انبار VIP تهران

اجاره انبار در مجیدیه | انواع انبارها و قیمت

اجاره انبار در مجیدیه انواع انبارها و قیمت

مجیدیه یکی از محله‌های خوب و پرجمعیت شرق تهران است که دارای ساختمان‌های مسکونی، تجاری، مجتمع‌های رفاهی و تفریحی بسیاری است که هر کدام از افرادی که ساکن این محله هستند ممکن است در واحد آپارتمانی یا تجاری خود فاقد انباری باشند یا به هر دلیلی نیاز به یک انباری در نزدیکی محل سکونت یا کسب و کار خود داشته باشند بنابراین می‌توانند با اجاره انبار در مجیدیه، خود را در کمترین زمان ممکن به انبارهایشان برسانند و در هزینه‌های رفت و آمد خود نیز صرفه جویی نمایند.

شرکت انبار VIP تهران یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه ارائه خدمات اجاره انبار در شرق تهران می‌باشد. بنابراین افرادی که نیاز به اجاره انبار در محله مجیدیه دارند می‌توانند با شماره‌های 02188341560 یا 02144281704 تماس حاصل فرمایند تا راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند.

چه افرادی نیاز به اجاره انبار در مجیدیه دارند؟

چه افرادی نیاز به اجاره انبار در مجیدیه دارند؟

ممکن است همه افراد به اجاره انبار نیاز داشته باشند اما معمولا افرادی که در دسته زیر آنها را بیان خواهیم کرد جزو بیشترین متقاضیان اجاره انبار در مجیدیه بوده‌اند.

  • افرادی که ساکن مجیدیه هستند، ممکن واحدی که در آن سکونت دارند فاقد انباری باشد بنابراین به یک اتاقک کوچک برای نگهداری اجناس خود نیاز دارند بنابراین می‌توانند با اجاره انبار در مجیدیه این نیاز خود را رفع نمایند.
  • افرادی که قصد مهاجرت دارند و تمایل دارند تا پس از مهاجرتشان وسایل منزل آنها در محیطی امن نگهداری شود.
  • مستاجرین ساکن محله مجیدیه که با افزایش هزینه اجاره خانه‌ها ناگزیر هستند تا برای مدتی وسایلشان را در محیطی امن با هزینه پایین نگهداری نمایند.
  • افرادی که قصد بازسازی یا تعمیرات خانه خود را دارند و می‌خواهند در طول این مدت وسایل منزل خود را در محیطی ایمن نگهداری نمایند.
  • خانواده‌هایی که جهیزیه فرزندان خود را از چندین سال قبل خریداری می‌کنند و فضای کافی برای نگهداری از آنها ندارند بنابراین به یک انبار مخصوص جهیزیه در مجیدیه نیاز دارند.

مزایای اجاره انبار در مجیدیه

مزایای اجاره انبار در مجیدیه

اجاره انبار در محله مجیدیه از مجموعه انبار VIP تهران، مزایای زیر را برای مشتریان به همراه دارد:

عضو رسمی اتحادیه انبارداران

مجموعه انبار VIP تهران عضو رسمی اتحادیه انباردارن می‌باشد و دارای مجوز رسمی و پروانه کسب است. بنابراین مشتریان جدیدی که می‌خواهند که وسایل خود را به ما بسپارند می‌تواند با خاطری آسوده به مجموعه ما اعتماد نمایند.

حفاظت و امنیت بالا

در انبارهای موجود در شعبه مجیدیه به صور ت 24 ساعته محافظ اموال مشتریان عزیز خود هستیم زیرا ما تمامی امکانات امنیتی مانند نصب دوربین‌های مدار بسته، سیستم اعلان حریق، دارای سگ‌های آموزش دیده مخصوص نگهبانی و … که برای امنیت یک محیط لازم است را فراهم کرده‌ایم.

علاوه‌براین، مجموعه ما برای رفت و آمد افراد به محوطه انبارها و بازدید از مجموعه محدویدت بسیاری قائل است و حضور مشتریان برای تخلیه بار و یا چیدن بار درون انبارها با بررسی کارت ملی آنها صورت می‌گیرد.

متراژهای مختلف انبارها

مجموعه ما انواع انبارهای خود را با متراژهای مختلف از کوچک تا بزرگ به مشتریان ارائه می‌دهد تا آنها بتوانند با توجه به نیاز خود انبارها کرایه نمایند و هزینه اضافی بابت متراژ بالای انبار نپردازند زیرا هر چه متراژ انبار بیشتر باشد، هزینه اجاره آن نیاز بیشتر خواهد بود.

دسترسی راحت

با اجاره انبار در مجیدیه و محل سکونت خود می‌توانید در هزینه‌های رفت و آمد به انبارها صرفه جویی نمایید. برای مثال اگر قصد انبار کردن وسایل سنگینی را داشته باشد باید برای رساندن آنها تا انبارها از ماشین‌های مخصوص باربری استفاده نمایید که هزینه استفاده از آنها بر اساس مسافتی و به صورت ساعتی محاسبه می‌شود؛ بنابراین هر چه میزان مسافت شما تا انبارها کمتر باشد هزینه کمتری برای چنین مواردی پرداخت خواهید کرد.

هزینه مقرون به صرفه

در گذشته افراد برای داشتن انباری از اجاره واحدهای مسکونی و تجاری استفاده می‌کردند و از آنها به عنوان انبار بهره می‌بردند اما امروزه با توجه به اینکه هزینه رهن و کرایه آپارتمان‌ها بسیار بالا شده است، بنابراین بهتر است تا از اجاره انبار استفاده نمایید تا با پرداخت هزینه کمتر یک انبار برای نگهداری از وسایل خود در اختیار داشته باشید.

انواع انبارها برای کرایه در مجیدیه

انواع انبارها برای کرایه در مجیدیه

شرکت‌های انبارداری ممکن است دارای یک نوع انبار باشند و برخی دیگر چندین نوع مختلف از انبارها را به مشتریان خود ارائه دهند. مجموعه انبار VIP تهران انواع انبارهای زیر را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

لازم به ذکر است تمامی انبارهای مجموعه ما به صورت کاملا اختصاصی در اختیار مستاجران قرار می‌گیرند؛ یعنی تنها وسایل شخص مستاجر درون انبار مخصوص به خود نگهداری می‌شود و قفل مختصصی مشتریان بر درب انبارها قرار خواهد گرفت و کلید انبار نیز در اختیار وی خواهد بود.

قیمت اجاره انبار در مجیدیه

هزینه اجاره انبار در محله مجیدیه در شرکت انبار VIP تهران از شروع قیمت 2 میلیون تومان به صورت ماهیانه با توجه به متراژ می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه اجاره انبار مدنظر خود در شرق تهران می‌توانید با شماره 02188341560 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

ارزانترین انباری که می‌توانم در شعبه مجیدیه مجموعه شما اجاره کنم، کدام مدل است؟

معمولا انبارهای کانتینری جزو ارزانترین و در کنار آن ایمن‌ترین انبارهای موجود در مجموعه ما هستند.

آیا هزینه اجاره انبار روزبار در مجیدیه ارزانتر از دیگر انبارها است؟

بله در مجموعه انبار VIP تهران، هزینه اجاره انبار روباز به علت مسقف نبودن این انبارها از دیگر انبارها کمتر می‌باشد.

آیا قفل انبار را باید خودم تهیه کنم؟

با توجه به انتخاب مستاجرین، قفل انباری توسط خودشان یا مجموعه تهیه خواهد شد و کلید آن نیز در اختیار مستاجران قرار خواهد گرفت.

آیا در محله‌های اطراف مجیدیه نیز خدمات اجاره انبار را ارائه می‌دهید؟

بله، مجموعه ما دارای یک شعبه انبارداری در شرق تهران می‌باشد تا مشتریانی که ساکن محله‌های شرق و شمال شرقی تهران همچون مجیدیه، تهرانپارس، پیروزی، دبستان، سیدخندان و … هستند بتوانند یک انبار در نزدیکی به محل سکونت یا کسب و کار خود کرایه نمایند.

نحوه دسترسی و بازدید از انبارهای مجیدیه چگونه است؟

مستاجرین در روزهای شنبه الی پنج شنبه با ارائه کارت شناسایی می‌توانند از انبارهای خود بازدید نمایند.

تا چه مدت می‌توان انبارها را اجاره نمود؟

مشتریان می‌توانند با توجه به مدت زمانی که نیاز دارند (سالیانه، ماهیانه، هفتگی و روزانه) انبارها را کرایه نمایند.

آیا وسایل درون انبارهای موجود در مجیدیه خراب می‌شوند؟

خیر زیرا انبارهای مجموعه ما به گونه‌ای ساخته شده‌اند که دارای سیستم تهویه مناسب می‌باشند بنابراین از ایجاد رطوبت و نفوذ حشرات موذی جلوگیری به عمل می‌آورند. علاوه‌براین، انبارها ضدآب هستند و هیچگونه آسیبی به وسایل درون آنها وارد نمی‌شود.

تماس سریع