انبار VIP تهران

اجاره انبار در جنوب تهران | هزینه + نحوه اجاره

اجاره انبار در جنوب تهران

بسیاری از مشتریان ما که در مناطق جنوب تهران ساکن هستند خواهان اجاره انبار در جنوب تهران با قیمت منصفانه و در متراژهای مختلف هستند تا دسترسی آسان‌تری به انبارهای خود داشته باشند. به همین سبب شرکت انبار VIP تهران اقدام به راه‌اندازی شعبه جنوب انبارداری خود کرده است تا دسترسی افرادی که در محله‌هایی همچون اسلامشهر، افسریه، نازی‌آباد، جوادیه، نعمت آباد و … ساکن هستند را به مجموعه انبارداری راحت‌تر نماید. شما نیز اگر ساکن جنوب تهران هستید و قصد اجاره انبار در جنوب تهران را دارید تا انبار شما به محل سکونتتان نزدیکتر باشد می‌توانید از طریق شماره 02188341560 با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و انواع انبارهای کانتینری، انبارهای مخصوص وسایل منزل، سوله‌ای، سرپوشیده و … را از ما با قیمت مناسب اجاره نمایید. در ادامه همراه ما باشید تا به مزایا، انواع انبار و هزینه اجاره انبار در جنوب تهران بپردازیم.

مزایای اجاره انبار در جنوب تهران از انبار VIP تهران

مزایای اجاره انبار در جنوب تهران از انبار VIP تهران

سیستم امنیتی پیشرفته

تمامی انبارهای مجموعه ما دارای دزدگیرهای حرفه‌ای، دوربین‌های مدار بسته و نیروی حیوانی برای نگهبانی از انبارها می‌باشند. همچنین در مجموعه ما افرادی که در زمینه نگهبانی و نگهداری از اموال مردم بسیار حرفه‌ای و مطئن هستند استخدام شده‌اند که به صورت 24 ساعته از وسایل مشتریان و انبارهایشان نگهداری می‌کنند.

بیمه نامه

وسایل مشتریان پس از انبار کردن از سوی مجموعه انبار VIP تهران تحت پوشش بیمه حوادث (آتش سوری، سرقت و …) قرار می‌گیرند. علاوه‌براین مشتریانی که تمایل دارند تا بیش از مبلغی که مجموعه ما برای بیمه در نظر گرفته است از بیمه‌‎های دیگر برای اجناس خود استفاده نمایند، می‌توانند مازاد آن را خودشان پرداخت نمایند.

دسترسی مناسب

یکی از اهداف ما برای راه‌اندازی شعبه جنوب خود این بوده است که مشتریان بتوانند به راحتی به انبارهای خود دسترسی داشته باشند، به همین علت ما در تمامی مناطق تهران اعم  از شمال، جنوب، شرق و غرب دارای شعبات متعددی هستیم تا مشتریان در هر نقطه‌ای که ساکن هستند بتوانند انبار مدنظر خود را اجاره نمایند. برای اجاره انبار در جنوب تهران از مجموعه انبار VIP تهران می‌توانید در هر نقطه‌ای که در جنوب تهران ساکن هستید مانند نازی آباد، افسریه، جوادیه، اسلامشهر، شوش و … از خدمات ما بهره‌مند شوید.

متراژهای متفاوت

ما انواع انبارها را به متراژهای متفاوت به مشتریان ارائه می‌دهیم تا بتوانند بنا بر صلاحدید خود و حجم وسایلشان از انبارهای متفاوتی بهره‌مند شوند. برای مثال اگر فردی بخواهد مواد غذایی را انبار نماید، می‌تواند از انبارهای یخچالی ما استفاده نماید.

دارای مجور از اتحادیه انبارداران

مجموعه انبار VIP تهران دارای مجوز از اتحادیه انبارداران می‌باشد، به همین خاطر مشتریان عزیز می‌توانند با خاطری آسوده اسباب خود را جهت انبار کردن به ما بسپارند زیرا بسیاری از شرکت‌های انبارداری فاقد مجوز می‌باشند.

برای اجاره انبار از مجموعه انبار VIP تهران می‌توانید با شماره 02188341560 تماس گرفته تا کارشناسان ما بر اساس نیاز شما بهترین انبارها را به شما ارائه دهند.

دیگر خدمات مجموعه انبار VIP تهران

ما در کنار خدمات  انبارداری، خدمات دیگری که مکمل انبارداری هستند را به مشتریان ارائه می‌دهیم تا فرایند انبار کردن وسایلشان را برای آنها راحت‌تر نماییم. دیگر خدمات مجموعه ما عبارتند:

  • خدمات بسته‌بندی وسایل: قبل از انبار کردن اسباب‌ها لازم است تا آنها به صورت صحیح و اصولی بسته‌بندی شوند تا هنگام رسیدن به انبارها دچار آسیب و شکستگی و … نشوند. مجموعه ما با بهره‌گیری از کارگران حرفه‌ای بسته‌بندی، تمامی وسایل شما را به صورت کاملا صحیح بسته‌بندی می‌نماید تا برای بارگیری آماده شوند.
  • خدمات بارگیری وسایل: اگر حجم وسایلی که قصد انبار کردن آنها را داشته باشید زیاد باشد یا بسیار سنگین باشند باید آنها را با استفاده از ماشین‌های مخصوص حمل بار به محل انبارها بیاورید تا آسیبی به وسایلتان وارد نشود. برای مثال اگر قصد انبار کردن وسایل منزل را داشته باشید قاعدتا نمی‌توانید آنها را با استفاده از ماشین شخصی خود به حمل نمایید و لازم است تا ماشین‌های باربری وسایل شما را بارگیری نمایند. مجموعه انبار VIP تهران خدمات بارگیری وسایل توسط ماشین‌های مخصوص حمل بار را به مشتریان عزیز خود ارائه می‌دهد تا تمامی فرایند انبارگیری را فقط با مراجعه به مجموعه ما دریافت نمایند و نیاز نباشد برای هر کدام از مراحل به شرکت یا مجموعه‌ای مجزا مراجعه نمایند.

انواع انبارها در جنوب تهران

انواع انبارها در جنوب تهران

ما نیازهای مشتریان خود را به خوبی می‌شناسیم و برای هر فرد با توجه به وسیله‌ای که قصد انبار کردن آن را دارد، بهترین انبارهای را ارائه خواهیم کرد؛ به همین علت مجموعه ما دارای انواع انبارها به شرح زیر می‌باشد:

نوع انبار توضیحات
انبارهای کانتینری انبارهای کانتینری اتاقک‌هایی تماما از جنس فولاد هستند که برای نگهداری تمامی وسایل مناسب می‌باشند.
انبار سوله این نوع انبارهای نیز از جنس فلز با سقفی شیب‌دار و سرپوشیده هستند که بسیار مقاوم می‌باشند.
انبار اختصاصی انبارهای اختصاصی مانند انبارهای موجود در ساختمان‌های آپارتمانی هستند و فقط وسایل شخص متقاضی در آنها نگهداری می‌شود و یک کلید از انبار نیز به وی داده خواهد شد.
انبار عمومی انبارهای عمومی مناسب افرادی هستند که وسایل زیادی برای انبار کردن ندارند و وسایل آنها در کنار دیگر وسایل مشتریان نگهداری می‌شود و کاملا محفوظ خواهند ماند.
انبار کانکس انبارهای کانکس شباهت بسیاری به انبارهای کانتینری دارند اما ضخامت و ایمنی آنها بیشتر از کانتینرها می‌باشد.

نکته: نوع انبار در قرارداد تمامی مشتریان ذکر خواهد شد و تفاوتی ندارد که شما کدام انبار را انتخاب می‌کنید.

مدت زمان اجاره انبار در جنوب تهران

مدت زمان اجاره انبار در جنوب تهران

مشتریان می‌توانند انواع انبارهای مجموعه انبار VIP تهران را طی بازه زمانی مدنظر خود اجاره نمایند. انبارهای ما به دو صورت کوتاه مدت (ساعتی، روزانه و هفتگی) و بلند مدت (ماهانه و سالیانه) به اجاره خواهند رسند.

هزنیه اجاره انبار در جنوب تهران

قیمت اجاره انبار در جنوب تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد و معمولا نمی‌توان قیمت ثابتی را برای همه شرکت‌های انبارداری ارائه داد. معمولا هزینه اجاره انبار در جنوب تهران به عواملی همچون شهرت برند شرکت انبارداری، حجم اسباب جهت انبار کردن، نوع انبار، متراژ انبار و … بستگی دارد. اما هزینه اجاره انبار در جنوب تهران در مجموعه انبار VIP تهران فقط به متراژ انبار بستگی دارد و جزئیات قیمت به صورت زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

شماره‌ تماس‌های شعبه جنوب انبار VIP تهران

تماس فوری:02188341560

سوالات متداول

هزینه اجاره انبار کانتینری در جنوب تهران چقدر است؟

هزینه اجاره تمامی انبارهای ما و مخصوصا انبارهای کانتینری با اجاره ماهیانه از شروع قیمت 2 میلیون تومان می‌باشد.

مدت قراردادهای اجاره انبار در جنوب تهران چقدر است؟

قراردادهای اجاره انبار در جنوب تهران می‌تواند از ماه‌ها تا چندین سال متغیر باشد. برخی از شرکت‌ها قراردادهای اجاره انبارها را ماه به ماه پس از پایان دوره اجاره اولیه تمدید می کنند، در حالی که برخی دیگر در مورد اجاره های بلندمدت سختگیرانه‌تر عمل می‌کنند.

مدت زمان تمدید اجاره انبار از شعبه انبار VIP تهران به صورت بلند مدت و کوتاه مدت می‌باشد به اینصورت که پس از پایان قرارداد میان ما و مشتریان، نیاز به تمدید قرارداد اجاره انبار یا قطع همکاری بنا به خواست مشتری است.

اندازه‌های انبارها در مجموعه انبارداری شما چقدر است؟

اندازه انبارهای ما از 17 متر (معادل 20 فوت) به بالا می‌باشند.

کدام نوع انبار مناسب وسایل من می‌باشد؟

پس از تماس با کارشناسان ما به شماره 02188341560 باید نوع وسایلی که قصد انبار کردن آنها را دارید نیز به آنها بگویید تا با توجه به نوع وسایلتان اعم از وسایل اداری، وسایل منزل، ابزارآلات، وسایل صنعتی و … شما را راهنمایی نمایند. اما این مورد را بدانید که معمولا  انبارهای کانتینری برای تمامی وسایل مناسب هستند.

آیا انبارهای شما ضدآب هستند؟

بله، تمامی انبارهای ما ضد آب و دارای عایق سرما و گرما هستند تا هیچگونه آسیبی به وسایل مشتریان وارد نشود زیرا ما در برابر شما مسئول هستیم.

اگر سوالات بیشتر در ارتباط با اجاره انبار در جنوب تهران دارید می‌توانید با کارشناسان ما در این مجموعه به شماره 02188341560 تماس حاصل نمایید تا شما را در امر اجاره انبار راهنمایی نمایند.
تماس سریع