انبار VIP تهران

اجاره انبار در پیروزی و محله نبرد

اجاره انبار در پیروزی و محله نبرد

پیروزی و نبرد محله‌هایی در شرق تهران هستند که بسیار پرجمعیت می‌باشند و خانه‌های مسکونی، شرکت‌ها و مرکز خرید‌های بسیاری در این منطقه‌ها وجود دارند. افرادی که ساکن این محله‌ها هستند ممکن است مجتع مسکونی یا اداری آنها فاقد انباری باشد بنابراین به یک محیط امن برای نگهداری از وسایل اضافی خود نیاز دارند که در اینصورت می‌توانند از خدمات اجاره انبار در پیروزی و نبرد شرکت انبار VIP تهران بهره‌مند شوند. مجموعه ما سال‌هاست که در تمام نقاط تهران خدمات اجاره انبار، بسته‌بندی اجناس و اسباب کشی را به مردم ارائه می‌دهد تا همه افراد بتوانند از اینگونه خدمات در نزدیکی محل زندگی خود بهره‌مند شوند. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایای اجاره انبار در پیروزی، امکانات مجموعه ما در انبارهای پیروزی و قیمت اجاره انبار در خیابان نبرد و پیروزی آشنا شوید.

راه‌های ارتباطی با ما

شماره تماس: 02122659344 یا 02188341560

ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه (در ساعات 9 تا 17)، پنج‌شنبه‌ها (در ساعات 9 تا 13)

مزایای اجاره انبار در پیروزی و نبرد

مزایای اجاره انبار در پیروزی و نبرد

 • دسترسی آسان: معمولا افرادی که در پیروزی و نبرد زندگی می‌کنند به علت تردد زیاد و شلوغی در این محله‌ها به دنبال اجاره یک انبار در نزدیکی محل زندگی یا کسب و کار خودشان هستند تا هر زمان که نیاز داشتند بتوانند خود را در کمترین زمان ممکن به انبارهایشان برسانند. با کرایه انبار در پیروزی و نبرد می‌توانید یک انبار در فاصله زمانی 5 الی 10 دقیقه‌ای از محل سکونت خود داشته باشید و هر زمان که به وسایل درون انبارتان نیاز داشتید خود را به فورا به انبارهایتان برسانید.
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها: هنگامی که انباری را کرایه می‌کنید لازم است اگر وسایل شما خیلی سنگین هستند آنها را برای انبار کردن درون انبارها توسط ماشین‌های مخصوص باربری حمل نمایید. همه ما نیز می‌دانیم که برای استفاده از خدمات باربری وسایل هر چه فاصله بین محل مبدا و مقصد کمتر باشد، هزینه کمتری نیز باید پرداخت کرد؛ بنابراین اگر فردی که ساکن پیروزی و نبرد است بخواهد یک انبار در همین محله‌های اجاره نماید می‌تواند در اینگونه هزینه‌های خود صرفه‌جویی نماید و بعدها نیز هر زمان که قصد بازدید از انبار خود را داشت هزینه کمتری را بابت رفت و آمد پرداخت نماید.

مزایای اجاره انبار در پیروزی از مجموعه انبار VIP

با اجاره انبار در پیروزی از شرکت انبار VIP تهران می‌توانید علاوه بر موارد بالا از مزایای زیر نیز بهره‌مند شوید:

 • تنوع در انبارها
 • نگهبانی 24 ساعته
 • تهویه مناسب انبارها
 • انبارهای ضد آب و مقاوم
 • داشتن انبارهای اختصاصی
 • برخورداری از بیمه حوادث
 • و …

امکانات انبارهای پیروزی و نبرد در مجموعه ما

امکانات انبارهای پیروزی و نبرد در مجموعه ما

مجموعه انبار VIP تهران خدمات دیگری که مکمل خدمات اجاره انبار در پیروزی و فرایند انبار کردن وسایل هستند را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا مشتریان بتوانند بدون هیچگونه خستگی و دردسری، وسایل خود را درون انبارهای ما نگهداری نمایند.

خدمات بسته‌بندی

هنگامی که قصد انبار کردن هر نوع وسیله‌ای را دارید لازم است تا آنها را به شیوه‌ای صحیح بسته‌‌‌بندی نمایید تا در هنگام بارگیری و چیدن در انبارها هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود و علاوه‌براین اگر می‌خواهید وسایل خود را به مدت طولانی درون انبارها نگهداری نمایید، گرد و خاک نگیرند. بنابراین هنگام اجاره انبار اولین کاری که باید انجام دهید، بسته‌بندی اجناس خود است اما اگر زمان کافی برای بسته‌بندی آنها ندارید، می‌توانید از خدمات بسته‌بندی مجموعه ما استفاده نمایید تا متخصصان ما در امور بسته‌بندی در محل سکونت شما حاضر شوند و وسایلتان را با بهترین وسایل مخصوص اسباب کشی و بسته‌بندی آماده انبار کردن نمایند.

خدمات باربری

بعد از بسته‌بندی کردن اجناس لازم است آنها را تا نزد انبارها حمل نمایید اگر قصد انبار کردن وسایل سبکی را دارید می‌توانید آنها را با ماشین شخصی خود به انبار برسانید اما اگر برای مثال قصد انبار کردن وسایل منزل را دارید نمی‌توانید آنها را با ماشین شخصی حمل نمایید بنابراین لازم است تا از ماشین‌های بزرگ مانند وانت و خاورهای اسباب کشی برای حمل آنها تا انبارها استفاده نمایید. مجموعه انبار VIP تهران خدمات باربری اجناس توسط ماشین‌های مخصوص را به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا آنها مجبور نشوند خدمات باربری را از دیگر شرکت‌ها رزرو نمایند و هزینه بیشتری نیز بپردازند.

نکات مهم قبل از کرایه انبار در پیروزی و نبرد

نکات مهم قبل از کرایه انبار در پیروزی و نبرد

برای اینکه بتوانید راحت‌تر از خدمات اجاره انبار در پیروزی و نبرد استفاده نمایید و بعدها دچار مشکل نشوید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا نکات زیر را در هنگام اجاره انبار رعایت فرمایید.

 • قیمت‌ها و امنیت چندین شرکت انبارداری را بررسی نمایید و در نهایت بهترین آنها را انتخاب نمایید.
 • یک روز را برای بازدید از شرکت انبارداری و مشاهده انبارهای آنها رزرو نمایید.
 • انباری که قصد کرایه آن را دارید با دقت و مطابق با حجم وسایلتان انتخاب نمایید و حتما در ارتباط با متراژ انبارها سوال نمایید.
 • از شرکت انبارداری درباره سابقه فعالیت، بیمه و نوع قرارداد آنها سوال نمایید.
 • پس از اجاره انبار از شرکت انبارداری حتما یک روز را برای انبار کردن و چیدن کالاها درون انبارها با شرکت انبارداری هماهنگ نمایید.
 • پس از انتخاب و اجاره انبار نوبت به بسته‌بندی اجناس است. برای بسته‌بندی اجناس از کارگران مخصوص بسته‌بندی کمک بگیرید یا روش‌های اصولی بسته‌بندی را درون اینترنت مطالعه نمایید.
 • پس از بسته‌بندی اجناس، نوبت به تصمیم‌گیری برای حمل بار آنها تا نزد انبارها است. اگر وسایلتان بزرگ و سنگین هستند حتما یک هفته قبل با یک شرکت باربری یا خود شرکت انبارداری جهت بارگیری وسایل هماهنگ نمایید.
 • در نهایت پس از چیدن کالاها درون انبارها می‌توانید با خاطری آسوده به منزل خود بازگردید و هر زمان که نیاز داشتید برای تخلیه اجناس درون انبار به شرکت انبارداری مراجعه نمایید.

قیمت اجاره انبار در پیروزی و نبرد

هزینه اجاره انبار در پیروزی و نبرد در هر شرکت انبارداری متفاوت است زیرا هزینه کرایه انبار به عواملی همچون شهرت و اعتبار شرکت، سابقه کاری شرکت، نوع انبار و … بستگی دارد. اما هزینه کرایه انبار در پیروزی و نبرد در شرکت انبار VIP تهران نرخ ثابتی دارد و به شرح زیر می‌باشد.

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

سوالات متداول

آیا هزینه بسته‌بندی و باربری مازاد بر هزینه اجاره انبار در نبر محاسبه می‌شود؟

بله، شما می‌توانید از هر کدام از این خدمات به صورت تکی استفاده نمایید زیرا هزینه آنها به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

ارزانترین انبار شما در شعبه پیروزی کدام است؟

انبارهای کانتینری جزو ارزانترین و بهترین انبارهای مجموعه ما در تمامی شعبات هستند که برای نگهداری تمامی وسایل مناسب می‌باشند.

انواع انبارهای شما برای کرایه در پیروزی چیست؟

ما دارای انواع انبارهای کانتینری، کانکس، سوله، انبارهای سرپوشیده و … هستیم. لازم به ذکر است تمامی انبارهای مجموعه ما به صورت اختصاصی به اجاره می‌رسند؛ یعنی هر انبار دارای قفل شخصی مستاجر است و کلید آن نیز در نزد او نگهداری می‌شود.

چه افرادی می‌توانند از خدمات کرایه انبار در پیروزی بهره‌مند شوند؟

کرایه انبار در پیروزی و نبرد به این معنا نیست که فقط افرادی که ساکن این مناطق هستند می‌توانند از خدمات کرایه انبار ما بهره‌مند شوند؛ درست است که مجموعه ما برای راحتی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشتریان خود اقدام به راه‌اندازی شعبه انبارداری خود در پیروزی کرده است اما تمامی افراد در هر منطقه‌ای می‌توانند از انبارهای ما در محله پیروزی و نبرد بهره‌مند شوند.

تماس سریع