انبار VIP تهران

اجاره انبار در پاسداران | قیمت، امکانات و انواع انبارها

اجاره انبار در پاسداران قیمت، امکانات و انواع انبارها

اجاره انبار در پاسداران یکی از نیازهای اساسی افراد این محله است زیرا در این محله آپارتمان‌های مسکونی، تجاری، مجتمع‌های تجاری و فروشگاه‌های بسیاری وجود دارند که افراد ساکن آنها به یک انبار برای نگهداری وسایلشان در نزدیک خود نیاز دارند. بنابراین می‌توانند با اجاره انواع انبارهای شعبه پاسداران شرکت انبار VIP تهران وسایلشان را در یک محیط مطمئن و نزدیک به محل زندگی یا کسب و کار خود نگهداری نمایند. برای اجاره انبار در خیابان پاسداران از مجموعه ما می‌توانید با شماره‌های 02188341560 تماس حاصل فرمایید. علاوه‌براین، شما عزیزان می‌توانید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا از صفر تا صد کرایه انبار در پاسداران مطلع شوید.

مزایای اجاره انبار در پاسداران

اگر ساکن محله پاسداران و اختیاریه هستید و قصد دارید انباری را کرایه نمایید که به محل زندگی یا کسب و کار شما بسیار نزدیک باشد، می‌توانید علاوه بر مزیت داشتن یک انبار نزدیک به خود در هزینه‌های رفت و آمدتان صرفه‌جویی نمایید. اما مزایای کرایه یک انبار نزدیک به محل سکونت خود تنها این موارد نیست بلکه مزایای بیشتر دیگری نیز دارد که عبارتند از:

  • امنیت بیشتر
  • دسترسی سریع و آسان
  • انتخاب یک انبار با اندازه و ظرفیت دلخواه
  • برخورداری از انبارهای متنوع با متراژهای متفاوت
  • برخورداری از خدمات و تسهیلات شرکت‎های انبارداری

امکانات انبارهای پاسداران شرکت انبار VIP تهران

امکانات انبارهای پاسداران شرکت انبار VIP تهران

با اجاره انبارهای پاسداران شرکت انبار VIP تهران می‌توانید از امکانات و خدمات زیر بهره‌مند گردید:

خدمات بسته‌بندی

درست است که انبارها کاملا ایمن هستند اما قبل از انبار کردن وسایل لازم است تا آنها را به صورت صحیح بسته‌بندی نمود تا در حین بارگیری و چیدن در انبار دچار آسیب نشوند. متخصصان بسته‌بندی مجموعه ما با دقت و مهارت کافی تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنند تا شما مشتریان عزیز بدون استرس و خستگی وسایل خود را درون انبارهای ما نگهداری نمایید. هزینه خدمات بسته‌بندی مازاد بر هزینه اجاره انبار محاسبه می‌شود.

خدمات باربری

بسیاری از مشتریان خودشان وسایلی که می‌خواهند انبار نمایند را تا نزدیک انبارها توسط ماشین شخصی‌شان حمل می‌کنند اما برخی از وسایل مانند چرخ‌های صنعتی، وسایل منزل و … بسیار سنگین هستند و نمی‌توان آنها را با ماشین شخصی به انبارها رساند به همین سبب نیاز است تا با کمک ماشین‌های مخصوص باربری و حمل و نقل اینگونه وسایل را به انبارها رساند. مجموعه ما خدمات باربری وسایل توسط ماشین‌های مخصوص باربری و اسباب کشی و خدمات بلند کردن وسایل توسط لجستیک را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد؛ تنها کافی است مشتریان پس از کرایه انبار در پاسداران خدمات باربری وسایل را نیز رزرو نمایند.

انواع انبارهای کرایه‌ای در پاسداران

مجموعه ما دارای انبارهای گوناگونی است تا مشتریان با توجه به صلاحدید و نیاز خود آنها را انتخاب نمایند. بهترین انبارهای مجموعه ما در شعبه پاسداران شامل موارد زیر می‌شوند:

انبارهای کانتینری

اجاره انبارهای کانتینری در پاسدارن

اجاره انبارهای کانتینری در پاسداران طرفداران بسیاری دارد زیرا این انبارها جزو ارزانترین انبارها برای نگهداری تمامی وسایل هستند. انبارهای کانتینری کاملا ایمن هستند زیرا تماما فلزی هستند و هیچگونه نور خورشید و بارانی به درون آنها نفوذ نمی‌کند و به همین علت مانع ایجاد رطوبت درون انبارها می‌شود.

انبار کانکس

انبار کانکس

یکی دیگر از بهترین انبارهای مجموعه ما کانکس‌ها هستند. کانکس‎ها دارای امکاناتی همچون برق، سیستم تهویه خوب، پنجره و … هستند که برای نگهداری تمامی وسایل مناسب هستند.

سوله

اجاره سوله در پاسداران

اجاره سوله برای افرادی مناسب است که حجم وسایل آنها زیاد است و به مکانی بزرگ برای نگهداری وسایل خود نیاز دارند. سوله‌ها سازه‎های فلزی سرپوشیده هستند که در تمامی مکان‌ها برای نگهداری اجناس، دام‌ها و … مناسب هستند. شاید فکر کنید در محله‌ای مانند پاسداران اجاره سوله غیرممکن است اما مجموعه ما دارای سوله‌هایی در متراژهای مختلف در شعبه پاسداران می‎‌باشد.

لازم به ذکر است تمامی انبارهای مجموعه به صورت کاملا اختصاصی به مشتریان کرایه داده می‌شوند و با انبارهای عمومی تفاوت بسیاری دارند. به اینصورت که در انبارهای خصوصی پاسداران، قفل اختصاصی مشتریان بر درب انبارها نصب می‌گردد و یک کلید از درب انبار به فرد مستاجر تعلق می‌گیرد.

قیمت اجاره انبار در پاسداران

هزینه اجاره انبار در پاسداران در مجموعه انبار VIP تهران به صورت زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

چگونگی اجاره انبار در پاسداران

برای اجاره انبار در پاسداران از مجموعه انبار VIP تهران لازم است تا چند گام زیر را طی نمایید:

  1. با کارشناسان مجموعه ما به شماره‌‌های 02188341560 یا 02122659344 تماس حاصل فرمایید تا یک روز را برای حضور شما در مجموعه و بازدید از انبارها در نظر بگیرند.
  2. پس از مراجعه حضوری به مجموعه، انبار مدنظر خود را انتخاب نمایید.
  3. حال کافی است تا میان مجموعه و مشتری یک قرارداد تنظیم گردد و پس از توافق طرفین قرارداد به امضا برسد.
  4. می‌بایست ودیعه انبار خود را پس از امضای قرارداد پرداخت نمایید و یک روز را برای قراردادن کالاهای خود درون انبارها با مجموعه ما هماهنگ نمایید.

سوالات متداول

آیا انبارهای ارزان قیمت برای کرایه در پاسداران دارید؟

بله انبارهای کانتینری ما که اختصاصی نیز هستند بهترین و ارزانترین گزینه برای کرایه هستند.

آیا می‌توانم برای مدت یک هفته انبارهای شما را در پاسداران کرایه کنم؟

بله، تمامی انبارهای ما در شعبه پاسداران به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهیانه و سالیانه در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت.

شما چه امکانات امنیتی برای انبارهای پاسداران خود در نظر گرفته‌اید؟

مجموعه انبار VIP تهران برای آسودگی خاطر مشتریان خود امکانات امنیتی لازم نظیر نصب دوربین‌های مداربسته، آژیر خطر، دزدگیر، برجک‌های نگهبانی، کمک از نیروی حیوانی و مراقبت 24 ساعته را برای انبارهای مجموعه خود در نظر گرفته‌ایم.

آیا می‌توانم پوشاک را درون انبارهای مجموعه شما انبار نمایم؟

بله یکی از خدمات مجموعه ما اجاره انبار مخصوص پوشاک و تولیدی‌ها است؛ زیرا انبارهای ما دارای تهویه مناسبی هستند که از رطوبت و پوسیده شدن لباس‌ها جلوگیری به عمل می‌آورند.

تماس سریع