انبار VIP تهران

اجاره انبار در غرب تهران + هزینه انبار اجاره‌ای در غرب

اجاره انواع انبار در غرب تهران

محله‌های منطقه غرب تهران که شامل صادقیه، پونک، سعادت آباد و و… هستند جزو یکی پرجمعیت‌ترین منطقه‌های شهر تهران هستند که واحدهای مسکونی و تجاری زیادی در این محله‌ها وجود دارند و ساکنین این واحدها ماهیانه یا سالیانه به طورمکرر به مکانی برای نگهداری وسایل اضافی خود نیاز دارند؛ بنابراین همیشه به دنبال شرکت یا مجموعه‌ای برای اجاره انبار در غرب تهران هستند. به همین دلیل سال‌هاست که مجموعه انبار VIP تهران برای راحتی بسیاری از مشتریان خود که در منطقه غرب تهران ساکن هستند اقدام به راه‌اندازی شعبه غرب انبارداری خود کرده است. شما عزیزان برای استفاده از خدمات اجاره انبار در غرب تهران از مجموعه ما می‌توانید با شماره‌های 02144281704 و یا 02122659344 یا 02188341560 تماس حاصل فرمایید و انبار مدنظر خود را رزرو نمایید، همچنین کارشناسان ما در امر اجاره انبار شما را راهنمایی خواهند کرد.

آدرس و شماره تماس انبار VIP تهران در غرب تهران

شهرک استقلال بلوار دکتر عبیدی، کیلیومتر 8 جاده مخصوص

تماس با ما:  02122659344 یا 02188341560 یا 02144281704

شماره همراه مخصوص شعبه غرب: 09361164140

هزینه اجاره انبار در غرب تهران در مجموعه ما

قیمت اجاره انبار در غرب تهران بر اساس فاکتورهای بسیاری همچون برند شرکت اجاره انبار، انواع انبارها، متراژ انبار، سیستم امنیتی انبارها و … تعیین می‌شود. اما هزینه اجاره انبار از شعبه غرب انبار VIP تهران ثابت می‌باشد و به صورت زیر است:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

مدت زمان اجاره انبار در غرب تهران

اجاره انبار در مجموعه انبار VIP تهران با توجه به زمانی که مشتریان نیاز دارند تعیین می‌شود؛ به اینصورت که مدت زمان اجاره انبار در غرب تهران از مجموعه ما به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت می‌باشد:

اجاره انبار کوتاه مدت: در اجاره انبار به صورت کوتاه مدت، انبارها به صورت ساعتی، روزانه و ماهیانه به مشتریان ارائه می‌شوند و مسلما اجاره انبار به صورت کوتاه مدت هزینه بسیار کمتری از اجاره انبار به صورت بلند مدت دارد.

اجاره انبار بلند مدت: اجاره انواع انبارها به صورت بلند مدت از بازه سه ماه الی چند سال می‌باشد که این بازه زمانی در قرارداد و اجاره نامه انبارداری میان مشتری و شرکت انبارداری ذکر خواهد شد.

مزایای اجاره انبار از شعبه غرب انبار VIP تهران

مزایای اجاره انبار از شعبه غرب انبار VIP تهران

انبارهای مجموعه انبار VIP تهران دارای امکاناتی بسیاری هستند که برخی از مهم‌ترین این امکانات عبارتند از:

سیستم امنیتی حرفه‌ای

انبارهای شعبه غرب ما دارای دوربین‌های مداربسته، سیستم ضد سرقت (دزدگیر و آژیرها)، استفاده از نیروی حیوانی برای نگهبانی و افرادی حرفه‌ای است که به صورت 24 ساعته از انبارهای مشتریان محافطت می‌کنند تا مشتریان با خاطری آسوده وسایل خود را در انبارهای مجموعه ما نگهداری کنند.

تنوع بالای انبارها

ما با توجه به نیاز مشتریان انواع انبارهای کانتینری، یخچالی، سوله‌ای، انبارهای مخصوص وسایل منزل، سرپوشیده و … را به آنها ارائه خواهیم کرد. همچنین اگر یک مشتری نیاز به یک انبار اختصاصی داشته باشد که فقط وسایل خود را درون آن نگهداری کند ما به او یک انبار خصوصی اجاره خواهیم داد و پس از انبار کردن وسایل مشتری یک کلید از انباری در اختیار او قرار خواهیم داد تا در صورت نیاز بتواند از انبار خود استفاده نماید.

انبار با متراژهای مختلف

مشتریان با توجه به حجم وسایل خود می‌توانند انواع انبارهای با متراژهای متفاوت 20 فوت و 40 فوت (17 متر و 32 متر) را از اما اجاره نمایند و اقدام به انبار کردن وسایل خود نمایند.

ایمن بودن انبارها

علاوه بر اینکه انبارهای ما دارای سیستم امنیتی هستند، ضد آب نیز می‌باشند زیرا معمولا انبارهای ما اتاقک‌هایی هستند که تماما از فولاد ساخته شده‌اند بنابراین در صورت تغییرات شرایط جوی مانند آب و باران هیچگونه خطری وسایل‌های داخل انبارها را تهدید نمی‌‎کند.

داشتن جرثقیل و لیفتراک

بسیاری از وسایل مشتریان مانند یخچال، ابزارهای صنعتی، خودرو و … بسیار سنگین هستند که نیروی یک یا چند فرد قادر به جابجایی آنها نیست بنابراین مجموعه ما با دارا بودن لیفتراک و جرثقیل، انبار کردن وسایل را برای مشتریان آسان کرده است.

بیمه وسایل

درست است که انبار ما مجهز به سیستم امنیتی و دارای جنس‌های فولادی هستند اما برای اطمینان در مجموعه ما تمامی وسایل در هنگام انبار کردن تحت بیمه حوادث قرار می‌گیرند.

دیگر خدمات انبار VIP تهران در کنار انبارداری

خدمات انبار VIP تهران در کنار انبارداری

در شعبه غرب انبار VIP تهران علاوه‌ بر انبار کردن وسایل مشتریان، خدمات دیگری به مشتریان ارائه می‌شود تا امر انبار کردن وسایل را برای آنان راحت نماییم. این خدمات عبارتند از:

 • بسته‌بندی وسایل: فرقی نمی‌کند که قصد انبار کردن وسایل خانه را داشته باشید یا انبار کردن وسایل اداری یا هر وسیله دیگر، در هر صورت افراد باید قبل از انبار کردن وسایل خود آنها را به صورت اصولی بسته‌بندی نمایند زیرا صرف نظر از نوع انبار و ایمن بودن آنها باید وسایل به گونه‌ای بسته‌بندی شده باشند که هیچگونه آسیبی در فرایند انبارداری به آنها وارد نشود. بسیاری از مشتریان خودشان وسایلشان را بسته‌‌‌‌‌بندی می‌کنند اما برخی دیگر از مشتریان فرصت کافی برای بسته‌بندید کردن وسایل را دارند و از افرادی در این زمینه کمک می‌گیرند یا از شرکت‌هایی که خدمات بسته‌بندی وسایل را ارائه می‌دهند می‌خواهند تا در امر بسته‌بندی وسایل به آنان کمک کنند.

ما در مجموعه انبار VIP تهران در کنار خدمات اجاره انبار در غرب تهران، خدمات بسته‌بندی وسایل قبل از انبار کردن آنها را به مشتریان ارائه می‌دهیم تا در هزینه‌های مشتریانمان صرفه‌جویی کنیم. به اینصورت که کارگران ماهر بسته‌بندی ما یک روز قبل از انبار کردن وسایل در محل شما حاضر می‌شوند و وسایلتان را به صورت صحیح بسته‌بندی می‌کنند. اگر می‌خواهید قبل از انبار کردن وسایل خود از خدمات بسته‌بندی ما بهره‌مند شوید کافی است تا این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید زیرا هزینه بسته‌بندی مازاد بر هزینه انبارداری حساب خواهد شد و علاوه‌براین باید زمانی را برای بسته‌بندی وسایلتان در مجموعه ما رزرو نمایید.

در زیر می‌توانید برخی از نمونه بسته‌بندی‌های وسایل قبل از انبار کردن آنها را توسط متخصصان ما در انبار VIP تهران مشاهده نمایید.

قبلبعد

Untitled design 22Untitled design 21

 • حمل بار وسایل: مشتریان پس از اجاره انبار در غرب تهران باید وسایل خود را به محل انبار بیاورند؛ بسیاری از مشتریان با استفاده از اجاره ساعتی وانت‌بارها یا کامیون‌ها این کار را انجام می‌دهند و برخی دیگر که وسایلشان سبک‌تر است با استفاده از ماشین شخصی خود وسایل را تا محل انبار می‌آورند. ما برای آسودگی مشتریانمان و تسهیل در امر انبارداری، بنا بر خواست مشتری با استفاده از ماشین‌های مخصوص حمل بار در محل سکونت مشتریان حاضر می‌‌شویم و اقدام به بارگیری وسایلشان می‌کنیم.

مشتریان ما همیشه می‌دانستند که ما قیمت‌های منصفانه‌ای را در قبال خدماتمان به آنها ارائه خواهیم، بنابراین با رزرو حمل بار وسایل در کنار اجاره انبار در غرب تهران از مجموعه ما می‌توانید تخفیفات بسیاری را دریافت نمایید.

چه کسانی می‌توانند از خدمات انبار در غرب تهران استفاده نمایند؟

همه افرادی که به نگهداری وسایل خود در یک محیط امن نیاز دارند می‌توانند از خدمات اجاره انبار غرب تهران در مجموعه ما استفاده نمایند. مشتریان ما معمولا افرادی از دسته زیر هستند:

 • افرادی که در واحد مسکونی یا تجاری خود انباری ندارند و نیاز به یک محیط مانند انباری برای نگهداری وسایل خود دارند.
 • افرادی که قصد مهاجرت دارند و تمایل دارند پس از خروج از کشور وسایل خود را در یک محیط امن برای همیشه یا حتی سالیان نگهداری کنند.
 • مدیران شرکت‌های صنعتی که تمایل دارند وسایل و ابزار آلات خود را در یک محیط امن و به دور از حوادث نگهداری کنند.
 • فروشندگان اتومبیل‌ها که قصد دارند ماشینی را برای مدتی در یک مکان امن نگهداری کنند.

وسایل مناسب برای انبار کردن در غرب تهران

انبارهای مجموعه ما برای نگهداری تمامی وسایل مناسب هستند. برخی از وسایلی که بیشترین آمار در اجاره انبار به آنها تعلق می‌گیرد عبارتند از:

 • وسایل منزل
 • وسایل صنعتی
 • وسایل اداری
 • ابزارآلات
 • وسایل ساختمانی
 • کاغذ
 • فرش
 • و …

کدام مناطق می‌توانند از شعبه غرب انبار VIP تهران استفاده کنند؟

درست است که شعبه غرب انبار VIP تهران برای مشتریانی که در غرب تهران مانند پونک، مرزداران، سعادت آباد، شهرک آزمایش، صادقیه و … ساکن هستند تاسیس شده است اما این بدان معنا نیست که فقط افراد ساکن در غرب تهران می‌توانند از خدمات اجاره انبار در غرب تهران بهره‌مند شوند بلکه تمامی افراد در هر نقطه‌ای که از تهران هستند می‌توانند از خدمات اجاره انبار ما بهره‌مند شوند.

سخن آخر

همه افراد می‌توانند با استفاده از خدمات اجاره انبار در غرب تهران تمامی وسایلی که قصد نگهداری از آنها را دارند ولی مکان مناسب و کافی برای نگهداری از آنها را ندارند را درون انبارهای ایمن کانیتنری، خصوصی، عمومی و … در مجموعه انبار VIP تهران نگهداری نمایند. ما سالهاست که به پشتوانه اعتماد مشتریانمان بهترین خدمات را به آنها ارائه می‌دهیم و همواره در تلاش هستیم تا پاسخ اعتماد آنها را بدهیم.

می‌بندیم، می‌بریم، می‌چینیم‌ نگهداری می‌کنیم

تماس سریع