انبار VIP تهران

اجاره انبار در شمیرانات + قیمت و خدمات بیشتر

اجاره انبار در شمیرانات به افرادی که جزو ساکنین این منطقه هستند یا محل کسب و کار آنها در این منطقه واقع شده و به مکانی امن برای نگهداری وسایل اضافی خود نیاز دارند این امکان را می‌دهد تا انواع انبارهای مدنظر خود را برای وسایلشان اجاره نمایند.

برای اجاره انبار از یک مجموعه مطمئن می‌توانید با کارشناسان مجموعه انبار VIP تهران با شماره‌های 02122659344 و  02188341560 تماس حاصل نمایید و انبار مدنظر خود را با متراژهای مختلف اجاره نمایید.

اجاره انبار در محله شمیرانات

اجاره انبار در محله شمیرانات

شمیرانات شامل محله‌هایی همچون اقدسیه، کامرانیه، صاحبقرانیه، فرمانیه، سوهانک، ازگل، دارآباد و به طور کلی مناطق شمالی تهران می‌شود که افراد بسیاری ساکن این منطقه هستند و بسیاری از مجتمع‌های تجاری در این محله‌ها وجود دارند. همه ما می‌دانیم که داشتن انباری برای داشتن یک واحد تجاری یا مسکونی جزو مزایا و الزامات آن واحد به شمار می‌آید و اگر واحدی فاقد انباری باشد ممکن است برای شخصی که در آن واحد سکونت دارد را با مشکل کمبود جا برای نگهداری وسایل خود مواجه نماید. اما اینگونه نیست که این افراد هیچ راه حلی برای نگهداری وسایل خود نداشته باشند زیرا امروزه مجموعه‌ها و شرکت‌های انبارداری بسیاری وجود دارند که می‌توانند از آنها انبار نزدیک به محله شمیرانات را اجاره نمایند و وسایل خود را درون انبارها نگهداری نمایند.

مجموعه انبار VIP تهران یکی از مجموعه‌های مطمئن در زمینه خدمات انبارداری، بسته‌بندی وسایل و بارگیری آنها توسط ماشین‌های مخصوص است که با سال‌ها تجربه همواره در تلاش بوده است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر در ارتباط با اجاره انبار در شمیرانات از مجموعه ما می‌توانید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مزایای اجاره انبار در شمیرانات

اجاره انبار در منطقه شمیرانات از مجموعه انبار VIP تهران مزایای زیر را برای مشتریان به همراه دارد:

انبارهای کاملا اختصاصی

CLFC9870

انبارهای مجموعه ما کاملا اختصاصی هستند و تفاوت بسیاری با انبارها عمومی دارند. به اینگونه که وسایل هر مشتری در داخل انبار مخصوص به همان شخص قرار داده می‌شود و یک کلید اختصاصی از انبار به وی نیز تعلق خواهد گرفت.

مطمئن بودن انبارها

انبارهای مجموعه انبار VIP تهران مجهز به دوربین‌های مداربسته، آژیر خطر، استفاده از نیروی حیوانی برای نگهبانی، واحد انتظامات و نگهبانی 24 ساعته است و تمامی انبارهای در یک منطقه امن نگهداری می‌شوند تا از خطر سرقت در امان باشند. ما همواره در تلاش بوده‌ایم تا هر امکاناتی که برای مطمئن بودن یک محیط نیاز است را فراهم آوریم تا مشتریان با خاطری آسوده انبارهای ما را اجاره نمایند.

تنوع در انبارها

تنوع در انبارها

ما دارای انواع انبارهای کانتینری، سوله، کانکس و … هستیم تا هر مشتری با توجه به صلاحدید خود بتواند انبار مدنظرش را اجاره نماید.

متراژهای مختلف انبارها

متراژ انبار تاثیر بسیاری در قیمت اجاره آن دارد. بنابراین ممکن است حجم وسایل یک فرد کم باشد و قصد اجاره یک انباری کوچک را داشته باشد و نخواهد مبلغ زیادی را بپردازد. در مجموعه ما انبارها از متراژ 17 متر در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند و هزینه اجاره آنها از 1.800.000 می‌باشد.

صرفه‌جویی در زمان

اجاره یک انبار نزدیک به محل زندگی شما باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود زیرا شما هر زمان که به وسایل انبار شده خود نیاز داشته باشید می‌توانید خود را فورا به انبارتان برسانید و علاوه بر این هزینه کمتری نیز برای حمل و نقل تا رسیدن به انبار را پرداخت خواهید کرد.

راحتی مشتریان برای ما حرف اول را می‌زند به همین سبب ما اقدام به راه‌اندازی شعبات انبارداری در شمال تهران، غرب، جنوب، شرق و مرکز نموده‌ایم تا هر مشتری در هر محله‌ای که از تهران ساکن بود بتواند انبار مدنظر خود را اجاره نماید.

امکانات اجاره انبار در شمیرانات

ارائه خدمات بسته‌بندی وسایل

WDJZ7320

برای انبار کردن هر وسیله لازم است تا آن را به صورت اصولی بسته‌بندی نمایید تا هیچگونه آسیبی حین باربری وسایل تا انبارها و انبار کردن به آنها وارد نشود. برخی از مشتریان زمان کافی برای بسته‌بندی وسایل خود را دارند و برخی دیگر از بسته‌بندی اصولی وسایل آگاهی ندارند یا به هر دلیلی تمایل دارند تا در امر بسته‌بندی وسایل جهت انبار کردن از افراد متخصص کمک بگیرند؛ به همین سبب مجموعه انبار VIP تهران در کنار خدمات اجاره انبار در شمیرانات، بسته‌بندی وسایل توسط افراد حرفه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

باربری وسایل

OTZN6135

پس از بسته‌بندی اصولی وسایل باید آنها را به انبارها منتقل نمایید. برخی از وسایل مانند وسایل منزل لازم است تا توسط ماشین‌های مخصوص تا نزد انبارها حمل شوند تا هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود و کارگران مخصوص اسباب کشی آنها را تا نزد ماشین باربری حمل نمایند.

مجموعه ما برای آنکه مشتریان با چندین مجموعه و شرکت برای انبار کردن وسایلشان مراجعه نکنند، در تلاش بوده است تا خدمات حمل و نقل وسیله‌ها و بسته‌بندی آنها را به مشتریان ارائه دهد تا علاوه بر صرفه‌جویی در زمان برای استفاده از این خدمات، بتوانند وسایل خود را به راحتی انبار نمایند.

لازم به ذکر است هزینه خدمات بسته‌بندی وسایل و بارگیری آنها توسط ماشین‌های مخصوص مازاد بر هزینه اجاره انبار در شمیرانات محاسبه خواهد شد. همچنین ساعات بسته‌بندی وسایل و حمل و نقل به صورت شبانه‌روزی می‌باشد.

قیمت اجاره انبار در شمیرانات

هزینه اجاره انبار در مجموعه انبار VIP تهران به شرح زیر می‌باشد:

 قیمت انبار داخل سوله VIP

برای اطلاع دقیق‌تر قیمت ماهانه اجاره انبار با شماره‌های مجموعه انبار VIP در ارتباط باشید.

تعرفه انبار‌های فضای باز ارزان‌تر می‌باشد اما این نوع انبارها مناسب لوازم منزل و اداری نمی‌باشند. مجموعه انبار VIP با ارائه انبارهای داخل سوله امنیت سلامت اجناس شما را تضمین خواهد کرد.

اگر هزینه انباری که قصد اجاره آن را دارید در جدول بالا ذکر نشده است می‌توانید با شماره‌های 02122659344 و  02188341560 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما به تمامی سوالات شما در جهت هزینه اجاره انبار در شمیرانات، نحوه اجاره انبار و … پاسخ دهند.

تماس سریع