انبار VIP تهران

اجاره کانتینر 20 فوت و 40 فوت + هزینه

اجاره کانتینر 20 فوت و 40 فوت + هزینه

انبارهای کانتینری جزو پرطرفدارترین انبارها برای نگهداری تمام وسایل هستند که از نظر ابعاد به دسته‌های 20 فوت و 40 فوت تقسیم می‌شوند. انبارهای 20 فوت و 40 فوت کاملا شبیه به یکدیگر هستند و تنها تفاوت آنها در اندازه و نوع وسایلی است که درون آنها نگهداری می‌شود؛ به همین جهت در این مطلب قصد داریم که به هر چیزی که لازم است در ارتباط با اجاره انبارهای 20 فوت و 40 فوت بپردازیم.

انبار کانتینری چیست؟

انبار کانتینری چیست؟

کانتینرها اتاقک‌های تمام فلزی هستند که بسیار محکم می‌باشند و هیچگونه باد، باران و نور خورشیدی قابلیت نفوذ به آنها را ندارد به همین جهت برای جابجایی وسایل در کشتیرانی، حمل و نقل و … از آنها استفاده می‌شود. اما اخیرا به علت استحکامی که کانتینرها دارند و هیچ آسیبی به وسایل درون آنها وارد نمی‌شود از آنها برای نگهداری و دپوی انواع وسایل مانند وسایل منزل، وسایل اداری، ابزار آلات، خودرو و … استفاده می‌شود.

انبارهای کانتینری از نظر نوع ابعاد تقسیم‌بندی می‌شوند و به آنها کانتینرهای 10 فوت، 20 فوت، 30 فوت و 40 فوت گفته می‌شود که دو ابعاد پرطرفدار آنها کانتینر 20 فوت (اندازه متوسط کانتینر) و کانتینر 40 فوت (بزرگترین اندازه کانتینر) است.

مجموعه انبار VIP تهران دارای دو ابعاد پرطرفدار آنها یعنی 20 فوت و 40 فوت است و آنها را برای اجاره به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در ادامه به طور کامل به تعریف انبارهای 20 فوت و 40 فوت می‌پردازیم.

انبارهای 20 فوت

انبارهای 20 فوت

انبارهای 20 فوت معادل یک خاور یا 17 متر هستند که از آنها با اندازه متوسط کانتینر یاد می‌شود و به همین علت برای نگهداری وسایلی با حجم متوسط مانند انبار کردن وسایل منزل با حجم کم، وسایل اداری و … مناسب هستند.

انبارهای 40 فوت

انبارهای 40 فوت

انبارهای 40 فوت معادل دو خاور یا 32 متر هستند؛ بنابراین اگر فردی قصد داشته باشد تا همه وسایل منزل خود را انبار یا دپو نماید به او پیشنهاد می‎شود که از انبار 40 فوت استفاده شود. همچنین برای نگهداری و انبار کردن خودرو یا وسایل تولیدی‌ها انبارهای 40 فوت مناسب هستند زیرا دارای متراژ بزرگی هستند و برای نگهداری وسایلی با حجم زیاد مناسب می‌باشند.

برای اجاره انبارهای کانتینری 20 فوت (17 متر) و 40 فوت (32 متر) در تمامی نقاط تهران از مجموعه انبار VIP تهران می‌توانید با شماره‌های 02122659344 یا 02188341560  تماس حاصل فرمایید.

مزایای کرایه کانتینر 20 فوت و 40 فوت از مجموعه ما

مزایای کرایه کانتینر 20 فوت و 40 فوت از مجموعه ما

مجموعه انبار VIP تهران همواره در تلاش بوده است تا بهترین امکانات را برای انبارهای اجاره‌ای مشتریان فراهم نماید. با اجاره انبارهای کانتینری 20 فوت و 40 فوت از مجموعه ما می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

امنیت انبارها

ما امکانات امنیتی شامل نصب دروبین‌های مدار بسته، نصب دزدگیر، آژیر خطر، برجک‌های نگهبانی و استفاده از نیروی حیوانی را برای نگهبانی 24 ساعته از کانیتنرهای 20 فوت و 40 فوت که مشتریان کرایه می‌کنند را فراهم می‌کنیم تا مشتریان با خاطری آسوده وسایل خود را برای نگهداری و انبار کردن به مجموعه ما بسپارند.

سیستم تهویه

یک انبار خوب باید دارای سیستم تهویه مناسب باشد تا از بروز رطوبت، نم و ورود حشرات موذی به انبارها جلوگیری شود و یکی از علتی که انبارهای ساختمان‌های آپارتمانی دچار نم و رطوبت می‌شود نداشتن سیستم تهویه مناسب برای این انبارها است. تمامی انبارهای مجموعه انبار VIP تهران دارای سیستم تهویه مناسب می‌باشند تا وسایل مشتریان که درون انبارها نگهداری می‌شوند دچار آسیب، رطوبت و خرابی نشوند.

بیمه انبارها

مجموعه ما برای تمامی انبارها یک بیمه نامه معتبر در نظر می‌گیرد و به اینصورت که وسایل مشتریان تحت نظر بیمه حوادث قرار می‌گیرند و در صورت بروز مشکل بیمه خسارت آنها را به صورت کامل پرداخت خواهد کرد.

دارای کلید اختصاصی

تمامی انبارهای مجموعه ما به صورت اختصاصی یا شخصی به مشتریان اجاره داده می‌شود. به اینصورت که مشتریان پس از انبار کردن وسایلشان درون انبارها می‌توانند قفل شخصی یا قفل شرکت ما را بر درب انبار خود نصب نمایند و کلید انبار را به همراه خود داشته باشند.

بسته‌بندی وسایل

یکی از خدمات اصلی مجموعه ما بسته‌بندی وسایل است؛ به اینصورت که مشتریان می‌توانند خدمات بسته‌بندی مجموعه را رزرو نمایند تا پرسنل ماهر بسته‌بندی مجموعه در زمان مقرر در محل مشتریان حاضر شوند و وسایل آنها را بسته‌بندی نمایند تا درحین بارگیری و رساندن وسایل به انبارها هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود.

باربری وسایل

برخی از وسایل مانند اسباب منزل بسیار سنگین هستند و نمی‌توان آنها را با ماشین سخصی به انبارها رساند بنابراین نیاز است تا برای حمل اینگونه اسباب از ماشین‌های مخصوص باربری استفاده نمود. مجموعه ما خدمات باربری و اسباب کشی را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

مدت زمان کرایه کانتینر 20 فوت و 40 فوت

photo 2024 03 01 11 21 48

شرکت‌های انبارداری برای کرایه انبارهای مجموعه ما بازه زمانی متفاوتی را به مشتریان اعلام می‌کنند؛ به اینصورت که مشتریان می‌توانند انبارها را به صورت هفتگی، ماهیانه و سالیانه کرایه نمایند.

مدت زمان اجاره کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت در انبار VIP تهران به صورت زیر می‌باشد:

  • اجاره انبار به صورت کوتاه مدت: در مجموعه ما مشتریان به دلایل مختلفی قصد کرایه انبارهای کانتینری را دارند، بنابراین ممکن است هر مشتری به بازه زمانی متفاوتی برای اجاره انبار نیاز داشته باشد. برای مثال اگر یک مشتری قصد اجاره انبار برای انتقال اسباب منزل خود از یک خانه به خانه دیگر را داشته باشد ما کرایه انبار به صورت کوتاه مدت را به وی پیشنهاد می‌کنیم. در اجاره انبار به صورت کوتاه مدت انبارها به صورت ساعتی، روزانه و هفتگی به مشتریان اجاره داده می‌شود.
  • اجاره انبار به صورت بلند مدت: اجاره انبار بلند مدت معمولا برای مشتریانی مناسب است که برای مثال قصد مهاجرت دارند و می‌خواهند برای مدت زمان طولانی وسایل خود را در یک محیط امن نگهداری کنند؛ بنابراین ما به این دسته از مشتریان اجاره انبار به صورت ماهیانه یا سالیانه را پیشنهاد می‌کنیم.

قیمت اجاره انبار کانتینری 20 فوت و 40 فوت

هزینه اجاره کانتینر 20 فوت و 40 فوت در شرکت انبار VIP تهران به صورت زیر می‌باشد:

هزینه اجاره کانتینر 20 فوت و 40 فوت در مجموعه انبار VIP تهران به صورت زیر می‌باشد:

  • قیمت کانتینر 20 فوت: اجاره ماهیانه از 2 میلیون تا 3 میلیون و 400 هزار تومان
  • قیمت کانتینر 40 فوت: از 3 الی 5 میلیون تومان

اجاره انبار 20 فوت و 40 فوت در تهران در تمامی شعبات مجموعه انبار VIP تهران به صورت بالا می‌باشد اما هزینه کرایه انبارهای کانتینری 20 فوت و 40 فوت در شرکت‌های انبارداری متفاوت می‌باشد و بر اساس فاکتورهای همچون امنیت انبارها، شهرت شرکت انبارداری، لوکیشن انبارها، بیمه نامه انبارها و … تعیین می‌شود.

سوالات متداول

انبارهای 20 فوت و 40 فوت برای نگهداری چه وسایلی مناسب هستند؟

انبارهای 20 فوت به علت متراژ متوسطی که دارند برای انبار کردن جهیزیه، وسایل اداری، کاغذ و ابزار آلات مناسب می‌باشند. انبارهای 40 فوت تقریبا دارای متراژی معادل یک خانه هستند بنابراین برای نگهداری وسایل منزل، خودرو، وسایل تولیدی‌ها، ابزارهای برقی صنعتی و … مناسب می‌باشند.

شرایط اجاره کانتینر 20 فوت و 40 فوت چیست؟

شرایط اجاره انبارهای کانتینری 20 فوت و 40 فوت که شامل مدت زمان اجاره انبار، هزینه، مسئولیت طرفین قرارداد و بیمه می‌شود در قرارداد مجموعه ما به طور کامل ذکر شده است.

چگونه وسایل خود را به انبارهای 20 فوت و 40 فوت شما برسانم؟

مجموعه خدماتی مانند بسته‌بندی وسایل و بارگیری و اسباب کشی توسط ماشین‌های مخصوص باربری را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد که در صورت تمایل می‌توانید پس از اجاره انبار 20 فوت و 40 فوت کانتینری، خدمات باربری توسط مجموعه انبار VIP تهران را نیز رزرو نمایید تا در زمان مورد نظرتان پرسنل ما در محل شما حاضر شوند و اقدام به بارگیری وسایل شما نمایند.

قیمت اجاره کانتینر 40 فوتی در تهران چقدر است؟

هر شرکت انبارداری با توجه به امکانات مجموعه خود، هزینه متفاوتی را برای رهن و کرایه کانتینر 40 فوتی در نظر می‌گیرد. در مجموعه انبار VIP تهران قیمت اجاره کانتینر 40 فوت 3.500 به صورت ماهیانه می‌باشد.

آیا شما انبار کانتینری داخل سوله مسقف هم دارید؟

بله یک نوع از انبارهای مجموعه ما انبار کانتینری داخل سوله مسقف 20 و 40 فوتی است.

تماس سریع