایید یا از آنها استفاده نمایید.

چه وسایلی را می‌توان در انبار شرق تهران انبار کرد؟

شما می‌توانید هر نوع کالایی اعم از وسایل منزل، وسایل اداری، کالاهای صنعتی، ابزارهای الکترونیکی و … را درون انبارهای ما نگهداری نمایید زیرا انبارهای ما در برابر شرایط آب و هوایی مانند باران مقاوم بوده و به شما ضمانت می‌دهیم که هیچگونه آسیبی به آنها وارد نخواهد شد.

آیا هر انبار یک انباردار دارد؟

بله در انبار VIP تهران افرادی مطمئن به عنوان نگهبانی از انبارها استخدام شده‌اند که به صورت 24 ساعته مراقب انبارهای شما خواهند بود.

تماس سریع